שלום לכולם

שלום לכולם

אני מנסה להוריד אפליקציות מאפ סטור ורשום לי שצריך ליצור חשבון "אפל ID" ולאחר שניסיתי ליצור חשבון שכזה דרך המחשב וגם דרך המכשיר, היה כתוב שכבר אין אפשרות ליצור חשבון "אפלID" בחינם למכשיר הזה, ודורשים מספר כרטיס אשראי וכ'ו. כך שיוצא שבסופו של דבר איני מצליח להוריד אפליקציות. גם לאחר ששיחזרתי כתובת "אפל ID" שהייתה במכשיר בעבר, ולאחר שעשיתי כמובן שחזור של חשבון של זה דרך המחשב, עדיין היה רשום לי להקיש מספר כרטיס אשראי על מנת שאוכל להנות משרות זה בתשלום בניגוד לעבר. אני ממש מיואש מהמכשיר (אייפון 5S) וכבר פירסמתי אותו ב"יד 2" על מנת למכור אותו, וקיוויתי שאולי כאן יינתן מענה. תודה מראש לעונים.

se7en77

New member
אין שום בעיה ליצור חשבון ללא אשראי

se7en77

New member
לוחצים על אפליקציה חינמית ויוצרים חשבון

ואז יש אפשרות ל-none

אני מודה לך על התשובה אך...

זה יעזור לי אם תוכל/י לפרט בדיוק לאן עליי להכנס באפליקציה הזו, ואם יש צורך להוריד אותה אז איך אני אמור לעשות זאת אם אין לי אפשרות להוריד אפליקציות? אולי לא הבנתי את תשובתך, וזו אפליקציה שקיימת כבר באייפון אוטומטית? אני פשוט חדש בתחום האייפונים ולא מבין בזה כלום. כמה שבאפשרותך לפרט כך יהיה לי יותר מובן. רוב תודות לך.

se7en77

New member
כנס לאייטונס במחשב

תבחר שם אפליקציה חינמית שניתן להוריד אותה מהחנות , תוריד אותה ואז יתקבל מסך של שם וסיסמא , יש שם אופציה של יצירת חשבון חדש , לאחר מכן תמלא את הפרטים ושתגיע למסך של אמצעי תשלום תבחר שם none וזהו , עכשוו תסיים את ההרשמה וזה ייסתדר.

ביצעתי את כל מה שאמרת בהצלחה...

ניסיתי להתחבר עם החשבון והססמה החדשים אך מיד לאחר מכן הופיע לי חלון ובו רשום שלא ניתן להפעיל עוד חשבונות חינם באמצעות אייפון זה. יש מה לעשות?

se7en77

New member
המכשיר מקושר לחשבון אייקלאוד מסויים , תנתק אותו

מהאייקלאוד ומכל השירותים שאליו הוא מחובר.
&nbsp
אופציה אחרת היא ליצור חשבון דרך המחשב ולהפעיל אותו משם , לאחר מכן תוכל פשוט להיכנס לחנות במכשיר עם החשבון החדש.

איפה רואים חשבונות אייקלוד מחוברים?

כי כמו שמופיע בתמונה שאני מצרף, אין חשבונות מחוברים. את האופציה השניה של לפתוח חשבון דרך האייטונס במחשב כבר עשיתי, ומיד לאחר שניסתי להתחבר איתו מהמכשיר הופיעה לי הערה בתמונה הקודמת.

se7en77

New member
לאן אתה מנסה להתחבר ?

החיבור בחנות הוא כמו בתמונה אצלי , מה זה המאמת ששלחת ?
אולי סימנת על 2 way או משהו דומה .

מה זה way2?

מה שאני יודע זה שבחשבון ה iCloud יש כתובת מסוימת ובאפ סטור נדרשת ססמה עם כתובת מייל שונה ...

se7en77

New member
אין קשר בין הדברים ,

לאן אתה מנסה להתחבר שמופיע המסך הזה ? הראתי לך מהו המסך של החנות.
&nbsp
תתחבר בחנות ותוריד תוכנות , מה הקשר לאייקלאוד.

כאשר אני מנסה להוריד אפליקציות

מופיע לי המסך בתמונה. כאשר אני מנסה להתחבר עם הכתובת החדשה שפתחתי באפ סטור מופיעה לי התמונה השניה.

se7en77

New member
כנס לחנות ורק תעשה sign

אל תוריד שום דבר או תעשה update .

se7en77

New member
ושוב , מה הקשר ל-wishlist

תהיה במסך הראשי של החנות וכנס משם .
אם יצרת חשבון שעובד במחשב אז זה יעבוד אם לא אז לא.

למעלה