הטלה שלי נולד

הטלה שלי נולד

בהמשך לספיילר של שירה ��, שמחה לספר לכן שילדתי בן בריא ושלם בלידה מהירה במיוחד (הקרעים יתאחו, עד ליל הסדר או יום העצמאות אהיה כחדשה, השרירים יתאוששו). כל המשפחה שלנו מאושרת בו ומחכה להכיר אותו.
שנה בדיוק (ושבוע) מפרידה בין החושך לבין האור שלי, ופיזית מסדרון בודד בין המקום בו הייתי אז למקום בו אנחנו מתחילים צעדים ראשונים.
הסמיכות בין המועדים הללו בשנים העוקבות וכמובן לפסח מחדדת את תחושת היציאה מעבדות לחירות, מחורף לאביב, מחרדה לא תמיד מוסברת (ובעיקר לא ברורה לסביבה, גם לחלק מאלה המודעים לקורותי בשנתיים האחרונות) - אל עוצמות בריאות של דאגה.
מאחלת לכולכן שתזכו להגיע לרגע הזה במועד.
התקופה הזאת היתה קשה מאוד לנפש, וצלחתי אותה בצליעה (לקראת הסוף בהליכת ברווזה) בעזרת התמיכה וההכלה מצד בן הזוג היקר שלי, בעזרת חברות מהחיים - ובזכות התמיכה וההזדהות שלכן ושלי אתכן. תודה רבה לכן, על שהייתן כאן עבורי.
לסיכום השנתיים האחרונות:
1. על הגוף שלי הציטוטק פועל באלימות לא ניתנת להשוואה אפילו ביחס לצירי לידה. למעשה הכאב ההוא נחווה ונצרב באופן כה טראומטי, עד כדי כך שהנחתי שמדובר בצירים מוקדמים בלבד...
2. משפטים מטופשים נחקקים בזכרון. כדאי לנסות לחשוב לפני שמדברים, או לפחות להיות מספיק רגישים כדי לתקן ואפילו להתנצל בזמן אמת. גם אם בעלי מוכן לעבר אותי מותר לי להיות עצובה/מדוכאת/להתאבל על כך שאני לא; לא קל להיות בהריון בגיל 39 (או בכלל), אבל הרבה הרבה יותר קשה לא להיות בהריון בכלל; אלא אם את טכנאית האולטרסאונד או הרופאה המיילדת, מה אכפת לך איזה מספר הריון זה עבורי;
3. אנשי מקצוע צריכים להיות אמפטיים כלפיך, לא פחות משיהיו אנשי מקצוע טובים. אין סיבה להתקע ולא לעבור למישהו אחר שינהג בך בכבוד (ובכלל נכון בחיים).
4. צריך המון מזל בחיים. למרות הנאחס שעברתי לאורך שנה בערך - היום אני מרגישה שהתברכתי בטונות של מזל, גם על שני הילדים שנולדו בהריונות ספונטאניים מתי שרצינו, אבל גם על כך שהכל הסתיים בסופו של דבר בטוב. (וגם על בן הזוג, המשפחה המורחבת, החברות שלי, העבודה). זה לא מובן מאליו.
5. שחררתי את ילידי 2015. אני חושבת שלפני יומיים הם אבדו את המשמעות המיתית שנתתי להם בתודעה שלי.
6. מתפללת ומקוה עבור כל אחת ואחת מכן, שההריון שלה יתפתח באופן תקין ושיסתיים במועד ומודה לכולכן על התמיכה בי.
7. אני מאוהבת.

ישוב טלה אל חיק האם,
ישכב בדיר וירדם
והכבשה תישק אותו
והיא תקרא אותו בשם.

מאמארוני

אגב ישכב בדיר וירדם.
הדיר שלנו נקי כרגע. בן זוגי קינן ביום שישי, כך שהביוטופ נדחה זמנית.
מקוה שאת מרגישה טוב יותר וגם רוני בריאה, ובעיקר מחזיקה אצבעות לבדיקות שאני מניחה לפי השבוע שאת עתידה לעבור ממש בשבועות הללו.

וואו כבשה

איזה אושר לקרוא (התעלמתי מהספויילר של שירה וחיכיתי לך :)
ואכן רשימת סיכום מרשימה
במיוחד סעיף שבע

ברור לך שהקינון של בן הזוג נפסק ברגע שאת בבית

ולגבי סעיף אחד אז נחסך ממני, אבל בשלב פתיחה 4 הצירים עדיין הרגישו כמו מחזור ממוצע

רגע רגע

את רומזת פה שכמעט ילדת בפרוזדור?
האם רלוונטי לשאול על אפידורל בכלל?

אני בוכה מהתרגשות!

כל כך שמחה שהטלה המיוחל הגיע, בריא ושלם, והביא איתו הקלה. מי ייתן והוא ימשיך להביא רק אושר ונחת.
מזל טוב, חיבוק ענק ודומע מכאן!

כמה מרגש ומשמח

חיכיתי לשמוע שהכל עבר בשלום
המון מזל טוב , התאוששות פיזית מהירה מקווה לפני ליל הסדר ויום העצמאות..
איזה שנה עברה עלייך ..
שתגדלו אותו בבריאות טובה
שימחת אותי מאד

תודה רבה, לראות את האור

רציתי להגיב על ההודעה שלך אודות שחר, אבל טרם הספקתי. מקוה שכולכם שמחים בו ומתמקמים בקלות בשגרה המשפחתית החדשה.
משערת שעד פסח הסימפטומים היחסית כבדים יעלמו ושהיתר ידעך עד יום העצמאות כפי שאחלת.
הרגע סגרתי פינה במעגל של השנה האחרונה, אבל מניחה שתמיד תשאר בי צלקת מהשנה - שנתיים האלה.
תודה על האיחולים ההדדיים כמובן.

שירהד1

Member
מנהל
כבשה יקרה,

איזו הודעה מרגשת! אני בוכה מהתרגשות.

אני מתנצלת שלא התקשרתי אלייך. אני מאוד (מאוד) עמוסה, ובנוסף, בעלי השבוע במילואים, ובשבוע הבא- בחו"ל מטעם העבודה (אנחנו לא מתורגלים בזה. טס מעט מאוד). גם עכשיו, כשאני כותבת לך, אני בין לבין, וכבר צריכה להתארגן לעבודה, בעוד מעיין עדיין נמה את שנתה.

את עוד תראי ותחווי ותג'נגלי- בין הקטנצ'יק לגדולים, לבית, לעבודה....(מקווה שבניגוד אליי, גם תשקיעי בעצמך...).

סיכמת את הדברים כל כך יפה, וכל מה שנותר לי הוא לאחל לך המון מזל טוב, בריאות ונחת מהטלה ומכל המשפו'חה.
היית חלק משמעותי מאוד בפורום הזה, וגם בפורום שלי. חשוב לי לכתוב הודעה על הלידה שלך. זה נותן המון תקווה לבנות. אז ברשותך, אני אכתוב שם משהו קצר, ואם תרצי להוסיף או להעתיק את ההודעה שלך, הכה מרגשת, מפה לשם- אודה לך ואשמח.

בשיר כתוב: "והכיבשה תישק אותו, והיא תקרא אותו בשם". יש לכם כבר שם בשבילו? או שזה לא לפרסום...

ממני,
ב-

שירה.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

וואו כמה משמח!!!

קודם כל מלא מלא מזל טוב!
לגבי הצירים, לידה אחרי אובדן זאת לידה מיוחדת מאוד. אצלי כל כאב נחווה באושר.
כל כך שמחה בשבילך!!!
נשיקות

כשהסוף טוב, הדרך כנראה יותר קלה

בייחוד כשיש היסטוריה להשוואה, וככל שהיא יותר מורכבת כמו החוויות הרגשיות והפיזיות שהיו מנת חלקן של כולנו, כל אחת והסיפור שלה.
תודה על האיחולים ונשיקות גם לך, אם השלושה.

מזל טוב כבשה

איזה כיף לקרוא עידכונים כאלו, מקווה שמכאן ואילך תתאהבו כולכם יותר ויותר בכל יום שיעבור ...

שמחה לשמוע שבלבלת את הצירים עם צירים מוקדמים בלבד, ומקווה שזה אומר שהלידה עברה בצורה טובה יחסית.
אני ממש נהניתי מחלק גדול מהלידה (כל מה שהיה טבעי יחסית, כי בכל זאת היה זרוז) - הצירים, ירידת המים היתה ממש רגע משמח נורא ומשעשע נורא ובכלל החוויה של לידה והאופטימיות שהפעם תסתיים בתינוק בריא, ממש היינו מאושרים (עד הקיסרי חירום, אבל גם זה עבר ובסוף ראיתי אותו).
הלידה היתה ממש חוויה מעצימה הפעם.

כיף לקרוא גם את החוויה שלך, ויקטור

נשמע שעם כל האתגר הפיזי שחווית, העיקר הוא הסוף-התחלה החיובית.

ספרקית

New member
את מקסימה ומרגשת

אני שמחה כל כך שהמסע המתיש הזה הגיע לסופו המשמח. מסכימה איתך מאוד בנוגע לאנשי מקצוע. אני אומרת כבר שנים שאנושיות הרופא צריכה להיות חשובה לא פחות מהמקצועיות שלו. חבל שיש אנשי מקצוע שנופלים במדד האנושיות. הלידה שעברת נשמעת די טראומטית לגוף. אני מקווה שתצליחי לפרגן לעצמך זמן מנוחה. זו משימה לא פשוטה לאם לתינוק עם ילדים גדולים יותר בבית. שיהיה המון מזל טוב. מאחלת לך ולמשפחתך המון בריאות, אושר ולילות קלים :)

פיקוס123

New member
מזל טוב יקרתי|חיבוק

תזכי לגדל אותו בנחת, באושר והמון הצלחה בהמשך הדרך.....

stoochi

New member
יושבת מול המסך ובוכה מהתרגשות!

כמה אושר, איזה כיף לקרוא!
שמחה בשבילך ואיתך, מחבקת אותך ומתרגשת עד אין קץ.

מזל טוב יקירה

בשעה טובה

כמה חיכיתי להודעה הזו! ממש אפשר לשמוע את אנחת הרווחה שלך.
לפי תיאור המסדרון, אני יכולה לשער שילדת בביה"ח המועדף עליי. אני עדיין לא בהריון, אבל כל כך רוצה לחזור לצד הטוב של המסדרון הזה.

מאחלת לך פוסט שכולו נחת וריח של תינוק רך

למעלה