עזרה דחופה - נפח אחסון נגמר באייפון 6

katdavid1

New member
עזרה דחופה - נפח אחסון נגמר באייפון 6

שלום,
ברשותי אייפון 6 של 16GB.
קבלתי התראה שנפח האחסון במכשיר נגמר לגמרי דבר שאילץ אותי למחוק תמונות, קבצי מדיה ואפליקציות.
גם אחרי שמחקתי, לא נשאר עוד הרבה נפח אחסון במכשיר.
מוגדרים לי גם 2 חשבונות מייל: אחד פרטי שבו לא מתקבלים הרבה מיילים ואחד של העבודה בו מתקבלים הרבה מיילים וחלקם עם קבצים רבים.
המייל של העבודה הוא ג'ימייל. האם זה תופס נפח אחסון? אם כן, אז אולי כדאי לי למחוק מיילים במכשיר לאחר שאלה ירדו באאוטלוק במחשב?
אשמח לעצות בעניין. תודה!

mazovera

New member
תבדוק בהגדרות

כללי -> שימוש בשטח אחסון וב- iCloud שם תוכל לראות את האפליקציות שתופסות לך נפח גדול ואז או לנקות נתונים שלהן (למשל מדיה בווטסאפ, תמונות וסרטונים וכו') או במקרה שלא מצליחים, למחוק לחלוטין את האפליקציה ולהתקין אותה מחדש "נקייה" מכל מה שהצטבר עם הזמן.
&nbsp
ככל, אני ממליץ שלא לשמור תמונות וסרטונים על גבי הטלפון (מעבר לכמה ימים) אלא להעלות אותן לשירות ענן כלשהו (אני משתמש בפליקר שמאפשר נפח חינם של 1TB) ואז התמונות תהיינה זמינות תמיד ומכל מכשיר, מבלי שתופסים נפח אחסון יקר על גבי הטלפון עצמו.

katdavid1

New member
תודה רבה. ומה לגבי המיילים?

מוגדר לי מייל של ג'ימייל של העבודה בו יש תעבורה רבה של מיילים. האם כל עשרות אלפי המיילים שנמצאים לי כרגע בג'ימייל מאוחסנים לי בטלפון? או שזה עובד בצורה אחרת? שומר אולי רק כמות מסויימת של האחרונים?

mazovera

New member
הם לא שמורים בטלפון

תוכל לבדוק כמה מקום בטלפון תופסת אפליקציית המייל - כפי שהסברתי בתשובה הקודמת.

katdavid1

New member
שוב תודה. שמתי לב שאפליקציית הפייסבוק תופסת המון.

איך אני מוחק או מדלל מדיה מאפליקציית הפייסבוק?

למעלה