מתלבטת

ציפורת80

New member
מתלבטת

הייתי אצל רופאת עור למעקב נקודות חן (אני עוקבת כל כחצי שנה וכבר יצא לי להסיר די הרבה בעבר, כולל בהריון הקודם)
עכשיו היא שוב ראתה נקודה חשודה. בעיקרון אמרה לי שאני יכולה לחכות עד אחרי הלידה אבל מצד שני אני נראית כאילו אני בקרוב עומדת ללדת אז אני לא בטוחה שהיא יודעת שזו המתנה של 4 חודשים ולא מספיק הדגשתי את זה.
ברגע שהיא אמרה לי על נקודה חשודה מבחינתה אני נכנסתי להיסטריה ואמרתי שאני מעדיפה לא להמתין.
ועכשיו נכנסתי קצת ללחץ מביצוע הפעולה בהריון ואני מתלבטת בין האפשרות של לחזור אליה ולברר האם היא חושבת שניתן להמתין (למרות שאני לא יודעת כמה אני אשאר רגועה אם אמתין)
לבין האפשרות של ביצוע הפעולה וזהו ..שעד כמה שידוע לי אין איתה בעיקרון בעיה בהריון..אני פשוט לחוצה לחוצה לחוצה..מהכל ):

במה כרוכה הפעולה של הסרת הנקודה?

הרדמה? תרופות?
תנשמי עמוק

ציפורת80

New member
מנסה להירגע

כולם מסביבי לא מבינים למה אני בכלל חושבת על זה.
אם אחכה ואם אעשה מבחינתם הם לא רואים הבדל
זה כרוך בהרדמה מקומית (לדעתי בערך עם אותם חומרים של רופא השיינים) עזרקאין או לידוקאין ותפרים

מצטרפת להמלצה על המרכז הטרטולוגי

או שתדברי שוב עם הרופאה ורק תסבירי לה עוד כמה זמן הלידה ותשאלי אותה אם עדיין לדעתה זה לא דחוף..
בהצלחה

ספרקית

New member
בנושאים כאלה אני תמיד מתייעצת עם המרכז הטרטולוגי

הם הגוף שמוסמך לתת לך תשובה מדויקת בנוגע לסיכונים בהריון. הם עושים עבודה מעולה ומאוד אמינים. הייתי מתקשרת ומתייעצת. אם הם יגידו לך שזה בסדר, את יכולה לגמרי להירגע ולבצע עכשיו את הפרוצדורה. חבל שסתם תהיי בלחץ ארבעה חודשים.

המרכז הארצי לייעוץ טרטולוגי - 02-6243663, 02-6243669
עובדים בכל יום מ- 9:00-15:00.
תתקשרי כשיש לך שעה פנויה (בערך). זמן ההמתנה הממוצע למענה הוא כ- 25 דקות.

תורידי את הנקודה!

אין שום בעיה בניתוחון מקומי כזה בהריון
כן יש בעיה בנקודת חן חשודה שלא מטפלים בה
ובואי נחשוב אופטימי שניה - נו באמת, נראה לך ששבוע אחרי לידה במקום לנסות להתאפס על עצמך עם תינוק צורח בידיים את רצה להוריד נקודות חן? תעשי את זה עכשיו בשקט. אחרת זה יימרח ויידחה לאחר הלידה, ואז ראי סעיף מספר 2

למעלה