ADS השתלטו לי על המכשיר :-\

Nirwood

New member
ADS השתלטו לי על המכשיר :-\

יש לי מכשיר 6+ עם הגרסא האחרונה לא פרוץ,
כנראה עקב כניסה לאיזה אתר \ אפליקציה התקנתי בטעות ADS שבלתי אפשרי להסיר מהמכשיר.
ניסיתי הכל, החל מהתקנה של אפליקציות שאמורת להתמודד עם ADS, ועד פרמוט מחדש של המכשיר (איפוס הגדרות יצרן), אפילו לא עשיתי שחזור מהאיקלאוד, אבל עדיין זה פשוט לא נעלם.
הADS האלה לא מאפשרים לגלוש באינטרנט, כל עמוד שני שאני פותח באייפון, מפנה אותי בכוח לאיזה אתר אינטרנט מזדיין או לאפליקציה של גט טקסי באפסטור.
*אני לתומי חשבתי שכל החרא הזה קיים רק באנדרואיד, אני מאוד מופתע שזה קיים גם בIOS.
יש למישהו מושג מה אני יכול לעשות?
מצרף צילומי מסך, תודה (אלה צילומי מסך של האתרים שאליהם אני מופנה כאשר אני מנסה לגלוש באינטרנט דרך האייפון).
תודה לעוזרים !

se7en77

New member
זה בדרך כלל קורה מהאפליקציות של הסינים

תנסה את זה
Goto settings/Safari
Turn on Block Pop-ups
Block Cookies/ From third parties and advertisers.
Goto Settings/General/Restrictions.
Passcode will be 0000 if you have not set one.
Goto Websites/Limit Adult Content
Bottom of screen add these links to block them.
&nbsp
פשוט להתחיל להכניס את כל שמות האתרים שמקפיצים ADS דוגמאת
&nbsp
hastrk2.com
http://www.mobileapptracking.com/
http://www.tictacti.com/

Nirwood

New member
היי

ניסיתי לעשות את זה,
מה שקורה זה שהוא מפנה אותי לאתר שנחסם בהגדרות, ככה שבסופו של דבר אני מקבל דף לבן שמאלץ אותי לסגור את הדפדפן ולהתחיל אותו מחדש, רק כדי שזה יקרה שוב.

se7en77

New member
תנסה לבדוק בהגדרות אולי דחפו לך פרוקסי או vpn

שדוחף אותך לאתרים האלו .
&nbsp
בכל מקרה , שמתי לב שמדובר ברשת אלחוטית , האם זה קורה גם ברשת סלולארי או ברשת אלחוטית אחרת , יכול להיות שפרצו לך לראוטר.
&nbsp

Nirwood

New member
זה קורה גם ברשתות WI FI שונות...

כנ"ל אם אני גולש על ה4G.

se7en77

New member
נשמע שרק פירמוט מלא של המכשיר ייפתור את הבעיה

גבה את מה שצריך ויאללה , לפי האינטרנט זה קורה מאפליקציות סיניות או כניסה לאתרים מסויימים .

Nirwood

New member
תזכיר לי איך עושים את זה?

הרבה זמן לא פרמטתי, צריך להיכנס דרך האייטונס?

se7en77

New member
חיובי , איפוס המכשיר דרך אייטונז .

לפני זה לגבות את הדברים החשובים .

Nirwood

New member
עידכון:

לאחר בירור ומספר בדיקות, נראה לי שעליתי על התקלה.

עקב אילוצי עבודה, נאלצתי לקחת פרויקט באתר מסוים, והתחברתי שם לWIFI, וכנראה שקיבלתי את הוירוס מהWIFI, ואז הוא פשוט נשאר אצלי במכשיר גם לאחר שחזרתי הביתה, וגם לאחר שאיפסתי אותו לגמרי.

הגעתי למסקנה הזאת לאחר שעוד עובד שהיה במקום קיבל בדיוק את אותם ADS זמן קצר לאחר שהוא הגיע למקום.

מעניין, לא ידעתי שוירוסים מסוגלים להגיע דרך הWIFI, חבל שאין אפליקיציה ייעודית (גם בתשלום) שיודעת להתמודד עם זה.

למעלה