אשמח לעזרה - העברת תוכן למכשיר חדש

ספרנו1

New member
אשמח לעזרה - העברת תוכן למכשיר חדש

רכשתי אייפון 6S ואני מעוניין להעביר אליו את הגיבוי האחרון של האייפון 4 שלי. כשניסיתי לעשות זאת, נאמר לי שאין מספיק מקום באייפון 6S (בו יש 16 ג'יגה ובאייפון 4 היה 34 ג'יגה).

לכן רציתי להעביר את התמונות מהאייפון 4 למחשב ולמחוק אותן מהמכשיר הישן, כך שאוכל לבצע לו גיבוי של פחות דאטא ואז להעביר את הגיבוי למכשיר החדש.

העניין הוא שאני מצליח רק להעתיק את התמונות למחשב אבל לא מצליח למחוק אותן מהמכשיר הישן. נאמר לי בכל פעם : "לא ניתן היה למחוק את X (שם תיקיית התמונות) , המכשיר הפסיק להגיב או נותק". ולמרות זאת הוא כן נותן לי להעתיק תמונות מהמכשיר אבל למחוק לא..

אשמח לכל אחד מהפתרונות הבאים:
א. הסבר איך בכל זאת אוכל למחוק תמונות מהאייפון כשהוא מחובר למחשב
ב. הסבר איך למחוק את כל התמונות באייפון בבת-אחת מהאייפון עצמו
ג. הסבר איך להצליח בכל זאת להעביר את הגיבוי למכשיר החדש למרות שהדאטא כבד יותר בישן.
ד. כל פתרון אחר. פשוט בינתיים אין לי ווצאפ ועוד כל מיני דברים במכשיר החדש.

תודה

k-don

Well-known member
אל תמחוק את התיקיה. תמחוק את התמונות עצמן

ספרנו1

New member
שאלה על כיבוי נתונים סלולריים

בווצאפ -> הגדרות -> צ'אטים -> גיבוי צ'אט
&nbsp
רשום למטה :
"בכדי להימנע מעלויות נתונים גבוהות, חבר/י את הטלפון שלך לרשת Wi-Fi או כבה/י את הנתונים הסלולריים עבור iCloud : הגדרות אייפון -> אייקלווד -> אייקלווד דרייב -> השתמש בנתונים סלולריים -> כבוי"
&nbsp
1. האם הכוונה שכדאי לבצע את 1 מהשניים כשאני מבצע גיבוי, או תמיד?
2. מה אני מפסיד מכך שאני מכבה את הנתונים הסלולריים עבור אייקלווד?
&nbsp
תודה

ספרנו1

New member
דברים שמפריעים לי באייפון 6S

1. שההחלקה של האצבע היא שמאלה (ולא ימינה, כמו באייפון 4) כדי לשחרר המסך מנעילה
&nbsp
2. שכדי לנעול את המסך אני צריך ללחוץ על לחצן בצד ימין של המכשיר, שכדי ללחוץ עליו מפעילים באופן טבעי קונטרה על צד שמאל של המכשיר -שם יש מקשי ווליום שנלחצים במקום המקש עליו אני מעוניין ללחוץ (לחצן הכיבוי-הדלקה/נעילה).
&nbsp
3. שאם אני לוחץ על מחיקת פתק הוא ישר נמחק, ולא קופצת קודם הודעה המוודאת שאני אכן רוצה בזה.

למעלה