עייפות, חוסר ריכוז ועוד עייפות לקינוח

עייפות, חוסר ריכוז ועוד עייפות לקינוח

אני בשבוע 6+ בינתיים בלי בחילות ב"ה פה ושם בקטנה, לא משהו רציני. (דוקא בהריון האובדן היו לי בחילות מטורפות בשליש הראשון) אבל מה אני קולטת פתאום שאני עייפה בטירוף ואני ישנה בערך 8 שעות בלילה
נכון שזה מההריון? אני כל הזמן אומרת תודה שזה עיפות ולא בחילות. אבל בכל זאת, זה קצת קשה ביומיום.. ואם נוסיף לזה את הנקיון לפסח אז אני בכלל בבעיה.
חוזרת הביתה מהעבודה, נשכבת על המיטה ובקושי מצליחה לגרד את עצמי משם כדי לטפל קצת בדברים מסביבי.
אה, וגם נורא קשה לי להתרכז בעבודה וזה גם כן ממש בעיה.
יש כאן עוד בנות שחוו את זה? טיפים מישהי?

לגמרי נורמלי

ואין פתרון, חוץ מלישון טוב, לאכול בריא, לנסות להוריד הילוך בחיי היומיום ולחכות שזה ישתפר.

להפחית מהמטלות ומהמתח

כולל עד כמה שאפשר מבחינת האמונה שלך בנקיונות לפסח.
ולגבי הבחילות, נוכחותן והיעדרן - הן משתנות מהריון להריון ולא מעידות על תקינות. מתוך שלושה הריונות תקינים חוויתי בחילות בעקבות ריחות ובהתאם למוצרי מזון שאכלתי (אבל הקפדתי) רק בהריון בודד. העייפות בהחלט מוכרת, והפעם היתה יותר עוצמתית, לדעתי פחות בגלל מטלות היום יום ויותר בגלל העומס הנפשי של האבדנים.
עד כמה שאפשר שמרי על עצמך (עוזרת? סגירת חדרים? ויתור לחלוטין ונסיעה מהבית במהלך החג?) ושהכל ימשיך בשלום ויסתיים בשלום ובידיים מלאות.

שירהד1

Member
מנהל
מסכימה עם מה שכתבו לך. עיצות מעולות! ואני מוסיפה-

לגבי הריכוז בעבודה- זה יכול להיות כתוצאה מהעייפות, ו/או כתוצאה מהמתח שאת נתונה בו. אני מתארת לעצמי שבדרך כלל (פרט לתקופה הנוכחית) אינך מתקשה להתרכז (אם אני טועה- תקני אותי).
את יכולה יותר לפרט במה בא לידי ביטוי חוסר הריכוז בעבודה?- מוסחות? אם כן- ממה? טעויות של חוסר תשומת לב?בהייה? קושי בלעקוב אחר דברים הנאמרים לך?....האם חוסר הריכוז בא לידי ביטוי לאורך כל שעות העבודה? או בלקראת סוף היום, או דווקא בתחילתו, לפני שאת מצליחה "להתניע"?
אם תפרטי יותר, אולי אוכל לנסות ולעזור מעט. אני מנסה לפרק את הדברים לרזולוציות, כדי למצוא פתרונות אפשריים אופרטיביים (אל תשכחי שאני מרפאה בעיסוק...). אני מנסה להבין את מהות הדברים, בלי שתצטרכי לחשוף את סוג העבודה שלך.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

hatalya

New member
גם אני עייפה כל הזמן

לא מסוגלת להישאר ערה. שבוע 10+ לא מצליחה להוריד הילוך בעבודה, דווקא מתחרפנת מכמות העבודה וכמות השעות. אבל בבית לא עושה כלום, שזה מבאס כי הבית מטונף ולפסח לא יהיה לי נקי ונעים. אבל לא מסוגלת.. אני אחפש מנקה אבל בספק אם אצליח למצוא..

orli12341

New member
העייפות בהחלט מוכרת

אני בשבועות הראשונים, עד עכשיו (שבוע 15) הייתי גם מאד עייפה אבל אני גם סבלתי מבחילות נוראיות והקאות....
אני מורה ואני זוכרת שהייתי נותנת לתלמידם עבודה ומתיישבת בכיסא, הייתי מפהקת בלי הפסקה ומרגישה שהעיניים נעצמות לי ממפ פדיחה מול הילדים...

לא ידעתי איך אני מחזיקה את עצמי ערה עד סוף היום....

אין מה לעשות העייפות זה חלק מהשינוי שהגוף עובר, תרשי לעצמך לישון בכל הזדמנות שיש...כי אחכ יותר קשה...

שיהיה בהצלחה והלוואי שתישארי רק עם היעייפות ולא עם הבחילות!

תודה לכולכן

צרת רבים חצי נחמה...
לפחות אני יודעת שאני לא לבד עם זה.
זה קטע כי כלפי חוץ כאילו לא קרה כלום, לא רואים ואף אחד לא יודע.
אבל כנראה שהגוף עסוק בפרויקט רציני בכל זאת

תודה לכן על הטיפים

למעלה