לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1096110,961 עוקבים אודות עסקים

פורום בחירה בחיים ללא ילדים–אלהורות

מה, אתם לא רוצים ילדים??? לא יכול להיות! כשתגדלו זה ישתנה על-בטוח! אבל זו מהות הנשיות! ומשמעות החיים! ילדים זה שמחה! לא שמעתי על דבר כזה בחיים! את לא נורמלית! שמעתם את המשפטים האלו כבר מיליון פעמים? לפעמים עוברת לכם בראש המחשבה שמשהו לא בסדר? המשפחה והחברים לא מבינים? כל נהג-מונית שני מנסה לשכנע שמדובר בטעות? איך בונים זוגיות שאינה מבוססת-ילדים?; מה המשמעויות הפוליטיות של הבחירה האישית הזו?; האם יש טעם בכל הטיעונים הדמוגרפיים, הפוליטיים, הפמיניסטיים, הפסיכולוגיים והאישיותיים או שפשוט נולדנו בלי הגן הנכון?; איך מתמודדים עם החברים שלא מפסיקים לדבר על ילדיהם הנפלאים? איך משפיעה הסוציאליזציה על האפשרות לבחירה חופשית? אתם אלהורים או בעצם מתלבטים? בת/בת הזוג רוצה ילדים ואתם לא?  ועוד ועוד מטרת הפורום היא להוות מוקד תמיכה חברתית לאנשים שבוחרים בחיים ללא ילדים. זה המקום להתלבט, לתהות, לחזק, ללוות ולתמוך באלהוריות ואלהורים;

הנהלת הפורום:

אודות הפורום בחירה בחיים ללא ילדים–אלהורות

מה, אתם לא רוצים ילדים??? לא יכול להיות! כשתגדלו זה ישתנה על-בטוח! אבל זו מהות הנשיות! ומשמעות החיים! ילדים זה שמחה! לא שמעתי על דבר כזה בחיים! את לא נורמלית! שמעתם את המשפטים האלו כבר מיליון פעמים? לפעמים עוברת לכם בראש המחשבה שמשהו לא בסדר? המשפחה והחברים לא מבינים? כל נהג-מונית שני מנסה לשכנע שמדובר בטעות? איך בונים זוגיות שאינה מבוססת-ילדים?; מה המשמעויות הפוליטיות של הבחירה האישית הזו?; האם יש טעם בכל הטיעונים הדמוגרפיים, הפוליטיים, הפמיניסטיים, הפסיכולוגיים והאישיותיים או שפשוט נולדנו בלי הגן הנכון?; איך מתמודדים עם החברים שלא מפסיקים לדבר על ילדיהם הנפלאים? איך משפיעה הסוציאליזציה על האפשרות לבחירה חופשית? אתם אלהורים או בעצם מתלבטים? בת/בת הזוג רוצה ילדים ואתם לא?  ועוד ועוד מטרת הפורום היא להוות מוקד תמיכה חברתית לאנשים שבוחרים בחיים ללא ילדים. זה המקום להתלבט, לתהות, לחזק, ללוות ולתמוך באלהוריות ואלהורים;

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום, לשעבר פורום נשים שלא רוצות ילדים. נא לקרוא את תקנון הפורום לפני הכתיבה.
אמהות, סקרנים, אורחים, תחקירנים, חוקרות/ים ושאר מתעניינים - אנא לחצו על המשך...
לקישורים לקהילות נוספות לאנשים שלא רוצים ילדים   -   אנא לחצו על המשך...
אמהות מאושרות, סקרנים ואורחים לרגע: נא לעיין ב``שאלות נפוצות`` לפני הכתיבה בפורום 

המשך >>

לצפיה ב-'הרהורים על טקס יום הזיכרון'
הרהורים על טקס יום הזיכרון
<< ההודעה הנוכחית
07/05/2008 | 07:58
8
4
פרס: "עכשיוה וא היה הולך לאוניברסיטה, עכשיו הוא בטח היה מתחתן"
יאיר לפיד: "ואם הם היו מביאים איתם את שלשת הילדים שלא נולדו להם, הם היו בוודאי ממלאים את הכיכר עד סופה. זה מה שאיבדנו"
אחות שכולה: "היה לי יותר טוב אם היה לי עוד אח, ואת הילדים שלו. הם חסרים לי".

זה גרם לי לאורך כל הטקס למלמל לבעלי: "עכשיו הוא היה הולך ללמוד הילינג, עכשיו הוא היה מגלה שהוא גיי, עכשיו הוא היה נוסע לגור באוסטרליה ומנתק קשר עם ההורים, עכשיו הוא היה מספר שהוא לא רוצה ילדים, עכשיו הוא היה מצביע עלה ירוק"

בעיני זה רק הדגיש עוד יותר כמה שזה עצוב. האנשים האלה מתו בגיל 20-19. 19?! 20?! לפני שבקושי הספיקו להביא לביטוי את מה שהם רוצים. לפני שבאמת הפרידו את הרצון שלהם בשביל עצמם מהרצון של ההורים שלהם ושל החברה עבורם. לפני שבקושי בדקו אם נוח להם במיינסטרים או לא.
כמה חיים מגוונים אבדו, כל אחד עם ההפתעה שהוא טמן בחובו עבור העולם ועבור עצמו, שעכשיו אף פעם לא נדע מה היא הייתה.
בחירה בחיים ללא ילדים–אלהורות >>
לצפיה ב-'כתבת כל כך יפה, אינדיה..'
כתבת כל כך יפה, אינדיה..
07/05/2008 | 09:32
1
אף פעם לא חשבתי ככה. תודה

יזכור
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
08/05/2008 | 08:23
הפורום הזה פותח את הראש. מוציאים רכיב אחד מהמשוואה וכל המבנה שלה משתנה.
לצפיה ב-'בדיוק המחשבות שעוברות לי בראש בכל יום זיכרון'
בדיוק המחשבות שעוברות לי בראש בכל יום זיכרון
07/05/2008 | 12:32
לצפיה ב-' מחשבות מאירות יש לך'
מחשבות מאירות יש לך
07/05/2008 | 13:12
מאירות לנו עד כמה אנחנו שבויים בקונספט של המיינסטרים, ועד כמה החיים האמיתיים שונים מהמיינסטרים המדומיין הזה.
והנר הוא כמובן לנופלים יהי זכרם ברוך.
לצפיה ב-'הסיפור שלהם - הסיפור שלנו'
הסיפור שלהם - הסיפור שלנו
08/05/2008 | 15:22
פרס ויאיר לפיד בסה"כ ממשיכים את קו החיים שנקטע ואוספים לתוכו נקודות ציון מרכזיות מהמיינסטרים - הסיפור של הישראלי הממוצע. כמובן שיש פה סתירה כלשהי שכן הישראלי ההממוצע לא נפל בקרב או בפעילות מבצעית או בפיגוע חבלה - אבל הנקודות האלו - לימודים, חתונה, הבאת ילדים - נתפסות בעיני הציבור בתוך המכנה המשותף השמח של החיים.

ברגעים כאלו אדם עוצר ושואל את עצמו - איפה X ומה היה Y עושה בסיטואציה הזו והנחמה היא שאנחנו נשארנו להמשיך את מסלול חיינו, הם לא - אבל עדיין יש בנו מקום לחשוב עליהם הולכים לצידנו במסלול שאנחנו רואים אותו כנכון וטוב עבורנו והיינו מוצאים אישור והסכמה לדרכינו לו גם הם שם לצידנו.

דותן
לצפיה ב-'גם לי היו הרהורים על טקסים וזיכרונות.'
גם לי היו הרהורים על טקסים וזיכרונות.
09/05/2008 | 07:40
1
וכתבתי על זה קצת אז ברשותכם הנה זה פה
http://cafe.themarker.com/view.php?t=420879

במקום לכתוב מחדש.

הודעות אחרונות

11:56 | 18.08.19 אוניברסאליסט
12:36 | 02.08.19 אוניברסאליסט
14:15 | 26.07.19 אוניברסאליסט
23:26 | 25.07.19 אוניברסאליסט
15:54 | 21.07.19 אוניברסאליסט
15:31 | 19.07.19 אוניברסאליסט
15:22 | 12.07.19 אוניברסאליסט
21:23 | 05.07.19 אורחים בפורום
16:44 | 05.07.19 אוניברסאליסט
14:01 | 28.06.19 אוניברסאליסט
21:15 | 25.06.19 אורחים בפורום
21:01 | 25.06.19 אורחים בפורום
14:35 | 25.06.19 אוניברסאליסט
00:54 | 22.06.19 NoMoreDayDreaming

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ