לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2165121,651 עוקבים אודות עסקים

פורום iPod, iPhone ו-iPad

הפורום מיועד על מנת למצוא תשובות לבעיות העולות וצצות תוך כדי שימוש ב-iPhone, iPod לסוגיו וב-iPad, אך גם לדיונים בנושאים הקשורים לטלפונים חכמים בכלל.
אנא נהגו בסובלנות גם כלפי אותם ערלי לב שטרם גילו את האור, ומשתמשים רחמנא ליצלן לא עלינו  במכשיר שאינו נושא עליו תפוח נגוס .
הודעות הנוגעות לגופו של אדם במקום לגופו של עניין או הודעות המעניקות ציון  (בעיקר ציון גרוע )  לתשובתו של פלוני - תמחקנה.
אנא שמרו על סבלנות וסובלנות

את הודעותיכם אתם מתבקשים לשרשר. מה ה זו החיה הזו ואיך אוכלים אותה?
כל המידע - כאן.

איילת

הנהלת הפורום:

אודות הפורום iPod, iPhone ו-iPad

הפורום מיועד על מנת למצוא תשובות לבעיות העולות וצצות תוך כדי שימוש ב-iPhone, iPod לסוגיו וב-iPad, אך גם לדיונים בנושאים הקשורים לטלפונים חכמים בכלל.
אנא נהגו בסובלנות גם כלפי אותם ערלי לב שטרם גילו את האור, ומשתמשים רחמנא ליצלן לא עלינו  במכשיר שאינו נושא עליו תפוח נגוס .
הודעות הנוגעות לגופו של אדם במקום לגופו של עניין או הודעות המעניקות ציון  (בעיקר ציון גרוע )  לתשובתו של פלוני - תמחקנה.
אנא שמרו על סבלנות וסובלנות

את הודעותיכם אתם מתבקשים לשרשר. מה ה זו החיה הזו ואיך אוכלים אותה?
כל המידע - כאן.

איילת
x
הודעה מהנהלת הפורום
הודעות מכירה/קניה-בלוחות הפורום בלבד. אין לפרסם הפניות לישומים פרוצים וכד'! איתחול מכשירי IOS(לא מוחק כלום)  PDAce-Now You Know PDAs
המשך >>

לצפיה ב-'שליטה על מכשיר הילד'
שליטה על מכשיר הילד
14/10/2018 | 13:42
1
22
שאלה עבור הבת שלי
כיום יש לה מכשיר אנדרואיד, וגם לי.. 
אני היום מגביל את זמן השימוש שלה במכשיר וקובע זמן שינה באמצעות שימוש באפליקציה family link החינמית שעושה עבודה מעולה, ניתן לקבוע בעזרתה זמן כללי לשימוש במכשיר ולאחר שזמן השימוש במכשיר מגיע למה שהוקצה, המכשיר ננעל ומאפשר רק שיחות לאנשי קשר שנבחרו או לחלופין הארכת הזמן על ידי, כמו כן זמן שקצבתי אותו לזמן שינה גורם למכשיר להנעל ולהפתח רק בשעות שקבעתי. האפליקציה אגב ממה שקראתי ניתנת להתקנה במכשיר ההורים אם הוא אייפון, אבל לא אם מכשיר הילד הוא אייפון, מעבר לכך אני משתמש באפליקציה נוספת המנטרת מלל, תמונות ושיחות במכשיר..
ועכשיו לשאלת השאלות.. :) יצא לי לקרוא על אפליקציות שעושות עבודה דומה למערכת ios, אבל מאחר ואני לא משתמש במכשיר אייפון, הייתי רוצה ומעדיף לשמוע מניסיון אישי, האם יש אפליקציה זהה שתעשה את אותה עבודה גם אם הבת שלי תעבור לאייפון? (המכשיר שלי ישאר אנדרואיד) 
תודה רבה
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'לא מכירה באופן אישי, אבל כמה דברים'
לא מכירה באופן אישי, אבל כמה דברים
<< ההודעה הנוכחית
02/11/2018 | 11:34
11
1. כדאי מאוד להגדיר את מכשיר הילד עם Apple ID של ילד ולהגדיר לעצמך Apple ID של מבוגר, ששולט על החשבון של הילד. כך לא מוגדר בחשבון של הילד כרטיס אשראי, כל הרכישות שלו יכולות להיות מוגבלות וגם כמובן אפשר להגדיר הגבלות על השימוש במכשיר באופן מובנה, כאשר חשבון ההורים יכול לקבל דו״חות (אבל אין לי מושג אם אפשר לצפות בדו״חות אם אין לך מכשיר ios משלך.)

2. יש למערכת ההפעלה הגבלות מובנות, כדאי להפעיל אותן ובכלל ללמוד אותן, אם אתה מעוניין בהגבלת המכשיר. לא בטוח שתוכל להשתמש בכל האפשרויות אם אין לך מכשיר אייפון/אייפד משלך.
יש סרטון טוב פה:

3. כדאי להשלים עם העובדה שאולי לא תמצא אפליקצית צד ג שעושה בדיוק אותו הדבר שאתה רגיל לו.
בכל מקרה, ילדים קצת יותר גדולים לומדים לפעמים לעקוף את ההגבלות האלה (ואולי זה מה שאתה רוצה, שהילדה תלמד להיות האקרית... ) והדרך הטובה ביותר היא כמובן לשוחח עם הילד ולהיות הורה בצורה המסורתית וההסטורית...
או להישאר עם אנדרואיד.
iPod, iPhone ו-iPad >>

הודעות אחרונות

15:55 | 11.11.18 יואב שניר
05:41 | 04.11.18 נירובי1
22:19 | 01.11.18 sandifer
17:19 | 30.10.18 נאנדה
09:54 | 28.10.18 אורחים בפורום
14:39 | 27.10.18 אורחים בפורום
22:44 | 26.10.18 oh711
14:44 | 25.10.18 שמוליק צלם Nats
20:55 | 21.10.18 אורחים בפורום
16:26 | 20.10.18 דר צבי ארצי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ