שאלה הדיוטית לגמרי(וכנראה גם אדיוטית,אבל מענין אם יש שם משהו

עלמה alma

New member
שאלה הדיוטית לגמרי(וכנראה גם אדיוטית,אבל מענין אם יש שם משהו

בימים הראשונים (משהו כמו יומיים שלושה) אחרי שהתקנתי את ה IOS האחרון (על אייפון 6) חוויתי התרוקנות הרבה יותר מהירה של הבטריה ממה שהיה עד אז. אחרי אותם יומיים שלושה התחלתי להשתמש במצב- "סוללה חלשה" על בסיס קבוע, וכיאה לי אחרי עוד יומיים שלושה שהתמדתי בזה שכחתי בוקר אחד להפעיל, כלומר הטלפון היה על מצב בטריה רגיל, ואז גיליתי שהבטריה לא רק שלא מתרוקנת מהר, אלא ממש ממש בקושי יורדת , ומאפשרת לי אפילו יותר זמן שימוש מלפני התקנת ה IOS החדש.
אני מדמיינת? זה פסיכולוגי? כל משהו אחר שתגידו?......
סתם מענין לי לשמוע מה חושבים על זה מביני ענין (כי אני באמת לא מבינה כלום).

- האם האופציה של 'סוללה חלשה' קיימת רק באייפון

באייפד ובאייפון שלי מותקנת מערכת 9.02.
באייפון יש מצב של 'סוללה חלשה'
באייפד אין אפשרות כזאת.
ככה זה אמור להיות?

noa_f

New member
באופן מפתיע (גם אותי) אתה כנראה צודק!

בכל מקום שראיתי הסבר על הפיצ׳ר, נכתב ״אייפון...״. וזה מוזר מאוד בעיני. מה, האייפד לא יצא נשכר מעוד קצת זמן סוללה?

noa_f

New member
הריקון המהיר מיד אחרי העדכון הוא בגלל העדכון

המערכת מאנדקסת מחדש את הקבצים, כל האפליקציות מתעדכנות, את בעצמך משחקת קצת יותר מהרגיל במכשיר כדי לבדוק את הפיצ׳רים החדשים וכו׳.
אחרי יום יומיים זה מתייצב.
&nbsp
וכן, המערכת האחרונה עושה פלאים לסוללה!
השיפור המהותי הוא בזמן standby, לא בזמן שימוש. אני הצלחתי להגיע לכמעט 70 שעות של סטנדביי, עם טעינות קצרצרות וחלקיות באמצע (בעיקר בנסיעה עם וייז דלוק ומסך דלוק. לא טעינה מי יודע מה). זה די מדהים, כי קודם עם אותה ההתנהגות, אם לא הייתי טוענת את המכשיר לפני השינה, הוא היה מגיע לבוקר עם אחוזים בודדים של סוללה. עכשיו זמן השינה (שלי ושלו
) פשוט כמעט לא צורך אנרגיה.
וזה קורה גם ללא מצב החסכון בסוללה. ממילא אם הסוללה טעונה מעל 80% הוא מכבה את מצב החסכון.

עלמה alma

New member
נכון זה בולט במיוחד בזמן המתנה. נהדר
ותודה על ההסבר

נרגעתי מלחץ על "דמיון פרוע" :)

למעלה