אייפון 7

אייפון 7

מישהו יוכל להסביר לי מה ההבדל בין אייפון 7 ל - 8 והאם כדאי להחליף, ואם לא לא אז למה כן

תשובות

השוואה טכנית מדוקדקת בין שני הדגמים תראי כאן.
השוואה תיאורית מצויינת תוכלי למצוא פה.
אם תקראי את המאמר השני, תגיעי (לדעתי, כמובן) למסקנה שההבדלים המינוריים, הם לא משמעותיים, ונראה לי שלא מוצדק להחליף.
זאת ועוד, אחרי אייפון 8 כבר יש 3 סדרות של איפונים (שהאחרון בהם הושק בתחילת החודש) ועקרונית נראה לי שאם כבר להחליף - אז לאחד משלושת הדגמים האחרונים. מעבר לנתונים הטכניים שמצביעים על "מהיר יותר" ועל "תצוגה יותר" - השינויים הם לטובת המצלמה/ות.
ברשותך, אנקדוטה "פרטית".
אחת מחברות המשפחה, בעלת אייפון 6S, החליטה לאחרונה שהיא רוצה מכשיר חדש. לאחר בחינת האפשרויות, ולמרות שהמחיר לא שיחק תפקיד, היא בחרה באייפון 8. למה? היא לא סובלת את היעדר כפתור הבית במכשירים החל מאייפון 10... ודי היה לה בכך שהמצלמה באייפון 8 משופרת לעומת אייפון 6s שלה... ולא הסכימה לוותר על כפתור הבית לעומת שיפור המצלמה בדגמים החדשים.
כל אחד ואחת ושיקוליו/ה.
שנה טובה

עוד משהו - לאייפון 8 יש יכולת הטענה אלחוטית

תכונה אחת בולטת באייפון 8 לעומת 7 היא יכולת הטענה אלחוטית (המשטח האחורי שלו עשוי זכוכית, במקום אלומיניום באייפון 7, ולכן הוא קצת כבר יותר מאייפון 7). אני לא מוצא בה יתרון מהותי, אבל זה גימיק נחמד.
זה כן יתרון משמעותי אם הרכב שברשותך מצוייד במשטח הטענה אלחוטית (מגמה עכשווית בכלי רכב).

למעלה