IGO ללא תשלום במשך 48 שעות

dudi4321

Member
אחרי התקנה ב2 מכשירים לא עובד באף אחד.

או שעובדים עלינו או שמרמים.
כתוב לי "מחפש קליטת לווינים... ויש ..... שמרצד כאילו אין לווינים.
מעניין אם יבקשו לתקן ושנגיע להרצליה, לבזבז יום עבודה.
התקנתי באנדרואיד.
שמו את זה בסופ"ש כדי שלא יוכלו לבוא בטענות הרי בשבת הכל סגור.

AYELET1

New member
התקנתי באנדרואיד- עובד מצויין.

אל תשכח שגם אם תבוא בטענות ביום ראשון אין הבדל. התוכנה כבר בחשבונך . למה אתה חושב שיש להם סיבה להתחמק ממך? היו פשוט יכולים לא לתת את התוכנה
מעבר לזה- אני עוקבת אחר משתמשים בפייסבוק. ישנן טעננות שונות. אי קליטת לוויינים אינה אחת מהן.
&nbsp
בכל מקרה לא מצאתי כל בעיה באנדרואיד.
\אבדוק גם באייפון אך ספק רב אם בעיית קליטת הלוויינים היא בתוכנה.\
&nbsp
האם אתה משתמש בתוכנת ניווט אחרת?
נסה לבצע ריסט למכשיקרך. באנדרואיד- כיבוי מוחלט, המתנה של דקה והדלקה (באיזה מכשיר מדובר?)
\אייפון כך:
http://www.pdace.com/kb/kb.php?kb=511
&nbsp
האם הפעלת שירותי מיקום באייפון ובאנדרואיד?

BravoMan

Active member
אכן יש להם בעיה (לפחות ב-Android כנראה גם ב-iOS):

בניגוד לכל תוכנת ניווט אחר ב-Android הם לא יודעים לזהות שמיקום כבוי ולבקש מהמשתמש להפעיל אותו, כמו שהם אמורים לעשות.
&nbsp
הם פשוט מציגים את ההודעה "אין קליטת לוויינים" ששרדה מימי Win CE העליזים.
תרם ניווטתי עם התוכנה הזו, אבל יש לי הרגשה שמי שכתב בתגובות בחנות שהם עדיין כותבים כאילו לא יצאו מעידן ה-CE צדק...
&nbsp
אני יודע ש-"לא מסתכלים בשיניים לסוס שקיבלת במתנה", אבל כדאי לזכור שלא מדובר באמת במתנה.
מדובר בחברה שמנסה להתחרות בשוק קשה ורחב, שיש בו מספר שחקניות חינמיות, וגם מספר שחקניות בתשלום יותר זולות מהם.

dudi4321

Member
ככה. אני מתנצל.

אתמול ניסיתי הרבה זמן והתיאשתי. זמן התגובה לאפליקציות אחרות גרם לי לחשוב שהעסק דפוק.
שמתי על החלון והGPS נמצא. כנראה שאין שימוש בAGPS שבתוכנות האחרות נעזר ברשת הסלולרית לעדכן בערך מיקום.
יאללה, שבת שלום ותודה לאיי גואו

AYELET1

New member
AGPS הוא עזר אך הוא בשום אופן לא במקום GPS

וזה בכל תוכנת ניווט רצינית.

BravoMan

Active member
לא בדיוק:

AGPS הוא טכנולוגיה די וותיקה שמאפשרת למקלט פיזי להינעל על לוויינים מהר יותר ע"י הורדת מיקומים שלהם דרך קו נתונים סלולרי.
&nbsp
היא לא כ"כ רלוונטית לסמרטפונים מודרניים.
אם זאת, ליישום שרץ על סמרטפון כזה יש שתי אפשרויות:
&nbsp
1. לגשת ישירות למקלט ה-GPS דרך API של מערכת ההפעלה, ולקבל נתוני מיקום מדויקים, אך תלויים בקליטת לוויינים.
לשיטה הזו יש חיסרון - היא יוצרת נטל על הסוללה.
&nbsp
2. להשתמש בשירותי מיקום של מערכת ההפעלה (למשל שירותי Google במקרה של Android).
שירותי המיקום של המערכת מנהלים בעצמם בצורה יעילה את קבלת המיקום מכל המקורות האפשריים: GPS, סלולרי, רשתות WiFi.
&nbsp
הם ייתנו מיקום מקורב ברמה די טובה גם בתוך מבנים וכשאין קליטת לוויינים, ישמרו את המקום האחרון של הטלפון בו היה איכון וודאי, וכמובן יחסכו סוללה ע"י ריכוז בקשות וניהול נכון של החומרה.
&nbsp
רוב יישומי הניווט המודרניים משתמשים בשירותי מיקום של המערכת, במקום להתעלק ישירות על מקלט ה-GPS.
&nbsp
התוצאה היא פיקס מיידי או כמעת מיידי בכל מצב, בלי צורך להעמיד את המכשיר על החלון ולהמתין.
&nbsp
החיסרון הגדול בשיטה זו הוא חששות פרטיות, שכן מבקשים מרכיב של Google או Apple לעקוב באופן קבוע אחרי מיקום המכשיר שלנו, וידוע ששתי החברות אוספות את המידע הזה.

AYELET1

New member
.אתה טועה ולא מדייק או לא עומד על הפואנטה.

שום תוכנת ניווט רצינית אינה מנווטת ללא קליטת GPS.
היא נותנת מיקום אבל לא מנוווטת.
\המיקום הכיי מדוייק הוא עדיין ע"י GPS, כלומר קליטת לוויינים

BravoMan

Active member
לא בדיוק:

ראיתי את Waze מוציא אנשים מחניות תת קרקעי על סמך שירותי מיקום ללא קליטת לוויינים, וננעל מהר מאוד על מיקום מדויק ברגע שהרכב יצא החוצה.
(זה היה לפני שבועיים בערך).

ייתכן שיש תוכנות שיסרבו לנווט בלי מיקום מדויק, אבל עדיין יסכימו להכין מסלול מראש ויקבלו נעילה מהר מאוד ברגע שיוצאים תחת כיפת השמיים.

בכל מקרה, הפואנטה היא ש-AGPS ו-"שירותי מיקום" הם שני דברים שונים לחלוטין: AGPS בכלל לא נותן מיקום, גם לא מקורב. הוא רק עוזר למקלט ה-GPS למצוא לווינים יותר מהר.
"שירותי מיקום" נותנים מיקום חלקי, והם גם הדרך המועדפת לתוכנות ניווט מודרניות לקבל מיקום, גם אם הן מוכרחות מיקום מדוייק.

הסיבה אגב, היא שנתוני מיקום גולמיים מ-GPS כוללים "קפיצות" לפעמים.
בעבר, כל יישום ניווט היה אחראי לממש לבד אלגוריתם שימנע ממכשיר ששוכב על השולחן ליד החלון לנסוע למקום כלשהו ב-5 ק"מ.

היום, "שירותי מיקום" מטפלים בנירמול קוראורדינטות וניפוי סטיות GPS בצורה מקצועית.

dudi4321

Member
ועם IGO תהליך כזה לא נעשה

רק אומר לך, לך חפש ת'חברים ש'ך. אתמול ניסיתי את הIGO. גמר מהר את הבטריה וחימם את המכשיר. בכוונה לבדיקה ללא טעינה מהרכב.

se7en77

New member
לא עובד לי ב-1+1 ובאייפון מבקש ממני רשות לשמור עליי מידע

לא עובר למסך הבא אם אני לא מאשר ....
חזרתי ל-primo lite שעבדה מצויין .

dudi4321

Member
אצלי כן עובד על 1+1, רק שכמעט שהתיאשתי

לוקח כל פעם הרבה יותר זמן ודורש שמים כדי להתחיל להסתנכרן. זאת בניגוד לתוכנות ניווט דומות או שאצל אחרות יש כן שימוש ברשת ו/או WIFI?!

se7en77

New member
אני ביטלתי לו חלק מאוד גדול מההרשאות ויכול להיות שפה הבעיה

הסרתי אותה , לא רלוונטית

Nirwood

New member
מוזר, חשבתי כבר שWAZE קברו אותם...

בכל אופן מדובר באפליקציה מזעזעת, ויקרה להחריד.

הפלוס היחידי זה שהיא מאפשרת ניווט ללא חיבור לאינטרנט.

המינוס זה שאם אתה מנווט בחו"ל - אונסים אותך לרכוש מפות יקרות לכל פאקינג מדינה שאתה מבקר בה.

למעלה