גואל רצון, חולה נפש שאסף נשים אבודות וחלשות?

alice1803

New member
גואל רצון, חולה נפש שאסף נשים אבודות וחלשות?

האם הוא השתמש בשיטות היפנוט וטיפול דרך הקבלה?
או שהוא סתם המציא לעצמו משהו שעובד לו כמו קסם, ופשוט ניסה את השיטה שלו על כמה שיותר נשים, עד שזה תפס?
והרצון העז שלו בלהפיץ את זרעו כמה שיותר, ולהשתמש בנשים כמכונת ילודה, רק בשביל להלל את שמו ואת כוח השפעתו?
מה הוא אל צ'אפו? שיגעון בצורה הכי מניפולטיבית שקיימת, כולל שימוש בשקרים ואלימות ומה לא, למה הן נשארו שם?

אנשים אגואיסטים חסרי מצפון

מפיצים את זרעם בלי להבטיח חיים טובים לילדים. רק פרימיטיבים חושבים בצורה הזו. כמו בעלי חיים. ככל שהאדם יותר מסורתי/פרימיטיבי הוא יפיץ את זרעו
אבל איכות חיים לצאצאים זה לא מעניין אותו.

לא מבין למה המדינה לא כונסת בכסף אנשים שמביאים ילדים בלי יכולת לפרנס אותם? אם היו עושים זאת לגואל רצון ועוד מפוקפקים אחרים אולי היה נמנע נזק.

Nana user

New member
מתביישת בשם המין הנשי

בדיוק יש עכשיו סרט על זה.
נורא איך נשים אינטליגנטיות הלכו אחריו כמו עיוורות או מכורות לסמים.

alice1803

New member
סידרה מעולה "הרמון", זה מרתק, ולגבי הנשים זה לא מובן לי

כי גואל רצון הוא שרלטן בכל מובן, ולא מובן לי איך הוא הצליח ללכוד אותן ברשתו, ולגרום להן לאהוב את זה, ועוד להישאר שם, גם אחרי שידעו על מעלליו, ועדיין היללו אותו, כי פחדו ממנו פחד מוות, הוא סיפר להן שקרים.
&nbsp
נראה לי שכולם תוהים מה הוא עולל להן, ואיך זה יכול להיות, שהן היו כה אבודות שהלכו אחריו ככה בעיניים עצומות, ובאמונה שלמה שהוא "המשיח".
&nbsp
דרך אגב, זה מזכיר לי את הסיפור על "דן בן אמוץ", שהיה סופר נורא מוערך, שהצליח להסתיר כל חייו, את העובדה שהוא היה שוכב עם נערות צעירות, כשהיו באות לבקר אותו בביתו ביפו, הוא היה נותן להן לעשן סמים קצת, וגם הפעיל מין רשת קטנה של נשים מבוגרות יותר, שהיו מפתות נערות שנראות להן אבודות, ושמחפשות את עצמן ברחובות, שיבואו אליו הבייתה, ואז היה מבצע את זממו, בעזרת שיכנועים של אותן נשים מבוגרות שעזרו לו.
&nbsp
יש עוד המון גברים שהיו מוכנים לחיות ככה, עם המון נשים, שמאכילות אותו, דואגות לכלכלתו, ומלטפות לו את האגו, וכמובן נותנות לו את גופן, כאילו זה כלום.
&nbsp
בנאדם חוצפן ועלוב נפש, שאנס את בנותיו בנות ה- 14, גועל נפש ואכזריות, וזה המשיך עד שנעצר על האונס של ביתו.

למעלה