דחוווף !!! ביטול עסקה באפ סטור

royeei

Member
דחוווף !!! ביטול עסקה באפ סטור

היי
הורדתי בקטנה אפליקציה של איזה פסנתר, פתאום קפצה לי מן פרסומת כזאת ( בדיעבד התברר לי מה זה ) ותוך כדי נסיון יציאה מזה, פתאום אני רואה כאילו ניסיתי לרכוש משהו במעל 600 שקל! מתוך איזה בהלה ורצון למאת מזה מהר, רכשתי בטעות דרך תביעת האצבע. בדיעבד התברר שרכשתי לגלוש באתר ללא פרסומות. מחקתי מיד את האפליקציה אבל מה לעשות עכשיו? אני בטח אחוייב, לא?
חברת הסלולר לא יודעת כלום בנושא, יש דרך לפנות לאפל? האם כדאי לחסום את זה דרך חברת האשראי?

תודה

royeei

Member
ביטול רכישת אפליקציה

נכנסתי לשם אבל האפליקציה הזאת לא מופיעה ברשימת האפליקציות של report a problem, גם כשלחצתי על זה ( report a problem ) בקבלה שקיבלתי למייל אז האפליקציה הזאת לא מופיעה שם, אז מה אני יכול לעשות?
באפליקציה של חברת האשראי זה מופיע ב״ עסקאות שאושרו וטרם נקלטו״ , האם כדאי לבטל את זה דרך האשראי?
תודה

YosMan1

New member
כדאי לנסות להתקשר גם לחברת האשראי - יש להם מוקד 24 שעות

אתה אומר שקבלת מאפל קבלה וכשאתה נכנס אתה לא רואה את הרכישה?
נשמע מוזר
או שעל הרכישה השנייה לא קבלת קבלה מאפל?
מה אתה רואה בחברת אשראי, איזה שם מופיע שם כמוכר?
&nbsp
&nbsp

royeei

Member
ביטול רכישת אפליקציה

המקום היחיד בו אני לא רואה את הרכישה הוא ב report a problem, באפ סטור אני כן רואה שרכשתי.
הדבר היחיד שאני חושש מביטול דרך האשראי זה שאפל יציגו להם הוכחה שאכן אני רכשתי.
* לא מדובר על רכישה שנייה, הורדתי אפליקציה חינמית , והרכישה היא של האפשרות לגלוש בה ללא פרסומות, לכן קבלה מאפל קיבלתי רק על הלא פרסומות.

בחברת האשראי זה כאמור בעסקאות שאושרו וטרם נקלטו, ובמקום של שם המוכר עדיין לא כתוב כלום ( ריק!!! )
תודה רבה

YosMan1

New member
זה כנראה בגלל שחברת האשראי עוד לא אישרה את העסקה, אני הייתי

מתקשר לחברת האשראי לדבר איתם ולנסות לבטל.

Martineden2

New member
כל ההורדות לא קשורות לחברת הסלולאר

יש אופציה לביטול עסקה דרך האפ סטור

royeei

Member
אשמח לדעת איך בדיוק בתוך האפ סטור

כי כשאני נכנס ל purchased , אני רואה ענן ליד האפליקציה ( כי מחקתי אותה ) וכשאני לוחץ עליה אז רשום שם כל הנתונים אבל אין אפשרות ביטול רכישה.
תודה רבה

royeei

Member
הרכישה שלי עכשיו כן מופיעה ב report a problem

נכתב שיחזרו אלי מאפל תוך 48 שעות
תודה בינתיים, מקווה שהכל יסתדר, אעדכן.

למעלה