חוויה מגעילה אצל דר׳ יגאל וקסמן

RegiKo

New member
חוויה מגעילה אצל דר׳ יגאל וקסמן

כתבתי בקומונה ואספר גם פה...
אתמול היה לי תור לשקיפות עורפית אצל דר׳ וקסמן. נסעתי אליו למרפאה בצפון תא, אני באה לדלת ואף אחד לא עונה, באותו רגע עוצרת בחורה עם הרכב שלה ומספרת לי שגם היא באה לבדיקה ולא פתחו לה, אז היא התקשרה למרפאה והמזכירה אמרה לה שהוא בחול!!! אני יכולה להבין שקורים מקרי חירום אבל אפשר גם להתקשר להודיע!
ישבתי באוטו איזה 40 דקות עד שנציגה בכירה של מכבי מצאה לי רופא אחר שיכול לקבל אותי (חייבת להגיד כל הכבוד לה!!!), אז נסעתי לדר׳ יעקב דגן שהיה ממש חמוד, אנושי ומקצועי! השקיפות יצאה תקינה לגמרי ופגשתי את העובר שוב :)
נראה לי אני ארשם אליו לסקירה גם.

פיקוס123

New member
המרפאה היתה סגורה??

את רוצה להגיד שהמרפאה היתה סגורה ואין שם אף אחד?? ואין אפילו מזכירה שתטפל באנשים?? מה הוא עובד שם לבד?? אפילו לא לטרוח להתקשר לאנשים שהוא בחו"ל?? אין שם עוד רופאים באותה מרפאה? איזה יחס מעגיל של מרפאה ורופא.... נכון שאני בכללית אבל כל פעם שהיה לי תור לשקיפות התקשרו יום יומים לפני זה לברר אם אני באה... אפילו אין רופא חלופי במקום... איזה בזיון

RegiKo

New member
המרפאה בתוך בית פרטי

לא יודעת איפה הייתה המזכירה אבל היא כן ענתה לטלפון... אגב הבחורה השניה שפגשתי שם הייתה בכללית. הוא רופא שעובד בהסדר עם קופות חולים.
לא מבינה מה קשה להתקשר לבטל. עכשיו כשחיפשתי את השם שלו ראיתי הרבה תגובות לא טובות עליו בפן האישי...

פיקוס123

New member
לא מאמינה למרפאה כאזת...

כמה כבר קשה לבטל תורים?? מילא נגיד שחכו אחת אבל שנים?? ואולי יש עוד נשים שבאו לחינם?? לא מאמינה לרופא כזה או למרפאה...

אני בהלם!!!

קודם כל שמחה לשמוע על שקיפות תקינה ועל איך שזה הסתדר מהר (יחסית לגודל המרפי הראשוני)
ומההתנהלות של הרופא - אני בהלם.

למעלה