נו בראבו , מה עכשיו התירוץ

se7en77

New member
נו בראבו , מה עכשיו התירוץ

מוצר מיוחד - gopro
מערכת הפעלה מיוחדת על מכשיר מיוחד - opo סטוק 5.1.

BravoMan

Active member
תירוץ למה בדיוק?

אז GoPro כתבו יישום שלא מתאים למכשיר שלך, מה בדיוק אתה רוצה לומר בזה?
שנזכר כמה אנשים כאן נתקלו בצורך לשדרג גרסת מערכת הפעלה על מכשירים שידוע ששדרוג מאט אותם, רק כי אפליקציות שונות דרשו עדכון שלא תאם אחורנית?
&nbsp
אגב, היום עבדתי עם iPhone 5S לבדיקת איזו תוכנת SIP: המקלדת שם פשוט זוועה!
היא מפספסת יותר גרוע מכמעת כל מקלדת Android שיצא לי לעבוד איתה!
אני משוכנע יותר מתמיד שכל מי שמהלל את ה"טאצ'" הייחודי של Apple ואומר שהוא נורה מדויק פשוט שקרן...
&nbsp
והנה קטע שבטח תשמח ללעוג לו: יישום ה-SIP שניסיתי הוא יישום קוד פתוח שזמין לכל המערכות כולל השולחניות.
הממשק שלו אינו מושקע במיוחד על אף מערכת, אבל ב-iOS מסכי הגדרות נראים פשוט זוועה - השדות השונים עולים אחד על השני, הפונטים גדולים מידי (לא מופעלת נגישות) והטקסט נחתך.
&nbsp
אם זה היה Android או PC הייתי אומר - מפתחים גרועים, אבל היות וזה iOS אני שואל אותך: איפה הסינון המהולל של Apple?
הם פעם פסלו אפ לחברה שלי בגלל שהשתמשנו באייקון שלא לרוחם לכפתור, אבל את היישום הזה הכניסו עם מסכי הגדרות כמעת לא שמישים? WTF?

se7en77

New member
מה התירוץ לזה שמכשיר צריך לתמוך בתוכנה ולא התוכנה במכשיר

כל תוכנה או מוצר שקונים אני חייב לדאוג שייתמוך במכשיר מסויים , גירסאת מערכת הפעלה ספציפית ובכלל .... שייתמוך.

שאומרים , תומך באייפון אז אין תמיכה במערכת ישנה ולא חדשה , אין ברוגז בין יצרן לרום וכדומה.

לגבי ה-5S תמיד שאומרים לך משהו בדיוק נתקלת בבעיה , הכל לא עובד , הבנו שאתה מחרטט.

se7en77

New member
עם כל הכבוד לאנדרואיד ולגוגל , הגיע הזמן שיעשו משהו

תקני למוצרים ולתוכנות שכתוב עליהם תמיכה באנדרואיד.
&nbsp
שקונים מוצר או מורידים תוכנה שכתוב עליה תמיכה באנדרואיד לא רשום באיזה מכשיר , באיזה גירסא ובאיזה רום.

BravoMan

Active member
יש לי חדשות בשבילך:

זה שמישהו דופק מדבקה על משהו עם איזה סמל, לא אומר שהוא באמת עשה התאמות.
&nbsp
לחבר שלי יש סט אלחוטי מקלדת ועכבר של MS. כן כן - מקורי של Microsoft משהו שהיא אישרה לשים עליו את הלוגו שלה.
&nbsp
הוא עבד תקין עם Windows 7, אבל לאחר שדרוג ל-Windows 10 הפסיק לתפקד לחלוטין!
הוא פנה לתמיכה של MS וקיבל מהם מכתב רשמי שאומר: מוצר זה אינו נתמך ב-Windows 10 ולא צפויה להיות תמיכה.
&nbsp
מה תגיד על זה?
מקלדת ועכבר, הכי תקניים, והחברה שיצרה אותם לא תומכת בהם על מערכת הפעלה שלה עצמה...
&nbsp
אני בטוח שאם אתאמץ אמצא לך גם מוצרים שלא מתאימים ל-iPhone למרות שיש עליהם מדבקה כזו ולא של איזה סיני אלמוני.
&nbsp
אגב, אם אני מבין נכון, המכשיר שלך הוא לא בדיוק על טהרת גוגל. OPO יוצאי עם Cyanogen או איזו גרסה שלהם?
בדקתי את היישום של GoPro על חשבון הבדיקות של החברה שלי שיש עליו יותר מ-20 מכשירים שונים, ולמעט אלה שיש עליהם מערכת הפעלה 4.0 ומטה, הוא מסומן כמתאים לכולם, כולל כמה שהם בכלל לא טלפונים אלא מערכות לרכב.
&nbsp
מעניין מדוע באמת הוא מציג שאינו מתאים לטלפון שלך, אבל אני בספק רב אם לגוגל יש קשר כלשהו לזה...
&nbsp
וכן - כל יצרנית טלפונים עושה מה שהיא רוצה - זה נקרא תחרות ומגוון וזה דבר מצוין!
בברית המועצות הקומוניסטית אפשר היה למצוא במכולת רק סוג גלידה אחד בטעם אחד ויחיד. פשוט היית "גלידה".
&nbsp
בישראל, יש עשרות סוגי גלידה בכל מכולת שכונתית, שלא לדבר על סופרמרקטים.
אז חלק מהן בטעם מגעיל, חלק מסוכנים למי שיש לו אלרגיות, ויש כאלה בהכשר חלבי והכשר פרווה וכו' וכו'.
האם אתה מוביל איזה קמפיין להפסקת הביזיון הזה והכרזת גלידה רשמית אחת בישראל שמתאימה לכולם בכל זמן ובכל מצב?

se7en77

New member
אתה מוציא מהקשר כרגיל

איזה מכשיר שאתה מכיר הוא על טהרת גוגל חוץ מנקסוס .
התוכנה עובדת יופי גם על g3 וגם על m9 ככה שפה הבעיה , זה לא שהיא לא עובדת בכלל פשוט פר מכשיר ופה כל הבעיה של אנדרואיד , אין תקן , אין תמיכה אחורה וקדימה ( בניגוד לאפל שמכשיר חדש תמיד יוכל להתקין תוכנות ישנות ) נקסוס יצא מרשמלו מיד תתחיל לקבל הודעות של תמיכה במערכת החדשה ) על המקלדת והעכבר מצויין במה הם תומכים ) windows ( , לגבי הגירסה החדשה סביר להניח שיהיו בעיות .
לא ראיתי בשום מקום בחנות של גוגל איזה שהוא מידע לגבי כל תוכנה באיזה מכשיר היא תומכת .
יש לך כבר כמה דוגמאות , warchdog , הליום ועכשיו גם go pro.

BravoMan

Active member
לא ממש הבנתי על מה בדיוק אתה מתלונן?

זה לא שקנית יישום וגילית שהוא לא מתאים. קיבלת מראש בדיוק את ההודעה שביקשת - שהוא אינו מתאים למכשיר שלך.
&nbsp
תקן לאנדרויד דווקא יש ועוד איך. לפחות עבור אלה שמעוניינים באופן חוקי ותקני להפיץ יישומי Google על המכשירים שהם מייצרים.
&nbsp
אני מסכים שהיה נחמד אם הם היו כותבים מדוע התוכנה לא מתאימה למכשיר שלך במקום סתם לכתוב שהיא לא מתאימה.
&nbsp
באשר לתאימות קדימה ואחורה - הרשה לי לצחקק!
עד היום כל מכשיר Android מסוגל להריץ יישומים שנכתבו לגרסה הראשונה של המערכת, ובתור מפתח אני יכול במינימום מאמץ לייצר יישום אחד שירוץ גם על גרסאות ישנות יותר, ובו בזמן ינצל פיצ'רים של גרסאות חשות יותר אם הוא מזהה שהוא אכן רץ על מכשיר חדש.

se7en77

New member
עובדה , התוכנה לא רצה על כל מכשיר

גם באנדרואיד וגם באייפון בכתיבת התוכנה אתה מסמן תמיכה מינימלית במערכת ההפעלה .
זה שבתאוריה זה נכון זה יפה אבל הנה עובדה שתוכנה לא רצה על כל מכשיר .
אין לי בעיה אם זה שלא ייתמך , אבל כדאי לדעת את זה לפני שרוכשים מכשיר .
מתי נתקלתי בזה , שעברתי ממכשיר x ל-y ובאתי להפעיל את ה-gopro .
דרך אגב , מפאת חוסר הזמן חזרתי למכשיר שזה עובד שם.
את ה-apk הוצאתי דרך מכשיר אחר ושייזדמן לי אני אבדוק .

למעלה