אימהות בוגרות הפורום - התפקדו!

הסיפור הארוך שלי

נכנסתי להריון ראשון במרץ 2007 אחרי 10חודשים של נסיונות בלי ביוץ. איכשהו עם איקקלומין ובלי אבחנה לסיבה המדוייקת-נהיה הריון... בשבוע 23 בסקירה ראו פער של 8 ימים מגיל ההריון לגודל העובר. בשבוע 25 צירים מוקדמים.בשבוע 27 כבר היה פער של מעל שבועיים בגודל העובר, זרימות פתולוגיות בחבל הטבור. בירור חלקי של קרישיות יתר מורה שכנראה יש איזו בעיה. כל 3 ימים בדיקות. בשבוע 30 אשפוז "עד ללידה".בשבוע 32 מי שפיר. בשבוע 34 מתחילים זירוז. בשבוע 34+4 (22.11.2007) נולד איתי 1730 גרם(מאוד קטן לשבוע ההריון), 19 יום בפגיה ללא סיבוכים למעט צהבת ארוכה. בן 3.5 היום והתמודד עם קשיי פגות כמו איחור התפתחותי, עיכוב שפתי, עדיי ןעם אסטמה לא פשוטה ובעיה בשגשוג (FTT) אחרי ההריון המסוייט איתו עשו לי בירור מלא וגילו חוסר בפרוטאין S, הטרוזיגוט לMTHFR, ופקטור 2 הטרוזיגוטי. בנוסף עברתי לרופא אחר שאבחן שאני גם עם שחלות פוליציסטיות... המטולוגית הורתה על קלקסן 40 בהריונות בגיל שנתיים של איתי החלטנו להכנס שוב הריון. הופניתי למרפאת פוריות. סבב איקקלומין נגמר בכימי. סבב גונל+קלקסן 40+ הזרעהו תמיכת פרוגסטרון- נגמר בשבוע 14 עם דופק שפסק-קריוטיפ עוברי הראה שלא היתה בעיה בעובר והוא היה בריא. יעוץ אצל קופרמינץ שמורה על קלקסן 60 מביוץ ו-80 מבטא. עוד סבב גונל+קלקסן 60 מביוץ ו-80 מבטא- עוד כימי. עושים הפסקה לשם בדיקת קריוטיפ הוריו לשקול היסטורוסקופיה או צילום רחם. בכל הטיפולים גם עשיתי רפלקסולוגיה אצל מטפלת שהתמחתה בנושאי פוריות. בחודש ההפסקה רק עשיתי פעם אחת ביום 23 בדיקת דם כדי לוודא שלא היה ביוץ ולתזמן את תחילת הטיפול הבא (אין לי בד"כ ביוץ ומתחילים טיפול במתן פרימולט נור).במקרה באותו היום היה הביוץ- LH גבוה...ניסינו טבעי-והלך! קופרמינץ מורה לי על קלקסן 80 מביוץ (ואני שוקלת67) ולהוסיף פרוגסטרון. בשבוע 5 יש 2 שקים לחרדתי. בשבוע 6 דופק אחד לשמחתי. אחרי יומיים דימום מפחיד ומכניסים אותי לשמירה. משבוע 33 ל"ד גבוה, אשפוזים ומתחיל תהליך של IUGR. בשבוע 37 מתחילים זירוז בלילה. ב37+1 (חג שני של פסח25.4.2011) בלידה מאוד מהירה וכואבת עם אפידורל שלא עובד-נולדה ליאת במשקל2191 גרם.בלי פגיה. אבל מאוד קטנה לגיל ההריון (למעשה לא גדלה משבוע 33....)

ספרקית

New member
וואו, כמה תלאות עברת

הכוח שלך פשוט מדהים. לעבור הריון כל כך קשה, כימי, הפלה ועדיין להישאר עם מספיק כוחות בכדי לנסות שוב. מדהים. מאחלת לך ולמשפחתך המון אושר ובריאות.

your simba

New member
היא מקסימה

לא סתם אומרים שדברים קטנים באים בחבילות קטנות
בסופו של דבר היא הגיעה!

מקוםבלב

New member
איזה שירשור מקסים. והתמונות , פשוט להתענג ,

אין משהו יותר משמח מאשר לראות את המקסימים האלו במיוחד שיודעים איזו דרך ארוכה ולא פשוטה עברתן.

ניובה

New member
נכון, אני מלאת התפעלות

הלוואי עלי גוזלים כאלה, מקסימים!

שירשור נותן תקווה../images/Emo23.gif

עם כל הכאב, הפחד ממה יהיה ולפעמים עם השלמה לא פשוטה פתאום זה קרה ויש אוצר בידיים אחרי מסע מפרך (שלא מגיע לאף אחת) תודה על השירשור והתמונות המעלפות. מקווה להיות בעז"ה במחזור הבא של הבוגרות פה

דולר2

New member
לא יודעת למה נכנסתי לכאן היום,

כנראה שאני צריכה לפרוק קצת..... לפני פחות מ14 שנים נכנסתי להריון ספונטני קל ותקין ולפני 13 שנה (פחות יומיים) ילדתי את בכורתי לאחר 8 חדשים, תוך כדי הנקה נכנסתי שוב להריון, לא מתוכנן אך רצוי ונלדה ביתי השניה הפסקה קצרה ואחרי שנתיים נכנסתי שוב להריון רגיל ותקין לחלוטין. בשבוע 39 צירים סדירים, אוקי, נוסעים לבלינסון ללדת, יש צירים רק שהם לא מביאים ללידה, אבל בכל אופן מכניסים לחדר לידה, ומזרזים בעזרת פיטוצין, אני מחוברת למוניטור, יש אפידורל הכל סבבה, בכל פעם שמוסיפים פיטוצין דופק התינוק יורד, אוקי, מפסיקים פיטוצין ומחכים שיתקדם לבד, לאחר כמה זמן פוקעים את המיים אולי זה יעזור, וכמובן שלא עוזר התינוק במצוקה אני חסרת סבלנות אין כבר מיים ומחתימים אותי על הסכמה לניתוח, לפני שאנחנו יוצאים לניתוח מחליטה המיילדת על החזרת מיים אולי יעזור היא כבר מוכנה עם המיים ותוך כדי בודקת פתיחה ומגלה שאני בלידה , כמה דקות של לחיצות ונולד בן יפה במשקל 3150 אני עוברת למחלקה, הבנות באות לבקר מנסה להניק אבל לא כ"כ מצליחה,, יכול להיות.... בערך ב3 לפנות בוקר באה אלי אחות מעירה אותי ומבקשת שאחתום לה כי מעבירים את התינוק לשניידר, אני קמה ניגשת לחדר תינוקות רואה את התינוקי בתוך אינקובטור והצוות מספר שהוא הכחיל ויש לו קשיי נשימה לכן עובר לטיפול נמרץ אני עייפה אחרי יום מתיש מתקשרת לבעל ליידע אותו לבוא בבוקר מיד אחרי שישלח את הבנות קמתי ב6 אני נגשת לברר מה קורה והאחיות נותנות לי להתקשר לשניידר לפגיה שם לא ממש רוצים לספר לי טלפונית וקובעים לי פגישה ב10 עם הפרופסור בקיצור בפגישה נאמר לנו שהילד נולד עם מום קשה בלב(היפו פלסי - שאןמר שחסר לו חדר שמאלי בלב) בסקירת מערכות רגילה(הכל תקין אז למה לחפש ) לא ראו כלום ורשום שם "ניצפו 4 חדרי לב" אין אפשרות לנתח, ואין דרך לטפל בילד שלא ישרוד שום טיפול לאחר כמה החייאות שעבר בלילה לאחר שבוע הילד נפטר,,,
כמה חדשים לאחר מכן נכנסתי להריון חרדתי במיוחד ואז למדתי לקרוא את האולטרא סאונד ולראות שלעובר יש4 חדרים והכל ובדיוק שנה לאחר מכן נולד בני היחיד(לביינתיים) באותו תאריך של אחיו ובאותו משקל. וכמובן שלא הייתי רגועה עד שראיתי אקו לב שעשו לתינוק 24 שעות אחרי הלידה לאחר 3 שנים נכנסתי שוב להריון הכל היה תקין וילדתי את הקטנה של עברו כמעט 4 שנים ועכשיו הריון חדש שבוע 12, ושוב אני בחרדות... פתאום צצה בעיה בבלוטת התריס ובתפקודי כבד מקווה בעזרת ה' שהכל ילך כשורה ובעוד חצי שנה אספר לכן על התינוק/ת החדשה מקווה שלא הלאיתי אתכן יותר מידי, הרגשתי שאני צריכה לפרוק....

../images/Emo201.gif וגם ../images/Emo24.gif

אובדן כה קשה
ואני בטוחה שהדרך כיום לא קלה, אבל מאחלת לך שהכל יסתבר כתקין ותדעי לידה טובה במועדה בידיים מלאות. כאן זה מקום נפלא להעביר חרדות ביחד

ספרקית

New member
../images/Emo24.gif

יכולה רק לדמיין כמה לחץ את חשה בתקופה זו, לפני הבדיקות החשובות של ההריון.
אני מקווה שבחודשים הקרובים תעברי בדיקות תקינות ובריאות והלחץ יפוג אט אט. מאחלת לך שההריון הנוכחי יהיה קליל, תקין ובריא ויסתיים בידיים מלאות ובהרבה אושר.

אוח אוח אוח, תודה על התקווה שאתן נותנות.

הם כל כך יפים, מהממים.
וכל כך מגיע לכן על כל מה שעברתן.
מ-ה-מ-מ-י-ם

נורקס

New member
אימהות אמיצות ומקסימות כולכן../images/Emo24.gif

אחת אחת. וכל הסיפורים כ"כ נוגעים ללב. וכל האפרוחים כ"כ מקסימים. איזה שרשור כייפי. מקווה שאוכל להצטרף אליכן בעוד מספר שבועות
אתן מקסימות!

למעלה