סיוט החמסין הזה, סיוט!

סיוט החמסין הזה, סיוט!

בקושי הצלחתי לגרור את עצמי אתמול מהמיטה - רק כדי לחזור אליה אחרי 3 שעות עבודה. לתחושת התשישות החמסינית הזו הצטרף וירוס בטן: בחילות, הקאות, צמרמורות וכאבי בטן מייסרים כל הלילה. הסיבה היחידה שאני ערה עכשיו היא שיש לי תור לשיננית שאני לא יכולה לוותר עליו.
ולקינוח (ובלי קשר לוירוס ולחמסין) - דלקת בגיד בכף הרגל, מה שאומר שאני מדדה כמו ברווז נכה, אבל אסור לקחת נוגדי דלקת, אז צריך לחכות שזה יעבור לבד

מצד שני, נחמד להתלונן קצת תלונות שלא קשורות לחרדות

אוי ויי

החמסין באמת סיוט, גם אני זחלתי לשעה החוצה והקאתי את הנשמה כל היום אחר כך
כל השאר נשמע ממש נורא
במקום לדדות עדיף לשכב, נכון קיבלת מחלה על הגיד המודלק?
תרגישי טוב, לפחות החמסין נגמר

אז קיבלתי, אז מה?

נגמרה העבודה? הדדליינים? לקוחות שבאחם בדרישות? ספקים לריב איתם?
אז תכננתי לדדות לעבודה למרות הרגל, אבל דווקא הוירוס אילץ אותי לקחת יום מחלה, אחרי שהתעוררתי פעם בשעה בגלל כאבי בטן. בסוף יצא שגם הרגל נחה.

זהו, אני עובדת

בתחום שמשאיר את העבודה בעבודה. סיימתי את המשמרת זה אומר שסיימתי.
כן, במצב של עבודה נגררת, זה באמת אז מה

מה מצב הוירוס באמת? מתקרב לסיום.
והאם השיניים לבנות יותר
?

לפחות מצב הרגל משתפר

כי כל מה שאני עודה ביומיים האחרונים זה לשכב :)
הוירוס קצת פחות מעיק, אבל אני עדיין מעוכה, ומסתמן שבן הזוג נדבק ממני

ונפלתי על השיננית הכי לא עדינה בקופ"ח, וגם גיליתי שהם מקציבים 20 דקות לטיפול, ללא קשר למצב השיניים
קבעתי עוד טיפול לעוד חודשיים כי בינתיים אין הרבה מה לעשות (השיננית אמרה שבגלל ההריון החניכיים נורא רגישים אז היא לא יכולה לעשות ניקוי עמוק יותר), אבל אחרי הלידה אני מתכוונת ללכת לרופא ולניקוי פרטי, בתקווה שאלו יצליחו לבלום את הגנטיקה המשפחתית הדפוקה.

ספרקית

New member
אוף. נשמע ממש מבאס

גם הרגל, גם הבטן וגם השיניים...

שמחה שלפחות את מאפשרת לעצמך לנוח. תרגישי טוב

זוועה

השיננית נשמעת כמו הקצפת, ובן זוג חולה זה בטח הדובדבן... אאוץ'
החלמה מהירה לשניכם

Halfwaythere

New member
איזה באסה...

החום הזה מתיש, לא יודעת איך נחזיק בקיץ...
נראה לי שהגוף שלך דורש מנוחה

מקווה שהווירוס יעבור מהר, תשתי מלא, ותיבדקי אם לא עובר, לי היה איזה חיידק בהריון קודם וזה מאוד לא נעים.
ושיעבור כל זה ויתקרר פה קצת...

idit84

New member
מבאס

ממש מבאס שהכל כואב ומציק. לפחות החמסין עבר לבינתיים והרגל קצת יותר. עכשיו יש חג אז יש לך עוד כמה ימים לנוח.
מקווה שתרגישי טוב ומהר!

הרבה יותר טוב

אחרי שישנתי איזה יומיים, די חזרתי לעצמי. פה ושם יש מיחושים בבטן אבל בקטנה, נראה שבן הזוג לא תפס את הוירוס חזק מדי ואפילו הרגל כמעט לא כואבת. כנראה שהייתי צריכה כמה ימי מנוחה

למעלה