לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2213722,137 עוקבים אודות עסקים

פורום iPod, iPhone ו-iPad

הפורום מיועד על מנת למצוא תשובות לבעיות העולות וצצות תוך כדי שימוש ב-iPhone, iPod לסוגיו וב-iPad, אך גם לדיונים בנושאים הקשורים לטלפונים חכמים בכלל.
אנא נהגו בסובלנות גם כלפי אותם ערלי לב שטרם גילו את האור, ומשתמשים רחמנא ליצלן לא עלינו  במכשיר שאינו נושא עליו תפוח נגוס .
הודעות הנוגעות לגופו של אדם במקום לגופו של עניין או הודעות המעניקות ציון  (בעיקר ציון גרוע )  לתשובתו של פלוני - תמחקנה.
אנא שמרו על סבלנות וסובלנות

את הודעותיכם אתם מתבקשים לשרשר. מה ה זו החיה הזו ואיך אוכלים אותה?
כל המידע - כאן.

איילת

הנהלת הפורום:

אודות הפורום iPod, iPhone ו-iPad

הפורום מיועד על מנת למצוא תשובות לבעיות העולות וצצות תוך כדי שימוש ב-iPhone, iPod לסוגיו וב-iPad, אך גם לדיונים בנושאים הקשורים לטלפונים חכמים בכלל.
אנא נהגו בסובלנות גם כלפי אותם ערלי לב שטרם גילו את האור, ומשתמשים רחמנא ליצלן לא עלינו  במכשיר שאינו נושא עליו תפוח נגוס .
הודעות הנוגעות לגופו של אדם במקום לגופו של עניין או הודעות המעניקות ציון  (בעיקר ציון גרוע )  לתשובתו של פלוני - תמחקנה.
אנא שמרו על סבלנות וסובלנות

את הודעותיכם אתם מתבקשים לשרשר. מה ה זו החיה הזו ואיך אוכלים אותה?
כל המידע - כאן.

איילת
x
הודעה מהנהלת הפורום
הודעות מכירה/קניה-בלוחות הפורום בלבד. אין לפרסם הפניות לישומים פרוצים וכד'! איתחול מכשירי IOS(לא מוחק כלום)  PDAce-Now You Know PDAs
המשך >>

לצפיה ב-'החלפת מכשיר אייפון גיבוי שאלה'
החלפת מכשיר אייפון גיבוי שאלה
<< ההודעה הנוכחית
16/11/2019 | 14:13
3
28
יש לי מכשיר אייפון שממנו אני רוצה לגבות רק את אפליקציית הוואטסאפ כלומר שהיסטוריית הצ'אט והקבוצות יעברו למכשיר החדש(אייפון). כרגע אני עושה הגדרות פתיחה למכשיר החדש וכתוב שם: יישומים ונתונים, שחזור מגיבוי iCloud, שחזור מגיבוי iTunes, העברת נתונים מAndroid, אל תעביר יישומים ונתונים, נא לבחור כיצד יועברו יישומים ונתונים לאייפון זה. אם אני רוצה להעביר את הוואטסאפ שכל היסטוריית צ'אט והקבוצות יעברו גם- איך אני עושה את זה?? על מה ללחוץ בהגדות המכשיר החדש לפי מה שכתבתי למעלה?אודה לעזרה
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'השחזור של נתוני הוואטסאפ מבוצע ישירות מתוך אפליקציית'
השחזור של נתוני הוואטסאפ מבוצע ישירות מתוך אפליקציית
16/11/2019 | 19:56
2
20
הוואטסאפ.

בכניסה הראשונה לוואטסאפ (בהנחה שכבר הזדהית ל icloud) היא תציע לך לשחזר את כל ההודעות מהגיבוי ב icloud (כמובן בהנחה שביצעת לשם גיבוי אוטומטי בטלפון השני)

אם אתה לא רוצה שום דבר אחר מהטלפון הישן אז תבחר "אל תעביר יישומים ונתונים" ותתקין לבד וואטסאפ
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'תודה רבה וכמה שאלות נוספות..'
תודה רבה וכמה שאלות נוספות..
20/11/2019 | 11:12
1
25
תודה על תשובתך וכשהורדתי את הוואטסאפ בעבר השתמשתי בicloud של מישהו אחר שנתן לי אך כעת אני רוצה להשתמש בשלי השאלה- יהיה ניתן לעשות גיבוי של הוואטסאפ לחשבון שלי של icloud למרות שבהורדה בעבר השתמשתי בשל מישהו אחר? ושאלה נוספת אם אעשה גיבוי לפלאפון ואעביר לפלאפון אחר,כשזה כבר עובר הדברים שעברו נשארים באיזשהו"ענן"? ואותה השאלה לגבי גם הוואטסאפ-ברגע שזה עבר לפלאפון האחר,ישארו היסטוריית צ'אט על איזשהו"ענן"?(מבחינת פרטיות) ואיך אפשר לשמור על הפרטיות ושהכל ימחק אחרי שזה יעבור לפלאפון האחר? דבר נוסף דרך גיבוי לפלאפון עובר הוואטסאפ עם היסטוריה וקבוצות או שצריך לעשות 2 דברים שונים גיבוי לפלאפון וגיבוי לוואטסאפ בנפרד? תודה רבה
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'מתנתק מה appleid הישן ומתחבר לחדש.'
מתנתק מה appleid הישן ומתחבר לחדש.
21/11/2019 | 15:19
10
בעיות -
1. צריך למחוק נתונים ישנים בענן.
2. אפליקציות שכבר התקנת עם ה appleid הישן, יצטרכו להתעדכן איתו או שתצטרך למחוק אותן ולהתקין עם החדש. (כשיהיו עדכונים)

הגיבוי של הוואטסאפ נשמר על icloud שאליו מקושרים בזמן הגיבוי של הוואטסאפ, השייכות לקבוצות נשמרות בשרת של וואטסאפ.
iPod, iPhone ו-iPad >>

הודעות אחרונות

13:51 | 11.12.19 דניאל1155
18:38 | 03.12.19 אורחים בפורום
10:22 | 20.11.19 עדינה מור
13:13 | 16.11.19 אורחים בפורום
17:31 | 15.11.19 יותר מחוט
09:21 | 31.10.19 אורחים בפורום
13:59 | 29.10.19 ללאשם2
12:23 | 24.10.19 רח22
15:44 | 18.10.19 יואב שניר
08:06 | 10.10.19 דר צבי ארצי
09:38 | 28.09.19 דר צבי ארצי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ