התכתבות שהיתה לי עם בן ולינקטרי,

התכתבות שהיתה לי עם בן ולינקטרי,

הודעה מ: Collision Course אל: LinkTree תאריך: 20/12/2005, שעה: 01:07:26 דיברתי איתך לפני כחודש לגבי קניית איי פוד ווידאו (60/30 ג´גה, עדיין אנ´לא סגור על עצמי). בכל מקרה, חודש עבר וידידה שלי טסה כבר מחרתיים לארצות הברית ואני חייב להעביר לה את הכסף ואת מה שאני רוצה שתקנה לי. רציתי להתייעץ איתך פעם נוספת לפני שאני הולך על זה בגדול, אז ככה: *אם היא קונה לי בחנות של APPLE הם יכולים לחרוט לה במקום את השם ? *לגבי 60 או 30 ג´יגה, מה דעתך האישית? ברור שזה לפי הצורך של המשתמש אבל השאלה היא אם ההפרש של המאה דולר שווה את ההפרש בנפח. *אם אתה יכול הייתי מאוד רוצה שתמליץ לי על דברים נילווים לאיי פוד שחובה שאקנה (מטען לאייפוד?כיסוי?). אני צריך להעביר לה כסף ולהדפיס לה את המוצר בשביל שתקנה לי. עברתי על הפורום בכמה עמודים האחרונים והבנתי קצת יותר, אבל החלטתי לפנות אליך כי אני יודע שיש לך נסיון עם האייפודים ותגובה ממך שווה יותר משריפת שעתיים שלוש על הפורום. מקווה שיש לך זמן לענות לי בפירוט, פשוט לפני השקעה כזאת אני חייב להיות בטוח בהכל. אם יש לך עוד דברים להוסיף, אודה לך! נ.ב. שלחתי גם לבן הודעה מקווה שאספיק לקבל תשובה. תודה רבה בכל מקרה!

תגובה של LINKTREE

ראשית שיהיה מזל טוב. אם אתה שואל אותי אני הייתי קונה 60G (היום יש לי 40G והוא מלא בכ 30G ככה ש 30G לא היה מספיק לי היום) תוספות - הייתי קונה מגן ל IPOD - סיליקון או משהו אחר. לחרוט על ה IPOD אני לא יודע אם אפשר במקום - הכי טוב לשלוח מייל לאחת החנויות של אפל ולשאול. אני לא זוכר את השאלות ששאלת (פשוט אני עונה על כלכך הרבה שאלות ככה שאני לא ממש יודע מי זה מי ) שיהיה במזל טוב - זה נראה לי כל מה שיש לי להוסיף.

LinkTree

New member
OK - למרות

למרות שבמקום לפרסם סתם את ההודעות יכולת לכתוב בקלות שתי פסקאות (או אפילו לצטט את מה שבן ענה לך כי זה די מקיף) אני לא רואה סיבה להעלות את זה בפורמט כזה - אבל אם זה מה שאתה רוצה - שיהיה בכיף

הייתי עושה את זה בדר"כ אבל פשוט אני

די ממהר כי היא נוסעת מחר ואני כולי לחוץ לדעת בדיוק מה להדפיס לה שתקנה לי וכמה כסף להביא לה, אז המוח שלי לא חושב:] מצטער ושוב תודה

תגובה של בן

הודעה מ: benler אל: Collision Course תאריך: 20/12/2005, שעה: 13:02:39 הי, קודם כל, היה עדיף שתשאל בפורום. אני שם יותר מאשר במסרים. לגבי השאלות שלך: ה 60GB רלוונטי כאשר (לפחות) אחד מהתנאים הבאים מתקיים: 1) אתה מתכוון להשתמש באייפוד כדיסק נייד (לגיבוי קבצים, או לשמירת תמונות דיגיטאליות, למשל בטיולים ארוכים) 2) אתה מתכוון לראות סרטי וידאו ארוכים על המכשיר (לא רק קליפים קצרים). 3) יש לך אוסף מוזיקה ענק (יותר מ 300 דיסקים) ואתה אוהב איכות מוזיקה גבוהה. (במקרה שלי, 1 ו 3 מתקיימים ולכן, אני הייתי הולך על הדגם הגדול יותר). לא ניתן להבנתי לחרוט במקום. זה דורש הזמנה מוקדמת (אם אתה יודע היכן היא מתאחסנת, אפשר לשלוח אליה). הזמנה באינטרנט מאפל היא יקרה יותר מחלופות אחרות בגלל שאחרים (אמזון ו B&H למשל) לא גובים מס על הזמנה ברשת. אפל כן. קנייה בחנות רגילה (לא ברשת) כרוכה תמיד בתוספת מס (של 10% בערך). אביזרים מומלצים: 1) חובה: נרתיק - סיליקון או קשיח. לוודא שמגיע עם מגן מסך. 2) אוזניות טובות - אם אתה בעל אוזן רגישה ואוהב מוזיקה איכותית. 3) Camera Connector - אם אתה מתכוון להשתמש באייפוד כמכשיר אחסון לתמונות דיגיטליות (למשל, בטיולים ארוכים). 4) מטען - רק אם אתה מתרחק ממחשב עם האיפוד. למשל: בטיולים או בצבא 5) משדר FM - אם אתה נוהג הרבה ורוצה להנות מהמכשיר תוך כדי נסיעה (ומוכן לחיות עם פגיעה באיכות). תתחדש, בן

המשך..

הודעה מ: Collision Course אל: benler תאריך: 20/12/2005, שעה: 20:03:39 היי בן, קודם כל תודה רבה על התשובות! אז ככה, מהתעניינות שלי הבנתי שחוץ מ2 האפשרויות שכתבת 1 ו 3 (שנראה לי שגם הם רלוונטים אלי) בקשר ל2, הבנתי שאפשר לקנות קבל עם יציאה מהאייפוד ישר לטלווזיה לדוגמא, ואז ניתן לראות סרטים באורך מלא בשידור מהאייפוד לטלווזיה. בדקת את הנושא? השם של הקאבל זה Apple iPod AV Cable והבנתי שזה בכלל קאבל פשוט ואפשר אפילו בארץ בכל חנות אלקטרוניקה לקנות כזה, השאלה היא אם האיכות של הווידאו לא נפגעת בשידור מהאיי פוד לטלווזיה. בכל מקרה, עוד שאלה שרציתי לדעת היא האם אפשר לראות סרטים באורך מלא באייפוד עצמו? המסך מספק? בקשר לשאר התשובות, הקייס שאתה המלצת עליו זה Agent 18 VideoShield for 60GB iPod ? ראיתי את זה באתר של אייפל הוא קיבל ציון טוב ועולה 25 דולר, עליו דיברת? האם הוא מספיק טוב ושווה את ההשקעה? בקשר לאוזניות, גם לזה עשיתי קצת בירורים, המליצו לי לקנות אוזניות IN EAR, אבל מצד שני גם הבנתי שהאזוניות הסטנדרטיות שמגיעות עם האיי פוד לא רעות. בכל מקרה את הבחירה של האזוניות אעשה יותר מאוחר והכי הרבה אקנה כבר בארץ. באזוניות ההבדלי מחירים פחות משמעותי אני משער. לגבי הקאמרה קונקטור אני אבדוק ואם המחיר לא יקר מדי אולי גם אקנה, פשוט זה יוצא הוצאה גדולה מדי ואני מביא לה כסף מזומן שתקנה לי. משדר FM? אתה אומר שזה פוגע באיכות? אם כן נראה לי שעדיף לשמוע רדיו ולהתפאק קצת :] תודה על כל התשובות, מחכה לתגובה שלך ואני עף לתת לה את הכסף. תודה בן!

benler

New member
תשובות

אפשר לקנות כבל ואפשר גם להכין לבד (לינק פרסם הודעה בנושא לאחרונה). איכות הצפייה על מסך טלוויזיה היא בינונית בלבד (רזולוציה של 480*240 במקום 720*576). אין בעיה להעלות על אייפוד וידאו סרטים באורך מלא. לא בטוח שהסוללה תחזיק סרט שלם (במיוחד ב 30GB). אם יש לך עיניים טובות, תוכל לצפות בכל הסרט. אני לא מכיר קייסים לדגם הוידאו - ממליץ לך לקרוא פה וגם בפורומים אחרים (באתר ilounge.com יש פורום שלם על מארזים לאייפוד וידאו). לגבי אוזניות בעצם עדיף לחכות, אבל המחירים ברשת זולים בהרבה (אז תחזור לשאול פה אם יהיה רלוונטי). המתאם למצלמה עלה 25$ ואם אתה צריך אותו, אל תחכה עם זה. תתחדש. בן

שוב תודה

עניים טובות יש לי, השאלה היא אם הן יהיו טובות גם אחרי שאראה את הסרט:) תודה על הלינק אני אבדוק שם, ובקשר לכבל אני אחפש. שוב תודה ואם יש למישהו מה להוסיף, בכיף...

LinkTree

New member
קישור לכבל

יש לשם לב לאת הכבלים (האדום שלבן צהוב) לא מחברים לפי הצבעים אלה קצת בשינוי: TV - IPOD אדום - צהוב צהוב - לבן לבן - אדום זהו - שיהיה בכיף.

LinkTree

New member
בחנויות שמוכריות ציוד לוידאו

אישית אני לא מכיר חנויות כאילו איפה שאתה גם (אני לא יודע איפה זה אפילו) אבל כמו שרואים בתמונה זה כבל מאוד מאוד פשוט ולא צריכה להיות בעיה להשיג אותו. עשה טובה - חפש באינטרנט - בזאפ וכשאתה מוצא - זרוק קישור לחברה כאן (לי פשוט אין בכלל IPOD VIDEO

והסיבה שאני מפרסם

אני שמח לעזור לך, אבל המקום המתאים זה הפורום ולא המסרים. התשובות לשאלות שלך יכולות לעניין אנשים אחרים ויכול מאד להיות שיש אנשים שיוכלו לענות חוץ ממני. תשים בבקשה את השאלות הנ"ל בפורום ואשתדל לענות. בן --- אז אם יש למישהו מה להוסיף, אשמח לשמוע, תודה :)

למעלה