היינו בסקירה!

היינו בסקירה!

עוד אנחת רווחה קטנה וזהירה משתחררת לה. אחרי שבקושי ישנתי בלילה ובבוקר הרגשתי כאילו הרגליים שלי מלאות עופרת והחזה הוא גוש גדול של מתח, עברנו סקירה ראשונה. והכל תקין לגמרי!!! אני כ"כ שמחה שבחרתי ברופא הזה, הוא עשה סקירה של שעה (!) ועבר 7 פעמים על כל מילימטר כדי לוודא שלא מתפספס כלום. טוב, בדבר אחד הוא פיספס... בניגוד למה שהוא אמר לנו בשקיפות, זה לא בן - זאת בת!!!

רונית 294

New member
איזה כיףףףףףףףףףףף

כל כך כיף תינוקת בת. זה פשוט הדבר הכי יפה בעולם. הכל ורוד ומתוק להתעלף. שמלות. סרטים. קוקיות. זה תענוג צרוף. את הולכת להינות בטירוף. והעיקר הבריאות. שמחה לשמוע שהכל תקין.

ילדה זה אכן כיף אמיתי, בייחוד למי שנהנית מבגדים וקוקיות

לשמחתי הרבה זה קרה לי פעם בחיים :)

כבר מחכה לזה

נורא רצינו בת, אפילו יש לי שם בשבילה (בן הזוג לא מת עליו, אבל יש עוד זמן להחליט). יש לי 3 אחייניות קסומות, אחת מהן נראית בדיוק כמו שנראיתי בגילה, כך שהיה לי כר פורה לפנטזיות על בת.
כשבשקיפות הרופא אמר שהוא מנחש שמדובר בבן... טוב, לא התאכזבתי, אבל עברה לי בראש המחשבה "בן? מה עושים עם בן?".
בחודש שעבר דווקא התחלתי להתרגל לרעיון, אבל ברגע שהוא אמר שמדובר בבת נפלט לי "יש!" בלי נשלט

יואו מאושרת בשבילך! !! טוב לשמוע

שמחה שהכל עבר בשלום זה מוריד הרבה מהלחץ השליש הראשון הגורלי מאחוריך..... הי, וגם לי יש בת!

תודה על החיבוקים
ושאלה לגבי ההמשך:

אני מתלבטת אם לחזור לרופא הזה לסקירה מאוחרת. מצד אחד - אני מרוצה ממנו מאוד. מצד שני - לא עדיף שעוד זוג עיניים יסתכל על העוברית?
&nbsp
וגם: עדיין לא עשיתי חלבון עוברי, אבל מכיוון שעד עכשיו הכל תקין, אני נוטה להימנע מבדיקת מי שפיר, הסיכון להפלה מלחיץ אותי (ומהיכרות עם הרופא שלי - הוא גם לא ידחוף בכיוון).
אני כן רוצה לעשות בדיקת דם (וריפיי, הרמוני וכו') כדי להיות רגועה ולקבל עוד אינדיקציה מדויקת יותר - וכאן הסתבכתי: כל בדיקה מעידה על עצמה שהיא הכי מדויקת, הכי חדשנית, בודקת הכי הרבה תסמונות... יש באמת הבדל? מישהי מבינה או התעמקה יותר ממני ויש לה תובנות?

ספרקית

New member
לדעתי

אם היית מרוצה מהרופא ומהדרך בה ביצע את הבדיקה, הייתי חוזרת לאותו רופא לסקירה מאוחרת.
באופן אישי אני מעדיפה להיצמד לרופא טוב ופחות שמה דגש על כמה זוגות עיניים.

לגבי הבדיקות, אין לי תשובה. מעולם לא התעמקתי בנושא.
שיהיה בהצלחה

orli12341

New member
איזה יופי!!!

שמחה בשבילך!
יש לך ילדים בבית?
בת בכורה זה כיף גדול!
שיהיה בהצלחה בהמשך....

ספרקית

New member
כיף לקרוא על הסקירה התקינה

מאחלת לך שכל הבדיקות הבאות יעברו בצורה דומה.
שיהיה המשך הריון בריא ותקין

למעלה