לא כלכך נעים לראות אייפון נעול

jellybrain

New member
אכן

האחריות נופלת על אחיין שלי, ילד בן 14 שקנה לפני שנה מכשיר יקר מדי בלי להבין מה הוא עושה. האחריות גם על ההורים שלו שלא שמעו לי, והאחריות גם עלי, זה לא העניין. החלק המעצבן שגוגל מלא באנשים מבוגרים וילדים שלא מבינים במיילים או סיסמאות ויש המון כאלה בעולם כולו, אבל שכנעו אותם לקנות אייפון חדש והם תקועים בלי הסיסמא עם מכשיר נעול.
לעשות שחזור סיסמא לג'ימייל זה גם לא דבר פשוט כמו שזה נשמע בעיקר כי הוא פתח מייל עם "סתם פרטים" אז הוא לא יודע לענות על שאלות כמו תאריך לידה, כרגע הוא חזר ללמוד והוא על ריטלין שוב אז אולי אני אצליח לרענן לו את הזכרון למרות שהסיכוי קלוש. פשוט פתח "סתם מייל" ונרשם איתו.
סתם מעניין לבדוק פעם כמה גנבים נרתעו בגלל זה וכמה לקוחות תמימים ולא מבינים בטכנולוגיה נדפקו מזה.

k-don

Well-known member
כיוון שיש לי תוכנת סיסמאות עם סינכרון לענן אז

1. עברתי מאייפון לאנדרואיד ויש לי מיידית את כל הסיסמאות במכשיר החדש.
2. אפשר לראות את הסיסמאות גם בגלישה באינטרנט
3. במקרה ששכחתי את הסיסמא, אפשר לאפס אותה דרך האימייל

כמובן שהאתר מוגן עם סיסמא ב 2 שלבים
1. הסיסמא עצמה
2. קבלת SMS

k-don

Well-known member
לכן אני משתמש בתוכנת סיסמאות שזוכרת כל סיסמא שאני רוצה

בכל המכשירים שלי עדכנית לשינוי האחרון

jellybrain

New member
לא כלכך נעים לראות אייפון נעול

אחיין שלי קנה אייפון 7 לפני שנה, אחרי כמה חודשים האייפון ננעל, אני לא אכנס לכל הסיפור אבל רק לאחרונה גיליתי את זה ואני מנסה לפתוח את המכשיר שעלה אלפי שקלים ושוכב במגירה כבר שנה.
אין לי מושג באייפונים אבל אחרי שחרשתי את גוגל הבנתי שזה יכול לקרות שאנשים שוכחים את הסיסמא לאפל ID שלהם והמכשיר פשוט מושבת והעולם שותק.
עכשיו, הוא ידע להגיד לי את הכתובת מייל שמשמשת כאפל איידי (במכשיר עצמו היא מופיעה באות הראשונה ואז נקודות שחורות) אבל הוא לא זוכר את הסיסמא לג'ימייל הזה.
אז אי אפשר לקבל תזכורת סיסמא למייל.
הסים עם הטלופן איתו נרשם לאייפון הזה אצלו והסים פעיל כך שאם זה חשוב אני יכול להחזיר אותו לאייפון 7 הנעול אם זה חשוב לתהליך.
הבנתי שאפשר לפנות לאפל ולהתחנן למחילה ובצירוף קבלת הרכישה הם לפעמים עוזרים אבל אין את הקבלה.
בקיצור אין איך לשחזר סיסמא וצריך לקבל את זה שהמכשיר אבוד.
אני לא אכנס פה לכמה זה הזוי שחברה משביתה ככה מכשירים שעולים מאות דולרים אבל בטוח חייבת להיות דרך לשחרר את החסימה הזאת.
מצאתי באיביי כל מני מוכרים שתמורת תשלום יפתחו את הנעילה אבל זה נשמע לי מפוקפק כמו אפל עצמם ולא מתחשק לי לשפוך עוד מאות שקלים על סתם.
מצאתי את DoulCi אבל כל המאמרים ישנים ולא בטוח שעדיין רלוונטים ( ניסיתי אחרי שינוי בקובץ הוסט וזה לא עבד לי)
אז יש איזשהי דרך לפתוח את המכשיר ???

k-don

Well-known member
צריך לנסות לשחזר כניסה למייל ול appleid

הבעיה היא שהחשבונות בטח גם אין להם אימייל גיבוי או סלולרי גיבוי ואז באמת קשה לשחזר סיסמא

jellybrain

New member
זו בדיוק הבעיה

הוא פתח סתם מייל בג'ימייל בשביל להרשם לאייפון, ונתן סתם סיסמא באייפון כדי להתחבר .
אם הייתי יכול לשחזר לו את הסיסמא לג'ימייל לא היתה בעיה.

הזוי שאין מה לעשות, לפי מה שבדקתי בגוגל לפנות עם זה לאפל זה כמו לפנות לקיר.

k-don

Well-known member
הטענה היא שאכן אין מה לעשות במכשיר חוץ מלהפוך אותו למעצור

לדלת.
אולי שווה לבדוק טכנאי שמבטיח לך פתיחה שלו (תשלום רק אם מצליח)

YosMan1

New member
מיכוון שאין לך מה להפסיד אני הייתי עושה את הדברים הבאים:

1. מחזיר את הסים למכשיר האייפון (אולי ישלחו סמס).
2. מברר את התאריך בו המכשיר נקנה, איפה נקנה ואת התאריך שבו הופעל לראשונה.
3. נכנס לקישור הבא שבסופו יש קישור לפניה לאפל ועובר על כל השלבים ובסוף פונה ומבקש עזרה (כולל הרבה פרטים אישיים כמו שם כתובת וכולי כדי לייצר אמינות).
מה יש לך להפסיד.
https://support.apple.com/en-us/HT201487

se7en77

New member
המכשיר לא מושבת אם שוכחים שם וסיסמא

המכשיר מושבת אם נועלים אותו בעזרת מצא את המכשיר שלי ואין מה לעשות כי זאת הדרך להתריע גנבים , כל אחד יכול להגיד מצאתי אייפון ולבקש לשחרר אותו.
מה הבעיה לפנות לאפל ולנסות לדבר איתם , הם עוזרים בצורה אבסולוטית , יכול להיות שזה יידרוש קצת מאמץ ושליחת טפסים וקבלות אבל זאת הדרך .

k-don

Well-known member
אכן, אם יש קבלות (אולי אפילו מספיק את הקופסא המקורית)

יש סיכוי שיעזרו לך.

למעלה