משהו על בגדי הריון

משהו על בגדי הריון

אז נכון ארבע שנים שהתמתנתי ב"סבלנות" עד שלא היינו מוכנים להריון הנוכחי.
אז נכון שבכל מסעות השופינג שלי בשנים הללו כשקניתי בגדים חתיכיים וצמודים עברה לי המחשבה שגם בהריון אפשר יהיה ללבוש חלק מהם.
אבל עכשיו זה די מפחיד לגלות שכל מה שקניתי לעצמי במשך 4 שנים זה בגדי הריון בפוטנציה. כל הארון פרט למכנס ג'ינס בודד ושמלה אחת (מתוך עשרות) מתאים עד חודש שביעי לפחות... אתמול, אני מוציאה חולצה ועוד חולצה, ועוד שמלה ובכולן יש עוד קפלים נסתרים ועוד מקום להמתח. וגם חולצות שבחיים לא חשדתי שתתאמנה, פתאום מתגלה בהן מקום לבטן. וזה מפחיד, כמה שהדחקתי את זה, וכמה שחשבתי שאני מודעת למחשבה הזו בזמן קניות - ככה זה יוצא לי בבום בפרצוף, כל ההמתנה הזאת. כל ההדחקה וההתעלמות הזאת מהרצון בהריון נוסף. ארבע שנים קניתי בגדי הריון בתת מודע?! וואלה אני שרוטה?!

ספרקית

New member
לפחות זו שריטה חיובית

הבגדים שלי סתם צמודים בלי קפלים נסתרים. ועם אג׳נדה של לא לקנות כלום עד הסקירה הראשונה, תוך שבוע בערך כבר לא יישאר לי מה ללבוש

ולשאלתך, ברור שאת שרוטה. יש כאן מישהי לא שרוטה?!?

אז

את לוקחת שבוע חופש עד לסקירה או תסתובבי שבוע בטרנינגים? מה הפתרון?
דווקא את השריטה לא לקנות בגדי הריון אני מכירה. את השריטה לקנות בגדי הריון שנים מראש גיליתי הרגע

אבל הפעם ברצינות - מה עושים?

מה לובשים לפני בגדי ההריון? אני ביומיום לובשת שמלות שהתגלו כנמתחות, חורף וקיץ בשילוב טייץ. וגם המכנסיים שלי זה לא ממש ג'ינסים אלא גזרות מוזרות כאלה. אבל מה עושות בנות שלובשות יום יום מכנס רגיל?

שיטת הגומייה

משחילים גומייה לשיער בלולאה של הכפתור ומשחילים בתוכה את הכפתור (במקום בלולאה. זה נותן עוד כמה סנטימטרים. חוץ מזה - אין לי מושג
גם אצלי הרבה מהבגדים הם רחבים ומשוחררים, ובטן הייתה לי עוד לפני ההריון, אז היה קשה להבחין.

ניסיתי בהריון של רוני

וזה היה מביך כי המכנסיים נפלו בדרמה באמצע חציית רמזור בריצה עם שקיות מהסופר (סיפור אמיתי...)

ספרקית

New member

נשמע כמו חוויה מפוקפקת מאוד.
לא שמעתי על שיטת הגומיה בעבר. אני חושבת שלאור הניסיון שלך אוותר.

זה תלוי

אם התחת שלך בולט אחורה כמו ברזילאי ובכלל אם את יכולה ללבוש מכנס בגזרה נמוכה, או לא כל כך. יש לי חברה שהסתדרה עם זה יופי. ואצלי בשני ההריונות הכל החליק מהתחת ונפל, ובסופו של דבר לבשתי שלייקעס מתחת לבגדים (סיוט להשתין עם זה). אז שמלות!

ספרקית

New member
מכניסות את הבטן

השבוע לבשתי זוג ג׳ינס אחד שעדיין לא ממש לוחץ לי ושני זוגות מכנסיים קצרים. הבעיה היא שהשבוע הייתי בחופש ובשבוע הבא חוזרים לשיגרה. אין לי מושג מה אעשה. אני לא חושבת ש״מכנסי העבודה״ שלי עולות עליי

חולצות זה פחות בעייתי. רובן עדיין בסדר.
יש לי כמה שמלות נמתחות. הבעיה היא שכשאני לובשת אותן רואים שיש לי בטן. אני עדיין מסתירה את ההריון מרוב העולם (שוב, עד הבדיקה החשובה), אז השמלות הנמתחות גם לא מתאימות כרגע.
זו באמת בעיה.
אני לא חושבת שכולן שותפות לבעיה הזו. היו לי הריונות קודמים בהם לא היתה בכלל בטן עד סוף שליש ראשון. עכשיו המצב שונה. אני חושבת שיש לי בטן (במיוחד בשעות הערב) כבר משבוע 7.
אני מקווה מאוד שבבדיקה הבאה הרופא כבר יוכל להגיד לנו שהכל בסדר ואני אוכל לשחרר ולהתחיל לספר ולקנות בגדים
. לא בטוח שזה יקרה מפני שהסקירה המוקדמת שלי נקבעה למועד מוקדם מאוד כי הרופא טס לחו״ל למחרת (ולא רצה שאחכה עד שבוע 17 מבלי להיבדק). אז יש סיכוי לא קטן שהוא לא יצליח לתת לנו תשובה סופית בסקירה המוקדמת (ואז ניאלץ להמתין עד שיחזור מחו״ל בסוף מאי).

מקווה בשבילך גם

לחכות עד סוף מאי (והם להסתיר עד סוף מאי) נשמע הזוי במיוחד

הי, תמיד יש אפשרות שלא ישימו לב גם כשהבטן תצא

אפילו בחודש שביעי. אפילו כשמדובר בקרוב משפחה. טרו סטורי.
מאחלת שתוכלי לספר במהרה ובחיוך גדול לכל העולם

קונים מכנסי הריון באימה....ומקווים לטוב

אני בדר"כ עם מכנסיים צמודות רוכסן וזה
וזה היה לי באמת מאד קשה לקנות מכנסי הריון
ולדעת שאולי מחר הם יחזרו לארון בכאב.
חברה שלי הלכה איתי בשבוע 15 לרמילי לקנות ג'ינסים
כי גם הפטנט של הגומיה כבר לחץ ולא הייתה ברירה

אני קניתי בשבוע 11

הייתי ביריד "מתלבשות על זה" והיו שם בגדי הריון ב-50-30 שקל, אז חובבת המציאות שבי קנתה והפוחדת מאמונות טפלות שבי החביאה את השקית עמוק-עמוק בארון, לא לפני שעשתה עליה איזה 700 חמסות.
חיכיתי לשנייה שאצא מהסקירה כדי לשחרר את הגומייה ולנשום (תרתי משמע) במכנסיים נוחים.

למעלה