לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2165121,651 עוקבים אודות עסקים

פורום iPod, iPhone ו-iPad

הפורום מיועד על מנת למצוא תשובות לבעיות העולות וצצות תוך כדי שימוש ב-iPhone, iPod לסוגיו וב-iPad, אך גם לדיונים בנושאים הקשורים לטלפונים חכמים בכלל.
אנא נהגו בסובלנות גם כלפי אותם ערלי לב שטרם גילו את האור, ומשתמשים רחמנא ליצלן לא עלינו  במכשיר שאינו נושא עליו תפוח נגוס .
הודעות הנוגעות לגופו של אדם במקום לגופו של עניין או הודעות המעניקות ציון  (בעיקר ציון גרוע )  לתשובתו של פלוני - תמחקנה.
אנא שמרו על סבלנות וסובלנות

את הודעותיכם אתם מתבקשים לשרשר. מה ה זו החיה הזו ואיך אוכלים אותה?
כל המידע - כאן.

איילת

הנהלת הפורום:

אודות הפורום iPod, iPhone ו-iPad

הפורום מיועד על מנת למצוא תשובות לבעיות העולות וצצות תוך כדי שימוש ב-iPhone, iPod לסוגיו וב-iPad, אך גם לדיונים בנושאים הקשורים לטלפונים חכמים בכלל.
אנא נהגו בסובלנות גם כלפי אותם ערלי לב שטרם גילו את האור, ומשתמשים רחמנא ליצלן לא עלינו  במכשיר שאינו נושא עליו תפוח נגוס .
הודעות הנוגעות לגופו של אדם במקום לגופו של עניין או הודעות המעניקות ציון  (בעיקר ציון גרוע )  לתשובתו של פלוני - תמחקנה.
אנא שמרו על סבלנות וסובלנות

את הודעותיכם אתם מתבקשים לשרשר. מה ה זו החיה הזו ואיך אוכלים אותה?
כל המידע - כאן.

איילת
x
הודעה מהנהלת הפורום
הודעות מכירה/קניה-בלוחות הפורום בלבד. אין לפרסם הפניות לישומים פרוצים וכד'! איתחול מכשירי IOS(לא מוחק כלום)  PDAce-Now You Know PDAs
המשך >>

לצפיה ב-'הצגתם כבר את עצמכם בפורום? '
הצגתם כבר את עצמכם בפורום?
19/07/2012 | 12:26
51
58
זו ההזדמנות למי שטרם הצטרף לשרשור...
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'חברי הפורום בשנת 2012'
חברי הפורום בשנת 2012
<< ההודעה הנוכחית
16/07/2012 | 10:08
48
207
מזמן לא היה שרשור כזה.
״ פרצופים״ ( וירטואליים...) חדשים נוספים.
אז אתם מוזמנים לספר על עצמכם, על מכשירכם ואפילו לצאת מן הארון (הנפתלין פשוט מחניק שם) אם יש ברשותכם- לא עלינו- מכשיר שאינו Ios
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'טוב נו '
טוב נו
16/07/2012 | 10:26
2
87
אני סיגל, עוסקת בפיתוח תוכנה ומנהלת את פורום ריקודי עם http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

יש לי iPhone 4 ו-iPod Nano דור 5
בעבר הייתי חברה בפורום פאלם וחברים כשהיו ברשותי פאלם Vx ואח"כ פאלם Zire 71
הפאלם Zire 71 אגב עדיין בשימוש, נתתי למישהו שעבד איתי והבן שלו (בן 10 בערך) משתמש בו ונהנה מאוד לדבריו
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'ואותך סו״ס יצא לי לפגוש, גם אם בחטף'
ואותך סו״ס יצא לי לפגוש, גם אם בחטף
16/07/2012 | 10:29
1
59
אחרי שנים רבות בפורום פאלם
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-' סוף סוף גם בשבילי'
סוף סוף גם בשבילי
16/07/2012 | 11:28
35
לצפיה ב-'ואני איילת (לא העלתם בדעתכם לנוכח הניק,'
ואני איילת (לא העלתם בדעתכם לנוכח הניק,
16/07/2012 | 10:36
6
82
נכון?)
הכל התחיל בסוף שנת 2001, כשהוחלט על רכישת פאלם מאחר ונמאס לי באופן מוחלט להעתיק בכל שנה בערב ראש השנה את כל היומן, כולל אנשי קשר, יומן ופתקאות שונות וחשובות ליומן החדש.
ואז נפתחה בפני דלת לתחום חדש ומעניין, שהלך וצבר תאוצה, הלך והתפתח במידה מדהימה גם מבחינת חומרה, גם מבחינת תוכנה  וגם מבחינת שימושיות (שזה כמובן פועל יוצא משני הראשונים).

השתמשתי בפאלם, פוקט, מכשירי סמארטפון ( שבמקור זה היה שם מסחרי רשום למכשירי windows mobile ללא מסך מגע), סימביאן, אייפון, אייפד ואנדרואידים וכמובן במכשירי ותוכנות ניווט שונים  ועוד היד נטויה...
בקיצור- החיים מעניינים
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'ברוכה הבאה! מאחלים לך שתשתלבי.'
ברוכה הבאה! מאחלים לך שתשתלבי.
16/07/2012 | 10:42
5
58
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
16/07/2012 | 11:39
4
28
לצפיה ב-'איילת '
איילת
16/07/2012 | 18:47
3
47
בזכות הכינוי שנתת לאייפד שלך , גם אני חיפשתי  ואני גאה להציג לכם את אגוזי
על שמו של כלב שכבר לא חיי
תראו לי גיק , אבל מי אמר שזה לא נכון?

אגב , למה שלא נארגן מפגש פורום מתישהו? זה יהיה נחמד.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'התכוונתי ל לגבי הכלב .'
התכוונתי ל לגבי הכלב .
16/07/2012 | 19:02
2
17
לצפיה ב-'בקיצור- אגוזי ג'וניור '
בקיצור- אגוזי ג'וניור
16/07/2012 | 19:31
1
85
צר לי על הכלב!
מפגש פורום זה רעיון טוב שהועה מספר פעמים. אולי הגיע הזמן לממש
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'מגניב! יותר טוב. תודה על השדרוג'
מגניב! יותר טוב. תודה על השדרוג
16/07/2012 | 20:21
13
לצפיה ב-'אני noa_f, הזמנתי את הפאלם הראשון שלי '
אני noa_f, הזמנתי את הפאלם הראשון שלי
16/07/2012 | 11:04
7
95
בשנת 2000, כשהבנתי שכדאי משהו יותר מתוחכם מפתקאות אם אני משפצת דירה. אח"כ גם נקנתה לו עברית, כשהבנתי שזה דבילי לכתוב: shiputznik.
כמובן שהוא לא היה "פאלם" אלא המקבילה ההנדספרינגית (וייזור "אייס" למי שמתעניין). ואז גם שרצתי בפורום פאלם. תחילה בפורומים של iol  (נדמה לי שבניק אחר) וכשהם עברו לפה - פה.
הוייזור שימש אותי בנאמנות שנתיים שלוש עד שקיבלתי לפטופ מהעבודה. אח"כ הלפטופ (דל) הפך למקבוק (פרו) ואיתו הגיע גם אייפוד נאנו חמוד שהוחלף מאוחר יותר בנאנו חדש יותר.

היה גם אייפון (2, יד שניה, פרוץ) למשך כחצי שנה עד שהטבעתי אותו בבריכה ומאז יש למשפחה אייפוד טאצ' בלבד, אבל הוא הוחרם ע"י הילדים.

כרגע אני מסתובבת עם מכשיר אנדרואידי בכיס: סוני אריקסון אקספריה מיני (לא להתבלבל עם x10 מיני), שיש לו [אך ורק] שני יתרונות על פני אייפון: מחיר וגודל. אבל איך אומרים באנדרואידית: "מתרגלים".
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'זו יציאה אמיתית ונועזת מהארון '
זו יציאה אמיתית ונועזת מהארון
16/07/2012 | 11:38
6
58
( האנדרואיד...)
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'באמת? אני לא רואה את זה ככה... אבל תהנו '
באמת? אני לא רואה את זה ככה... אבל תהנו
16/07/2012 | 11:49
5
31
לצפיה ב-'שמי נועם . '
שמי נועם .
16/07/2012 | 12:21
4
62
אין לי מושג למה בחרתי בכינוי הזה, כנראה שזה מה שעלה באותו הרגע ...
אני "מסתובב" בפורום מ-2006 .
הרומן שלי עם אפל התחיל בשנת 2006 ,כאשר חבר המליץ לי לקנות אייפוד ננו דור 1 . חיפשתי נגן וכשראיתי אותו עם הנגן שלו ,לא הבנתי מה כל כך מלהיב בו והמחיר היה 250 דולר!
אחרי שקניתי , הבנתי ... מאז , יש לי עוד מכשירים , כמו אייפוד טאצ' דור שני , אייפון 3GS  ומקבוק ( טוב , זה לא שייך , אבל זה של אפל). מקווה שבקרוב יהיה גם אייפון 5 .

יום נעים
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'ומה עם האייפד???'
ומה עם האייפד???
16/07/2012 | 22:44
3
18
לצפיה ב-'איך שכחתי ??!! זה בערך המכשיר הכי שמיש אצלי |'
איך שכחתי ??!! זה בערך המכשיר הכי שמיש אצלי |
16/07/2012 | 23:07
17
לצפיה ב-'ומה איתך?'
ומה איתך?
17/07/2012 | 08:14
1
12
לצפיה ב-'טוב טוב'
טוב טוב
17/07/2012 | 17:37
19
אני מיד משתרשרת...
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'והנה הרקע שלי...'
והנה הרקע שלי...
16/07/2012 | 14:56
21
98
השם Powerball נבחר לאחר מספר ניסיונות הרשמה כושלים לתפוז עם שמי האמיתי. המערכת התעקשה לדחות את הרשמתי בשמי, בטענה שיש כבר משתמש רשום בשם הזה. בחרתי בשם של מכשיר / משחק שהיה מונח בדיוק לידי על השולחן, במטרה לבדוק עם זה עובד. זה עבד ונשאר כך. אני בעולם ההי טק, ויש אולי שמכירים אותי ממפגשים שנערכו לפני שנים בפורום פאלם.
הכל התחיל, אם זכרוני אינו מטעה אותי, בשנת 1990, בנסיעה לסינגפור – ממלכת הגאדג'טים (אז), שם גיליתי מכשיר של קסיו, בגודל של כרטיס אשראי, עם מסך בעל 2 שורות (אחת לאותיות ואחת למספרים), שיכול לאחסן כמה עשרות שמות עם מספר טלפון אחד לכל שם. זה לקח לי דקה להחליט שאני רוכש את הפלא הזה, ועוד 3 ימים להתלבט איך לארגן את ספר הטלפונים הידני שלי במכשיר הזה. את זמן הטיסה חזרה לארץ ביליתי בהקלדה...
כשנה לאחר מכן שדרגתי ל Casio-SF4100  - מכשיר מתקפל עם מקלדת QWERTY נוחה ו 32kb זיכרון. במכשיר הזה היה כבר יומן אלקטרוני, פתקים, ויכולת להצמיד כמה מספרי טלפון לכל שם. (אנסה לצרף תמונות).
שנה- שנתיים חלפו, ובנסיעה לארה"ב רכשתי Casio –SF-9300  שהיה בעל מסך רחב, 64KB זיכרון, וכבל עם תכנת סנכרון שאפשרו לי לסנכרן את המכשיר עם המחשב תחת DOS.
ב 1996, בפגישת עבודה מרובת משתתפים בניו יורק, נאלצתי לבקש הסבר לתופעה שבה לחלק מהמשתתפים היו מכשירים אפורים ביד ועם מקלון פלסטיק הם עשו תנועות משונות על גבי מסכי המכשיר המוזר ההוא. בהפסקת הצהריים של אותו יום, הפכתי לבעליו של  Palm Pilot מבית US Robotics  (חברת פאלם שפיתחה את ה Palm Pilot, נמכרה באותה תקופה ל US Robotics  ).
הדרך מה Palm הראשון ההוא ל Palm V לקחה כ 3-4 שנים. הדרך מ Palm V ל Palm Vx הייתה קצרה יותר, כיוון שה Palm V נפל והתרסק.
איפה שהוא ב 2003 – 2004  שדרגתי ל Palm T3 (המכונה גם TT3 או "המלך" בפי איילת...), כשבדרך הייתי גם בעליו של World Pad C3 – שהיה למעשה גירסת OEM של Palm Vx ששווק תחת מותג של IBM.
במהלך תקופת ה Palm  היו התלבטויות קשות לפני כל שדרוג בשאלה פאלם או ווינדוס מובייל (מזכיר את התלבטויות iOS מול אנדרואיד של היום...), מה שגרם לי להשתמש באופן חלקי, במקביל ל מכשירי הפאלם השונים, גם ב i-Mate K-Jam וגם במכשיר דומה של HTC. וזה לא יהיה הוגן אם לא נזכיר גם אותם.
ב 2005 או 2006 – שדרוג ל Palm Treo 650 שמיוצר אז על ידי PalmOne . ו ב 2007 – מהפך – iPhone שכונה אז 2G למרות שהיה האיפון הראשון, וזאת בגלל שעבד על רשת סלולאר מדור 2. המכשיר חייב כמובן פריצה, כי אחרת לא ניתן היה להפעילו בישראל ולהשתמש בעברית. בנקודה זו חייבים לציין שלמשתמש פאלם ותיק, המעבר לאיפון היה קשה, כי למעט המסך המופלא ויכולות הגלישה, למכשיר היו חוסרים של תכונות משמעותיות שהיו בפאלם כ 10 שנים קודם לכן...
אבל האיפון לא היה המפגש הראשון שלי עם הגאדג'טים של אפל. ב 2005 נכנסתי לחנות של אפל בארה"ב מתך כוונה לרכוש iPod Mini , מכשיר שרכשתי קודם לכן לביתי , ומצא חן בעיני. כשביקשתי מהמוכר בחנות את האיפוד מיני, הוא הסתכל עלי במבט מופתע, ואמר לי שנשארו להם כמה iPod Nano אחרונים, אחרי סערת הקונים שהייתה להם. מסתבר שבאותו שבוע יצא לחנויות האיפוד נאנו הראשון. וכך הפכתי לבעליו של איפוד נאנו דור 1, אח"כ 2, 3... עד למיזוג המוסיקה לאיפון...
לפני שנתיים – שלוש - מעבר ל iPhone4 (מתי הוא יצא?), ועכשיו בהמתנה ל 5 / החדש / או איך שיקראו לו.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'משום מה עלתה רק תמונה אחת, אז הנה השאר...'
משום מה עלתה רק תמונה אחת, אז הנה השאר...
16/07/2012 | 14:59
20
73
לצפיה ב-'Casio SF 9300'
Casio SF 9300
16/07/2012 | 15:00
19
69
לצפיה ב-'Palm Pilot'
Palm Pilot
16/07/2012 | 15:02
9
65
לצפיה ב-'Palm Vx'
Palm Vx
16/07/2012 | 15:03
8
64
לצפיה ב-'IBM World Pad C3'
IBM World Pad C3
16/07/2012 | 15:05
6
58
לצפיה ב-'Palm Tungsten T3 '
Palm Tungsten T3
16/07/2012 | 15:06
5
58
לצפיה ב-'Palm Treo 650'
Palm Treo 650
16/07/2012 | 15:07
2
52
לצפיה ב-'K Jam & HTC'
K Jam & HTC
16/07/2012 | 15:09
1
60
לצפיה ב-'ואיך שכחתי??? איפד1, ששודרג לאיפד 2...'
ואיך שכחתי??? איפד1, ששודרג לאיפד 2...
17/07/2012 | 11:14
27
לצפיה ב-'חת׳כת מוזיאון אמיתי ושווה ביותר!!!'
חת׳כת מוזיאון אמיתי ושווה ביותר!!!
16/07/2012 | 15:08
1
30
לצפיה ב-' פעם, נבנה להם ארון תצוגה בסלון או בשרותים'
פעם, נבנה להם ארון תצוגה בסלון או בשרותים
16/07/2012 | 15:18
20
לצפיה ב-'כמה אהבתי אותו '
כמה אהבתי אותו
16/07/2012 | 16:23
40
קניתי אותו כשהייתי בשנה ב', עזר לי לארגן את מערכת השעות, התרגילים להגשה ותמיד היו לי משחקים להרצאות משעממות

היה לו גרפיטי בעברית שאח"כ הוסר בגלל בעיה של זכויות יוצרים כמדומני
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'וואו... בין המשתמשים הותיקים ביותר אם לא ה'
וואו... בין המשתמשים הותיקים ביותר אם לא ה
16/07/2012 | 15:07
8
58
( זוכרת אותך מהמפגשים)
מה שכן, הזכרת לי- היה גם בשנת אלפיים ג׳ינייס חביב מאד ברשותי והוא זה שהתחיל את הכל....

המלך כונה כך בפי משתתפי הפורום הקבועים ובכלל לא אני נתתי לו את שמו ( והוא באמת היה המלך לתקופתו...)
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'נדמה לי שאני זוכר מי נתן לו את השם...'
נדמה לי שאני זוכר מי נתן לו את השם...
16/07/2012 | 15:21
7
37
"המלך"
זה אחד שניהל יחד איתך את הפורום. לא זוכר את שמו. נדמה לי שהיה בשרות סדיר באותה תקופה.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'לא, זה לא היה אדם צייט'
לא, זה לא היה אדם צייט
16/07/2012 | 15:55
15
לצפיה ב-'לא ברור מהשרשור. מי?'
לא ברור מהשרשור. מי?
16/07/2012 | 18:06
4
13
לצפיה ב-'ההודעה שאליה כוון הלינק. Weberico'
ההודעה שאליה כוון הלינק. Weberico
16/07/2012 | 19:34
3
10
לצפיה ב-'אה. חיפשתי בשרשור את מתן השם'
אה. חיפשתי בשרשור את מתן השם
16/07/2012 | 19:38
2
10
לצפיה ב-'הגזמת... גם ככה תוצאות החיפוש לא הושגו בקלות '
הגזמת... גם ככה תוצאות החיפוש לא הושגו בקלות
16/07/2012 | 19:45
1
21
לצפיה ב-'כן. מתאר לעצמי. רק מסביר למה לא הבנתי'
כן. מתאר לעצמי. רק מסביר למה לא הבנתי
16/07/2012 | 19:59
9
לצפיה ב-'אני כנראה יותר אויב הפורום מאשר חבר, אבל'
אני כנראה יותר אויב הפורום מאשר חבר, אבל
17/07/2012 | 00:18
2
60
בכל זאת אחשוף כמה סודות מדינה

עד היום חי עצלי מחשבון dc-750 של Casio שכולל ספר טלפונים ואפילו אפשרות לנעול אותו בססמה.

המכשיר ה-"חכם" הראשון שלי היה iPaq 1710 של HP. (לא תמיד כל דבר עם i קטנה בתחילת השם הגיע עם תפוח נגוס על הגב )

אחרי זה השתדרגתי ל-imate jamin הידוע גם כ-HTC Prophet ועוד חצי תריסר שמות שהיו לרוב מכשירי HTC לפני שהיא הפכה למותג בפני עצמה.
(אנשים שאינם פריקים של גדג'טים לרוב לא מודעים עד כמה החברה הזו וותיקה ועל איזו כמות ענקית של מכשירים היא באמת אחראית)

ואז צץ לי הרעיון, בשם החרות, להתחיל להסתובב עם מכשיר שהוא אב-טיפוס, רק בשביל להרגיש שהטלפון שלי חופשי לחלוטין.
אז רכשתי Neo Freerunner (מכשיר עם תוכנה וחומרה פתוחים לחלוטין).

לבסוף, החלטתי להתמסד קצת, והמכשיר הנוכחי שלי הוא Nokia N900 שאומנם אינו נפוץ ואף לא מוגדר ע"י Nokia כטלפון, אבל הוא מוצר מוגמר ודי נחמד, במיוחד עם רוצים מחשב נייד זעיר שנכנס לכיס

אני מגיע לפורום הזה כדי להתפלא כל פעם מחדש, איך חברה אחת הצליחה למכור למיליוני אנשים מכשיר שלא עושה הרבה דברים שמכשירים לפני עשור עשו, ושכל פעולה הכי טריוויאלית בו מסובכת ודורשת מדריך או הסברים חוזרים ונשנים בפורום.

ולפעמים, אני גם מצית איזו להבה קטנה, שעלולה לפרוח לשרשור מאוד גדול תודות לשיתוף פעולה של יתר באי הפורום הנכבדים
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'אולי כי הרב לא זקוקים למה שאתה מחפש...'
אולי כי הרב לא זקוקים למה שאתה מחפש...
17/07/2012 | 08:14
41
( גם אתה לא בדיוק זקוק להם)
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'סליקיות זה שם המשחק, מה לעשות'
סליקיות זה שם המשחק, מה לעשות
20/07/2012 | 15:37
7
זה הדבר הראשון שאמרתי כשראיתי את האייפון הראשון בפעולה אצל מישהי שאני מכיר. וישר הכרזתי שזו קפיצת מדרגה מבחינת UI לעומת כל מה שהיה עד היום. לאו דווקא בפונקציונליות בהכרח (כי אפשר למצוא מקרי קצה שבהם הממשק לא מספק, בכל מערכת) אלא יותר בגלל שהוא SLICK וגם פשוט לשימוש. שני אלו ביחד = להיט והצלחה אדירה.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'נחשפת גם '
נחשפת גם
17/07/2012 | 09:28
2
47
נכנסתי לפה בפעם הראשונה כדי לברר משהו עבור אייפון לחברה.
ויותר מאוחר כדי לקרוא קצת על דברים שקשורים לאייפד.
מבחינה אישית - יש לי אייפד 2 ואני מתה עליו אבל הוא משמש בעיקר למשחקים (שאני מכורה אליהם).
כשחיפשתי טלפון טוב אז הלכתי לאנדרואיד (גלקסי 2) משתי סיבות עיקריות - אני לא אוהבת שמחליטים בשבילי והבנתי שבשביל המון דברים צריך לפרוץ את האייפון וזה לא בשבילי
וכמו שכתב bravoman, גם אני נכנסת לפעמים לקרוא את השרשורים האלו - זה נחמד בעיני לראות את ההגנה שהאמונה שאנשים נותנים באפל כאילו זו חברה שלא טועה לעולם.
וסתם, אנקדוטה, מישהו כתב אצלי בפורום שמשתמשי אייפון נוטים להשתמש במחשב בדפדפן כרום ומשתמשי אנדרואיד בפיירפוקס.
גילינו מאנשים אחרים שזה די נכון. מעניין מה חושבים כאן.
שיהיה יום נפלא
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'לגבי הדפדפנים- השתמשתי דווקא בפיירפוקס'
לגבי הדפדפנים- השתמשתי דווקא בפיירפוקס
17/07/2012 | 10:00
1
35
עד שהופיעה בעיה שהיתה קשורה לתפוז ולפיירפוקס ונמשכה זמן רב.
לאחר שנפתרה חזרתי לפיירפוקס אבל אז החל רכיב הפלאש לקרוס כשהיה משובץ בפיירפוקס  אין לי מושג למה. לא התעמקתי ( משתמשי IOS הם אנשים שטחיים משהו ) וחזרתי לכרום.

אבל גם לי מצד שני, כמו לך, יש גלקסי 2 כטלפון ואייפד 2 כ.. אייפד, אז השאלה אם זה משתמש אייפון

ובנוגע לאמונות, גם למכשירי אפל וגם למכשירי אנדרואיד יש יתרונות וחסרונות והכי כיף- זה משניהם, אינך סבורה כך?
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'חלילה שטחיים'
חלילה שטחיים
17/07/2012 | 10:18
28
פשוט מקבלים את הדברים כמו שהם ומרוצים מזה
ברור שהכי כיף זה משניהם ולכן זה מה שיש לי (ואני חייבת להגיד לך שאם הייתי קונה טאבלט היום לא בטוח שלא הייתי קונה אייפד שוב - יש לו גם פרסיז' מסויים...).
אבל אני נתקלת הרבה (ואני בטוחה שגם את ואפילו יותר ממני) באנשים שהם fans של אפל שלא משנה מה תגידי להם, לאפל אין חסרונות בכלל, אף פעם לא יהיו ואין סיכוי שיש דברים כאלו, וזה משעשע אותי. אין דבר בחיים שאין לו חסרונות ולכן צריך להפיק את המיטב ולרטות איפה יש יותר יתרונות. לטעמי ולדעתי (האישית כמובן) לטלפון אנדרואיד (שמשמש אותי ביומיום יותר מטאבלט) יש יותר יתרונות (ובמקרה הזה המחיר לא היה השיקול אצלי).
ואת לא דוגמא למשתמש אייפון ממוצע - לראיה יש לך גלקסי
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'שלום '
שלום
17/07/2012 | 17:43
1
44
אני אגוזים

התחלתי עם אייפד 1 (או יותר נכון עם ״חמודי״)

ולפני כמה חודשים השתדרגתי לי עם חמודי ה״חדש״ (the new Hamudi).

מודה - אני מכורה. מתה על הקונספט (מסך מגע/ניידות מדהימה/אפליקציות מגניבות) ונהנית מכך רגע!

אייפון לעומת זאת אין לי והאמת אני מפנטזת לי על סמארטפון אנדרואידי אלא שאני בנתיים מחכה...

iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'אהה, גם את מאלו שמבקשים להנות מכל העולמות'
אהה, גם את מאלו שמבקשים להנות מכל העולמות
18/07/2012 | 01:14
14
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
19/07/2012 | 15:00
19
אני עידו, היו לי בעבר 3 אייפונים (הראשון, 3ג'יאס ו4), בדצמבר עברתי לגלקסי נקסוס ובנוסף לא מזמן רכשתי אייפד.
היו בעבר עוד כל מיני גאדג'טים (בעיקר נגני MP3, כמו IRIVER, ARCHOS וכו), אני חולה על תחום הגאג'טים והמחשבים כמו שניתן להבין..
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'שמי שרון'
שמי שרון
20/07/2012 | 00:03
23
היה לי בעבר פאלם ולא ניצלתי אותו כל כך.

המכשיר הראשון של אפל היה האייפוד טאצ׳
אחריו בא האייפון של אישתי וכעת יש לי אייפד אני מאוד אוהב

iPod, iPhone ו-iPad >>

הודעות אחרונות

15:55 | 11.11.18 יואב שניר
05:41 | 04.11.18 נירובי1
22:19 | 01.11.18 sandifer
17:19 | 30.10.18 נאנדה
09:54 | 28.10.18 אורחים בפורום
14:39 | 27.10.18 אורחים בפורום
22:44 | 26.10.18 oh711
14:44 | 25.10.18 שמוליק צלם Nats
20:55 | 21.10.18 אורחים בפורום
16:26 | 20.10.18 דר צבי ארצי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ