עדכונים מתבקשים

עדכונים מתבקשים

אז ככה - שקיפות תקינה היום בבוקר! 1:2500 או משהו כזה, עובר חמוד ומסתובב שלא ראיתי מאז בדיקת הדופק (הופיעה תחושת בטן בימים האחרונים שזה עובר ולא עוברית :)) וסה"כ חוויה חיובית מאוד אחרי שהצלחתי להתעלם מהצורך בבדיקות והתחבאתי מהחרדה.
ובעל שהתרגש וכמעט דמע בבדיקה, והייתי אומרת שהיה לו קצת פלאשבק להריון הקודם של האובדן אבל זה לא משהו שהוא יודה בו עם עצמו ויחלוק איתי...
ועוד עדכון מתבקש - אנחנו טסים לברצלונה לשבוע, כל המשפחה ז"א גם רוני לטיול משפחתי ראשון. בדיוק הסתדר לטוס בין השקיפות לסקירה הראשונה.

איזה אושר

גם השקיפות התקינה, גם ההתמודדות החיובית של שניכם עם ההריון וגם הטיסה לברצלונה המופלאה.
ג׳ו עמר, ברצלונה.
https://youtu.be/xejh9WAJEHg
&nbsp
חדשות טובות לפתוח בהן את הבוקר.

איזה כיף מאמארוני

בהחלט בשורות טובות ומרגשות
שימשיך ככה מבדיקה לבדיקה עד הסוף הטוב..
תהנו בברצלונה בהחלט חוויה משפחתית
ותמשיכי לבשר בשורות טובות.. אמשיך להציץ פה לבדוק לשלומך

שלומי מצוין נכון להרגע

מצליחה לחיות באשליית תמימות כמעט מושלמת
אשמח לעדכונים מהאמהות החדשה

ספרקית

New member
איזה יופי של חדשות!

אני שמחה לשמוע גם על הבדיקה התקינה, גם על התגובה המשמחת של הבעל וגם על הנסיעה :) ברצלונה מהממת! איזה כיף לכם! תיהנו!

ספרקית

New member
אני בסדר

בינתיים מצליחה לשמור על שפיות ולא להתעסק יותר מדי בהריון.
מקווה שאצליח להתמיד בזה גם כשאתקרב לשבועות הקריטיים מבחינתי (לקראת סוף מאי).

איזה יופי! ואיזה כיף לכם!

ברצלונה מדהימה
. קחו את רוני למצפה התת ימי, יש שם המון תצוגות שילדים ימותו עליהן (למשל לשכב מתחת לאקווריום של דגי עטלף ולראות אותם חולפים מעלייך). גם בתור מבוגרת יצאתי משם מוקסמת.

כל הטיול מתוכנן סביב רוני

וההתרגשות היא גדולה
גם גן החיות בתוכנית :)

שירהד1

Member
מנהל
עדכון נפלא! ותהנו בברצלונה. טרם הייתי, אבל יודעת שהיא מדהימה

גם לי זו פעם ראשונה

הבעל היה שם פעמיים השנה בכנסים, על כן לשמה סופסוף

איזה כיף! כיף לקרוא שהכל תקין

ורק שימשיך תקין עד הסוף הטוב..
לי יש שקיפות עוד 6 ימים.. מחכה לזה בקוצר רוח.. ההמתנה מורטת עצבים.
תהני בברצלונה!

ועוד משהו מוזר שרוני אמרה לי...

שאלה אותי לפני השקיפות - מה יהיה אם יגלו שהתינוק לא גדל כמו שצריך? ועניתי שאני מקווה מאוד שהוא כן, ואם תהיה בעיה אז נבדוק אז מה ניתן לעשות, כרגע מתמקדים בלקוות שהכל בסדר.
ומה שמעניין אותי - מאיפה לילדה בת שניה לשש יש מחשבות שמשהו יכול להשתבש בבדיקה??? לא דיברתי על זה בנוכחותה. לא דיברתי על זה בכלל מחוץ לפורום. היא לא זוכרת בכלל שהיה לה אח שמת כי היא היתה פיצית, ולא סיפרנו לה אחרי. ואני לא מדברת על אושרי לידה. למה היא שואלת את זה?

זה לא יאומן כמה רגישות יש להם

קודם כל יש לה רגישות מופלאה. היא מבינה בעצמה שיש פה משהו פגיע ושברירי והיא כנראה מרגישה כבר רצון לגונן עליו ועליך.
ומשתפת, אצלנו היו שתי הפלות בשלב שהבנות שלי כבר ידעו על ההריון.
בוקר אחד בהריון מיהרתי לקחת את הבנות לגן בבוקר, ואמרתי להן שאני ממהרת כי יש לי תור לרופאה. כשלקחתי את הקטנה שהיתה אז בת 4 מהגן, היא שאלה, אמא איך היה אצל הרופא? התינוק בסדר?
רק שתראי כמה ילדים קטנים (אולי גם כי הן בנות? לא יודעת) רגישים ודואגים. אני שכחתי לגמרי מהתור הזה עד שלקחתי אותה מרוב שהוא היה שולי

למעלה