הצגתם כבר את עצמכם בפורום?

BravoMan

Active member
אני כנראה יותר אויב הפורום מאשר חבר, אבל

בכל זאת אחשוף כמה סודות מדינה

עד היום חי עצלי מחשבון dc-750 של Casio שכולל ספר טלפונים ואפילו אפשרות לנעול אותו בססמה.

המכשיר ה-"חכם" הראשון שלי היה iPaq 1710 של HP. (לא תמיד כל דבר עם i קטנה בתחילת השם הגיע עם תפוח נגוס על הגב )

אחרי זה השתדרגתי ל-imate jamin הידוע גם כ-HTC Prophet ועוד חצי תריסר שמות שהיו לרוב מכשירי HTC לפני שהיא הפכה למותג בפני עצמה.
(אנשים שאינם פריקים של גדג'טים לרוב לא מודעים עד כמה החברה הזו וותיקה ועל איזו כמות ענקית של מכשירים היא באמת אחראית)

ואז צץ לי הרעיון, בשם החרות, להתחיל להסתובב עם מכשיר שהוא אב-טיפוס, רק בשביל להרגיש שהטלפון שלי חופשי לחלוטין.
אז רכשתי Neo Freerunner (מכשיר עם תוכנה וחומרה פתוחים לחלוטין).

לבסוף, החלטתי להתמסד קצת, והמכשיר הנוכחי שלי הוא Nokia N900 שאומנם אינו נפוץ ואף לא מוגדר ע"י Nokia כטלפון, אבל הוא מוצר מוגמר ודי נחמד, במיוחד עם רוצים מחשב נייד זעיר שנכנס לכיס

אני מגיע לפורום הזה כדי להתפלא כל פעם מחדש, איך חברה אחת הצליחה למכור למיליוני אנשים מכשיר שלא עושה הרבה דברים שמכשירים לפני עשור עשו, ושכל פעולה הכי טריוויאלית בו מסובכת ודורשת מדריך או הסברים חוזרים ונשנים בפורום.

ולפעמים, אני גם מצית איזו להבה קטנה, שעלולה לפרוח לשרשור מאוד גדול תודות לשיתוף פעולה של יתר באי הפורום הנכבדים

AYELET1

New member
אולי כי הרב לא זקוקים למה שאתה מחפש...

( גם אתה לא בדיוק זקוק להם
)

voguemaster

New member
סליקיות זה שם המשחק, מה לעשות

זה הדבר הראשון שאמרתי כשראיתי את האייפון הראשון בפעולה אצל מישהי שאני מכיר. וישר הכרזתי שזו קפיצת מדרגה מבחינת UI לעומת כל מה שהיה עד היום. לאו דווקא בפונקציונליות בהכרח (כי אפשר למצוא מקרי קצה שבהם הממשק לא מספק, בכל מערכת) אלא יותר בגלל שהוא SLICK וגם פשוט לשימוש. שני אלו ביחד = להיט והצלחה אדירה.

shoosh2607

Member
מנהל
נחשפת גם

נכנסתי לפה בפעם הראשונה כדי לברר משהו עבור אייפון לחברה.
ויותר מאוחר כדי לקרוא קצת על דברים שקשורים לאייפד.
מבחינה אישית - יש לי אייפד 2 ואני מתה עליו אבל הוא משמש בעיקר למשחקים (שאני מכורה אליהם).
כשחיפשתי טלפון טוב אז הלכתי לאנדרואיד (גלקסי 2) משתי סיבות עיקריות - אני לא אוהבת שמחליטים בשבילי והבנתי שבשביל המון דברים צריך לפרוץ את האייפון וזה לא בשבילי

וכמו שכתב bravoman, גם אני נכנסת לפעמים לקרוא את השרשורים האלו - זה נחמד בעיני לראות את ההגנה שהאמונה שאנשים נותנים באפל כאילו זו חברה שלא טועה לעולם.
וסתם, אנקדוטה, מישהו כתב אצלי בפורום שמשתמשי אייפון נוטים להשתמש במחשב בדפדפן כרום ומשתמשי אנדרואיד בפיירפוקס.
גילינו מאנשים אחרים שזה די נכון. מעניין מה חושבים כאן.
שיהיה יום נפלא

AYELET1

New member
לגבי הדפדפנים- השתמשתי דווקא בפיירפוקס

עד שהופיעה בעיה שהיתה קשורה לתפוז ולפיירפוקס ונמשכה זמן רב.
לאחר שנפתרה חזרתי לפיירפוקס אבל אז החל רכיב הפלאש לקרוס כשהיה משובץ בפיירפוקס אין לי מושג למה. לא התעמקתי ( משתמשי IOS הם אנשים שטחיים משהו
) וחזרתי לכרום.

אבל גם לי מצד שני, כמו לך, יש גלקסי 2 כטלפון ואייפד 2 כ.. אייפד, אז השאלה אם זה משתמש אייפון

ובנוגע לאמונות, גם למכשירי אפל וגם למכשירי אנדרואיד יש יתרונות וחסרונות והכי כיף- זה משניהם, אינך סבורה כך?

shoosh2607

Member
מנהל
חלילה שטחיים

פשוט מקבלים את הדברים כמו שהם ומרוצים מזה

ברור שהכי כיף זה משניהם ולכן זה מה שיש לי (ואני חייבת להגיד לך שאם הייתי קונה טאבלט היום לא בטוח שלא הייתי קונה אייפד שוב - יש לו גם פרסיז' מסויים...).
אבל אני נתקלת הרבה (ואני בטוחה שגם את ואפילו יותר ממני) באנשים שהם fans של אפל שלא משנה מה תגידי להם, לאפל אין חסרונות בכלל, אף פעם לא יהיו ואין סיכוי שיש דברים כאלו, וזה משעשע אותי. אין דבר בחיים שאין לו חסרונות ולכן צריך להפיק את המיטב ולרטות איפה יש יותר יתרונות. לטעמי ולדעתי (האישית כמובן) לטלפון אנדרואיד (שמשמש אותי ביומיום יותר מטאבלט) יש יותר יתרונות (ובמקרה הזה המחיר לא היה השיקול אצלי).
ואת לא דוגמא למשתמש אייפון ממוצע - לראיה יש לך גלקסי

אגוזים1

New member
שלום

אני אגוזים

התחלתי עם אייפד 1 (או יותר נכון עם ״חמודי״)

ולפני כמה חודשים השתדרגתי לי עם חמודי ה״חדש״ (the new Hamudi).

מודה - אני מכורה. מתה על הקונספט (מסך מגע/ניידות מדהימה/אפליקציות מגניבות) ונהנית מכך רגע!

אייפון לעומת זאת אין לי והאמת אני מפנטזת לי על סמארטפון אנדרואידי אלא שאני בנתיים מחכה...

AYELET1

New member
הצגתם כבר את עצמכם בפורום?

זו ההזדמנות למי שטרם הצטרף לשרשור...

ido214

New member
אז ככה

אני עידו, היו לי בעבר 3 אייפונים (הראשון, 3ג'יאס ו4), בדצמבר עברתי לגלקסי נקסוס ובנוסף לא מזמן רכשתי אייפד.
היו בעבר עוד כל מיני גאדג'טים (בעיקר נגני MP3, כמו IRIVER, ARCHOS וכו), אני חולה על תחום הגאג'טים והמחשבים כמו שניתן להבין..

שמי שרון

היה לי בעבר פאלם ולא ניצלתי אותו כל כך.

המכשיר הראשון של אפל היה האייפוד טאצ׳
אחריו בא האייפון של אישתי וכעת יש לי אייפד אני מאוד אוהב

למעלה