מציאת שם לקהילת אנשים שלא רוצים ילדים

isola bella

New member
הצעה שלי: הרחבה של שם הפורום

אנשים שלא רוצים להיות הורים חלנו כן אוהב/רוצה ילדים אם במסגרת 'להיות הדוד/ה הטוב/ה', אם במסגרת עבודה (כמו נעמי כאן?) אם במסגרת פעילות התנדבותית, ושות' כנראה שזה לא יכול לכלול את אלו מבינינו שלא רוצות ללדת אבל כן לאמץ אך מצד שני (במחשבה נוספת) גם שם הפורום לא ממש 'כולל' נשים אלו ? איזולה בלה

isola bella

New member
אהיה כנה איתך אורנה

אם הייתי זרה ולא מכירה את הפורום הזה בכלל וגם לא את הקונספט של נשים שלא רוצות ילדים לא הייתי מבינה מה אומר השם 'אלהורי'..., האמת אם לא היו מסבירים את זה כאן גם אז הייתי נדרשת לחשוב מס' שניות לפני שהיה יורד לי אסימון... . הבנתי שהדיון אינו על שינוי שם הפורום כאן אלא על מתן שם לקב' שחושבים לפתוח ועדיין השם נראה לי לא מובן במיידי + קצת עמום ו/או מתחכם. לדעתי נדרש שם פשוט וקליט. רעיון אין לי, סורי איזולה בלה

זה פידבק חשוב איזולה בלה.

אין לי יכולת לדעת איך השם נתפס בעיני זרות/ים, מבלי לשאול - ונראה לי שאבדוק את זה קצת בשטח כדי להתרשם מהתגובות. אולי בהמשך אפתח שרשור בו אקבץ דעות של א/נשים מחוץ לקהילה בנוגע אליו, כדי שתהיה עוד אינפורמציה לדון סביבה. לגבי רעיון לשם פשוט וקליט - אני מבינה אותך, כי הרי גם לי אין.

מעניין מתי תישברי כשתיאלצי להסביר לאנשים

את פירוש ראשי-התיבות, פעם אחר פעם - בשביעי או בעשרים :)) אגב, אישה שלא רוצה ילדים - זה ניסוח שכבר עכשיו מופיע בספר, על ההטיות השונות. תודה!

שאלה מצוינת...

יש מצב שגם אותה נצטרך להסביר, ובכל זאת יש בה 'רמז' בילט-אין. אולי נעשה 'קבוצות מיקוד' לא פורמליות - נשתמש בה בשיחות עם מכרינו ונראה איך הם מגיבים? :)

trilliane

Well-known member
מנהל
זה ככה עם כל מילה, כמעט.

אבל אם בוחרים מילה שמבוססת על יסודות מוכרים בשפה, הסיכויים שלה להיקלט ולהיזכר טובים יותר.

נכון מאוד מאוד.

אז כחלק מ'קבוצת המיקוד' הלא פורמלית :) - מה דעתך על אלהורית/אל-הורית?

חבל שלא עשית לה העתקת אותה או צירפת לינק.

את יודעת, השרשור ארוך, ונכתבו בו אי-אלה דברים - ולצערי אני לא זוכרת מה כתבת. זה לא מרוע לב או בכוונה. אלך לחפש, תודה.

trilliane

Well-known member
מנהל
כדי לצרף קישור אני צריכה לחפש אותה קודם...../images/Emo3.gif

אני לא רואה את זה כאן, זה כנראה היה בפורום בלשנות. כתבתי לך שאני מחבבת את "אלהורי" ורק הצליל קצת מציק לי, אבל ייתכן שזה עניין של הרגל.

מיששש

New member
אל"ה, אש"ל

אש"ל - אנשים/איש/אישה שלא רוצים ילדים אל"ה - אדם/איש/אישה לא-הורה.

thor

New member
או ../images/Emo13.gif מזל טוב.

שיהיה בהצלחה עם מציאת השם. צעד חשוב

efroch99

New member
הבהרה - לא מדובר בשינוי שם הפורום

מדובר בלמצוא מילה אחת שמגדירה את הסטטוס.

למעלה