אני מקווה שאני לא עושה ספוילר- אבל כבשה פועה ילדה!

שירהד1

Member
מנהל
אני מקווה שאני לא עושה ספוילר- אבל כבשה פועה ילדה!

לא הספקתי לשוחח איתה טלפונית. היא התקשרה ואמרה שילדה ואז בדיוק הייתי צריכה להיכנס לעבודה...
בכל מקרה, אני אתן לה את הכבוד לספר לנו פה את קורותיה

מזל טוב!!!

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

תודה רבה

מודה שעבר בקלות מוחלטת, לא רק יחסית. קשה באימונים (ציטוטק), קל בקרב.
אני נהנית מהשעות האחרונות בפנסיון (במחלקה) לפני - עמדתי לכתוב החזרה לשגרה, אבל זה יהיה בית משוגעים.

Halfwaythere

New member
בהצלחה בבית המשוגעים

האמת שגם לי היתה חוויה קשה עם ציטוטק, וכל כך טוב שזה מאחורייך ושהכל עבר בקלות. תהני ומקווה שתצליחי גם לנוח...

"אני אנוח בקבר"

אחר צהרים אחד הוכיח לי שלא טעיתי בתחזית. עד שהגוף לא יתאושש, משערת שנעזר בסבתות. ותודה על האיחולים.

stoochi

New member
ידעתי שלא סתם נכנסתי לכאן היום!

אחרי כמה חודשים שלא העזתי להכנס לכאן נכנסתי עכשיו בשביל לקרוא את הבשורה המדהימה הזאת.
מזל טוב לכבשה!!!!!! אני שמחה ממש!

הי, ומה איתך?

איך מרגישה? איך העוברצ'יק\ית (לא זוכרת מה יש לך)? התל"מ שלך אוטוטו, לא?

stoochi

New member
היי גם לך!

אני בסדר, העוברון בסדר גמור (טפו טפו טפו), מלטפת אותו כל הזמן דרך הבטן (הוא טורח להבליט את הטוסיק שלו כל ערב
)
התל״מ שלי עוד פחות מחודשיים - 26.5, מתחילים להריח את הסוף... (וההתחלה!)
איך את?

הי סטוצי!

מה המצב?
בנות הקומונה שלך שואלות אותי מדי פעם עליך. דואגות לך מאוד ומאוד שמחו שהודעתי שאת שוב בהריון.
שיהיה מלאן בהצלחה ובשעה טובה!

stoochi

New member
היי! ריגשת אותי!

למרות שהייתי שם זמן קצר לצערי, אני גם חושבת הרבה על בנות הקומונה ומתגעגעת אליהן.
תודה על שעדכנת אותן... תמסרי להן ממני נשיקות וגעגועים, להן ולתינוקות המתוקים שנולדו להן
וגם לך כמובן

יופי, שרק ימשיך בטוב

אני קצת אחרייך - באמצע יולי - עדיין לא מעכלת שזה מתקרב, נושמת לרווחה עם כל בעיטה של העוברית (ונלחצת כשהיא מנמנמת, כמובן).

פתאום שמתי לב שלא כתבתי לך

אבל כל כך שמחתי לקרוא שהעובר גדל, נשמע שיש לו אישיות ובעיקר שאת מאפשרת לעצמך גם להנות מההריון. שתמשיכו ככה עד לסוף הטוב ולהתחלה הטובה.

תודה על הספוילר, שירה

ההודעה שמעליך יצאה לאקרנים...
ותודה לכולכן על המלים הטובות.

למעלה