לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2212822,128 עוקבים אודות עסקים

פורום iPod, iPhone ו-iPad

הפורום מיועד על מנת למצוא תשובות לבעיות העולות וצצות תוך כדי שימוש ב-iPhone, iPod לסוגיו וב-iPad, אך גם לדיונים בנושאים הקשורים לטלפונים חכמים בכלל.
אנא נהגו בסובלנות גם כלפי אותם ערלי לב שטרם גילו את האור, ומשתמשים רחמנא ליצלן לא עלינו  במכשיר שאינו נושא עליו תפוח נגוס .
הודעות הנוגעות לגופו של אדם במקום לגופו של עניין או הודעות המעניקות ציון  (בעיקר ציון גרוע )  לתשובתו של פלוני - תמחקנה.
אנא שמרו על סבלנות וסובלנות

את הודעותיכם אתם מתבקשים לשרשר. מה ה זו החיה הזו ואיך אוכלים אותה?
כל המידע - כאן.

איילת

הנהלת הפורום:

אודות הפורום iPod, iPhone ו-iPad

הפורום מיועד על מנת למצוא תשובות לבעיות העולות וצצות תוך כדי שימוש ב-iPhone, iPod לסוגיו וב-iPad, אך גם לדיונים בנושאים הקשורים לטלפונים חכמים בכלל.
אנא נהגו בסובלנות גם כלפי אותם ערלי לב שטרם גילו את האור, ומשתמשים רחמנא ליצלן לא עלינו  במכשיר שאינו נושא עליו תפוח נגוס .
הודעות הנוגעות לגופו של אדם במקום לגופו של עניין או הודעות המעניקות ציון  (בעיקר ציון גרוע )  לתשובתו של פלוני - תמחקנה.
אנא שמרו על סבלנות וסובלנות

את הודעותיכם אתם מתבקשים לשרשר. מה ה זו החיה הזו ואיך אוכלים אותה?
כל המידע - כאן.

איילת
x
הודעה מהנהלת הפורום
הודעות מכירה/קניה-בלוחות הפורום בלבד. אין לפרסם הפניות לישומים פרוצים וכד'! איתחול מכשירי IOS(לא מוחק כלום)  PDAce-Now You Know PDAs
המשך >>

לצפיה ב-'אייפד או מקבוק ללימודים? '
אייפד או מקבוק ללימודים?
<< ההודעה הנוכחית
14/07/2012 | 15:04
70
719
שלום לכם .

אני מתחיל ללמוד באוניברסיטה בקרוב וצריך את עצתכם ( למרות שבאופן עקרוני התשובה נמצאת בגוף ההודעה ותכף תבינו למה ).

האופציה המועדפת עליי כמכשיר נייד הוא האייפד ולכן חשבתי להשתמש בו גם ללימודים , במקום לקחת לפטופ . הבעיה היא שמעבר לכך שהיצע האפליקציות המשרדיות שתומכות בעברית בצורה מלאה , כמעט אפסי , אלו שכן תומכים באופן מלא לא יציבים מספיק) . יש לי את OfficeHD אבל לצערי היא לא יציבה וקורסת לא מעט . בנוסף לכך , גם אם אני שומר מסמך ומיד לאחר מכן האפליקציה קורסת , עיצוב המסמך משתנה ( פונטים , מרקרים וכ׳ו) . לא אוכל להסתמך על האפליקציה לכתיבה מסודרת של החומר .
אופציה נוספת ויותר פרקטית היא להשתמש במקבוק . יש לי מלל עליו וגם וינדוס אקס פי על פרללס , עם אופיס.
הבעיה היא כזו : אני זקוק למק לטובת הלימודים , אבל לא רוצה לוותר על האייפד כשאני בדרכים , מכיוון שיש לי גישה רציפה לרשת מכל מקום , נוח לשינוע ומכיל את מסמכי הלימודים ( ויכיל עוד בעתיד) , עם הערות שאני רושם ב-GoodReader.

נראה לכם סביר להסתובב עם אייפד ומקבוק ביחד?
אני לא יכול להתפשר על תקינות המסמכים שמכילים את חומר הלימוד וגם לא רוצה לוותר על הנוחות שהאייפד מספק.
אני יודע שיש את CloudOn , אבל אני מתלהב מכך שזה מבוסס רשת ( הבנתי מאיילת שהשירות די איטי...)

אשמח להצעות.
תודה.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'נראה לי שאייפד'
נראה לי שאייפד
14/07/2012 | 15:06
185
עם אפליקצית NOTES PLUS זה הפיתרון הכי טוב ללימודים, אבל זו דעתי... לא רואה את היתרון הגדול באופיס בשביל לימודים. אם צריך משוואות ושרטוטים אז בכלל...
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'שאלה...'
שאלה...
14/07/2012 | 15:14
6
153
מה אתה עושה בזמן השיעור? האם אתה שומר את ההערות שלך על קבצי וורד? כלומר, האם תוך כדי השיעור אתה רגיל להדפיס בוורד או שאתה רושם לעצמך הערות על מחברת/על המצגת שמוקרנת בשיעור?

בקיצור, איך עד עכשיו הייתה רגיל לעבוד?
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'הייתה=היית'
הייתה=היית
14/07/2012 | 15:16
5
74
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
14/07/2012 | 15:25
4
131
עד כה הייתי מקליד תוך כדי השיעור , אבל עד כה , למדתי  במסגרת שונה . באוניברסיטה , זה קצת אחרת . .
אני מניח שזה תלוי באופי השיעור , כלומר , כנראה שאכתוב רק הערות תוך כדי כי לא יהיה זמן לכתוב כל דבר שנאמר ...
ךגבי Notes plus. גם היא אכן טובה , אני לא מעוניין לרכוש כרגע ( צריך קצת הפסקה מרכישה , בכל זאת...) .

תודה .
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'השאלה לא רק'
השאלה לא רק
14/07/2012 | 15:47
3
117
אם אתה רגיל להקליד (כי את זה אפשר לעשות באמצעות הרבה אפליקציות) אלא האם חשוב לך להקליד בוורד? האם תוך כדי שיעור אתה יוצר קבצי וורד שחשוב לך להמשיך לעבוד *עליהם*.  

תראה, להערות (כמו על מחברת) לדעתי אין בעיה להשתמש באייפד (אולי אפילו יותר נוח). ואם בנוסף אתה רוצה גם להקליד אז גם אין בעיה להשתמש באייפד (במיוחד אם זה מה שאתה מעדיף במילא).

אבל, אם אתה רגיל תוך כדי שיעור ממש לעבוד על האופיס (וצריך להמשיך להשתמש בקבצים הללו עם העיצוב הספציפי שיצרת) לדעתי אין מנוס מלקחת את הלפטופ.

ולשאלתך...
כן! אני בוודאות הייתי לוקחת *גם* את האייפד. מבחינתי זה כמו לקחת ספר או יומן (או מליון שימושים אחרים).
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
14/07/2012 | 16:15
2
92
תודה על התגובות המהירות . מספר דברים להבהרה:

1. אני לא בהכרח חייב לעבוד על וורד בשיעור . מה שנכתב בשיעור יכול מצידי להיות מבוסס על כל פורמט , לא בהכרח של מיקרוסופט ( כל עוד ישנה תמיכה מלאה בעברית).. מה שנכתב בשיעור הוא לשימושי . לעומת זאת , עבודות אצטרך לכתוב באופיס מכיוון שישנן דרישות הגשה שלא מאפשרות לעבוד על פורמטים אחרים ...

2. לצורך כתיבת הערות וכתיבה רציפה אולי כדאי להשתמש באפליקציית הפתקים המובנת ומקסימום , אם ארצה , אוכל  לשלוח את מה שנכתב במייל אליי , להמיר ל-PDF  ואז גם אוכל לכתוב הערות .

3. אין סיכוי שאוותר על האייפד .
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'אם כך'
אם כך
14/07/2012 | 17:19
1
77
(ובהמשך לסעיף 3) לדעתי שווה לנסות להתחיל רק עם אייפד. אם תראה שאתה בכל מקרה זקוק לנייד בזמן השיעורים תצרף אותו בהתאם לצורך.

אם אין לך בעיה עם הקלדה בכל פורמט, אז ממש ממש אין בעיה עם שימוש באייפד (מבחינת העברית). מה שכן חשוב לזכור שההקלדה על המקלדת של האייפד פחות נוחה!
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'מודע לעניין הכתיבה '
מודע לעניין הכתיבה
14/07/2012 | 17:51
69
אני אישית מסתדר איתה בצורה סבירה
תודה רבה !
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'יש לי אייפד-'
יש לי אייפד-
14/07/2012 | 18:09
9
147
הוא משמש להערות בשיעורים בהם יש מצגות...
וקניתי מחשב נייד פשוט.

האייפד חוסך לי מלללא הדפסות, כי אני לומדת ממנו למבחנים.
אבל מבחינתי לא החליף מחשב..
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'ברור '
ברור
14/07/2012 | 18:15
7
105
שהוא לא מחליף מחשב...

השאלה האם בזמן השיעורים עצמם את עם האייפד (רושמת הערות) או עם המחשב הנייד?
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'תלוי באיזה שיעורים...'
תלוי באיזה שיעורים...
14/07/2012 | 18:33
6
95
יש שיעורים שהקצב לא מאפשר.
ויש כאלה שאני רק מוסיפה הערות למצגות..
אין הרבה מרצים שמעלים את המצגות מראש..
אז ככה שזה לא קורה הרבה...:P
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'ובשיעורים'
ובשיעורים
14/07/2012 | 18:44
5
76
שהקצב לא מאפשר את משתמשת במחשב הנייד?
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'כן..'
כן..
14/07/2012 | 18:48
4
63
או מקליטה..:P תלוי ברמת העצלות....
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'כן, גם אני מקליטה'
כן, גם אני מקליטה
14/07/2012 | 22:09
3
69
על האייפד כשאני לא מספיקה לכתוב/להקליד (או כשאני צריכה להגיב ולדבר ולא יכולה לכתוב תוך כדי).

iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'הקלטה זו אופציה לא רעה . יש לי שאלה '
הקלטה זו אופציה לא רעה . יש לי שאלה
14/07/2012 | 22:49
2
63
איך את מקליטה והאם זה באיכות שמאפשרת לך לשמוע את ההקלטה ?  אם רחוקים זה לא ממש פרקטי .
תודה.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'אני אישית'
אני אישית
14/07/2012 | 23:53
1
65
מקליטה דרך ה- notes plus. כך שאני יכולה תוך כדי ההקלטה גם לרשום הערות/להקליד/לכתוב וכו׳ וכו׳.

ההקלטה נשמעת היטב (האייפד בעיקרון ״שומע״ את מה שאתה שומע. כך שאם אתה שומע היטב ולא מפריעים לך לידך, אין סיבה שההקלטה לא תצא טוב לדעתי).
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'אני מבין . בעיקרון '
אני מבין . בעיקרון
15/07/2012 | 00:00
48
יש לי מכשיר הקלטה , כך שחשבתי להשתמש בו ...
אופציה נוספת היא להקליט דרך Paperport Notes  שאותה הורדתי מהחנות בחינם לפני שעה . יש בה אפשרות כזו.
תודה.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'לא קניתי מק במיוחד '
לא קניתי מק במיוחד
14/07/2012 | 18:24
80
יש לי אותו כבר שלוש שנים וחצי
שוב , תלוי לאיזה שימוש . לכתיבת הערות הוא יכול להספיק. תחליף למחשב , ממש לא . בכל אופן נוח ללמוד ממנו . לעיתים אני יושב בבית קפה ושם אטמי אוזניים כך שלא יפריעו לי ופשוט לומד..
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'מה אתה לומד?'
מה אתה לומד?
14/07/2012 | 18:50
42
38
לצפיה ב-'פסיכולוגיה . '
פסיכולוגיה .
14/07/2012 | 19:31
41
64
אני חושב שפשוט אתחיל עם האייפד ונראה איך הדברים מתקדמים...
מבחינת מהירות הקלדה , אני פחות או יותר באותו קצב כמו על נייד .
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'אגב , האם אתם מכירים אפליקציית כתיבה פשוטה '
אגב , האם אתם מכירים אפליקציית כתיבה פשוטה
14/07/2012 | 19:33
40
81
אבל שאוכל לייצא קבצים כ-PDF ?
אולי יש לכם משהו מומלץ...
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'היתה איזו אפליקצית נוטס שעבדה טוב בעברית'
היתה איזו אפליקצית נוטס שעבדה טוב בעברית
15/07/2012 | 07:59
1
61
נדמה לי שזה בגלל שהמפתח היה ישראלי. אני אנסה לחפש אותה.
אבל טקסט פשוט אתה יכול גם ליצא כ-txt או rtf. אלו פורמטים אוניברסליים של טקסט, נקראים ע"י כל תוכנה ויהיו יותר נגישים לך אח"כ מאשר pdf. פידיאף נועד יותר ליצוא סופי של מסמך ערוך ומעומד.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'אני צריך Pdf מכיוון '
אני צריך Pdf מכיוון
15/07/2012 | 11:04
51
שאני משתמש ב-goodreader לכתיבת הערות וסימונים
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'לדעתי '
לדעתי
15/07/2012 | 12:50
37
62
אם זה בשביל הלימודים, לדעתי, שווה להשקיע באפליקצית כתיבה איכותית (הרי מדובר על 5-8 דולרים...).
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'יש לך המלצות ?'
יש לך המלצות ?
15/07/2012 | 14:30
36
22
לצפיה ב-'כתבתי המון פעמים'
כתבתי המון פעמים
15/07/2012 | 17:10
35
67
המלצות על אפליקציות notes. ממליצה לך לעשות חיפוש על השם שלי + notes כי צרפתי דוגמאות שהכנתי וסקירות (כולל יתרונות וחסרונות שתלויים גם בדור של האייפד שבו אתה משתמש).

נכון לעכשיו, אני אישית משתמשת ב- notes plus.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'תודה רבה! אני מסתפק כרגע במה שיש לי '
תודה רבה! אני מסתפק כרגע במה שיש לי
15/07/2012 | 18:40
34
24
לצפיה ב-''
15/07/2012 | 19:20
33
15
לצפיה ב-'אני נכנע !'
אני נכנע !
16/07/2012 | 01:16
32
60
כנראה שאין לי הרבה ברירות וההמלצה שלך לגבי Note Plus עומדת על הפרק . אני מנסה כבר כמה שעות טובות להיות יצירתי ולמצוא פיתרון שיאפשר לי לכתוב מסמכים , לייצא אותם כ-PDF  ולהוסיף הערות ב-GoodReader . אחרי כמה ניסיונות , מצאתי פיתרון אבל הוא מסורבל וקצת מתיש . עם Note Plus  אוכל לכתוב , להוסיף אנוטציות , הערות ועוד ( אגב , לא בדיוק הבנתי את עניין כתב היד . רק התוספת של זיהוי כתב היד עולה 2$ או האפשרות לכתוב כתיבה חופשית  כמו ציור סוגריים לדוגמא). . קראתי כמה מהפוסטים שפרסמת . קראתי את הסקירה שלך וקראתי גם על Note Taker HD .

אלו הם החסרונות שציינת בסקירה שלך :

״* בכתיבה מהירה בכתב יד חלק מהאותיות מתפקששות ולא נכתבות בצורה מלאה, מה שמעולם לא קרה לי ב- Note Taker. חשוב לציין שאחרי שהתרגלתי לכתיבה באפליקציה כולל לכתיבה באמצעות ההתקדמות האוטומטית הצלחתי לכתוב יחסית מהר בלי שזה קרה לי יותר. כך שאולי זה רק דורש הסתגלות מסויימת.
* מבחר מועט של צורות מובנות מראש שניתן להכניס. באפליקציה הזו קיימות רק מספר צורות בסיסיות שניתן להכניס ואת כל השאר יש לצייר לבד. זאת לעומת "בנק" צורות מרשים מאוד ב- Note Taker (שכולל טבלאות, גרפים, לוח שנה וכו'). חשוב רק להזכיר שבאפליקציה הזו הצורות שמציירים מזוהות אוטומטית כצורות כך שניתן יחסית בקלות לצייר איורים בקווים ישרים. ״

האם נוספו חסרונות נוספים מאז? האם התווספו דברים שלא היו לפני הגרסה האחרונה ? ( מלבד זיהוי כתב היד שאותו בכל מקרה אני לא רוכש כרגע . כתב היד שלי גרוע וכנראה שלא אבין דבר אם לא אשתמש באותיות דפוס רגילות... . ).

אני גם מבין שהיא תומכת רק ב-PDF וזה בסדר. עבודות להגשה אכתוב על אופיס . האפליקציה הזו תשמש אותי בכיתה ולסיכום פרקים בבית.

עכשיו , הדבר היחידי שעליו אני מצטער הוא שקניתי את GoodReader בזמן שיכולתי לקנות אפליקציה שעושה את מה ש-Goodreader עושה + אפשרות לכתיבה

היא עולה 8$ ( המחיר שלה רק עולה ) .
אשמח להבהרות .
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'למה להצטער, קנה את האפליקציה ההיא.'
למה להצטער, קנה את האפליקציה ההיא.
16/07/2012 | 11:48
2
48
כמה כבר הפסדת? פחות מארוחה מוגדלת במקדונלדס.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-' , לא הבנת . זה עניין עקרוני '
, לא הבנת . זה עניין עקרוני
16/07/2012 | 12:26
1
39
ברור לי שחמישה דולרים או שמונה , זה לא משהו שגרוע יותר ממחיר ארוחה , הוא נסיעות באוטובוס , אבל  יש לי ערך לכסף ( לא אומר שלך ולאחרים אין , אלא שאצלי זה מוקצן) . אני לא נוטה לקנות דברים "כך סתם". אני צריך לבדוק שזה מתאים לצרכים שלי וכ'ו והאמת שעם GOODREADER פקששתי , כי לא חשבתי על עניין הכתיבה , שעכשיו חסר לי ...
כנראה שארכוש אותה ,אחרי שאראה עוד קצת ביקורות (או אקרא).

אני מבין שהאפליקציה תומכת בעברית כראוי נכון ?

תודה.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'עקרונות זה ענין אחר '
עקרונות זה ענין אחר
16/07/2012 | 15:15
20
לצפיה ב-'אז ככה...'
אז ככה...
16/07/2012 | 17:06
28
50
עם notes plus אין צורך לרכוש את זיהוי כתב היד על מנת לכתוב בכתב יד. זיהוי כתב היד כשמו כן הוא - אחרי שאתה כותב בכתב יד (מובנה באפליקציה) אתה מקיף בעיגול את מה שכתבת והוא יכול להפוך את זה לכתב ״מוקלד״ בהתאם לגופן שאתה בוחר (בעברית כרגע יש רק גופנים של דפוס). את מה שהסבת לכתב ״מוקלד״ ניתן להעתיק למשל לקובץ וורד/למייל וכו׳ (באמצעות copy paste) ואפשר להמשיך ולערוך אותו.

אם אתה שואל לדעתי? זה לא עובד מספיק טוב ואני כמעט אף פעם לא משתמשת בזה. כך שאם כבר לחסוך, עדיף בזה. אבל נחמד לדעת שזה שם ואם בכל זאת רוצים תמיד אפשר לרכוש בנפרד.

לא נוספו חסרונות נוספים. להיפך, הביצועים השתפרו. יחד עם זאת חשוב לי לציין שעדיין אי אפשר לכתוב מאוד מהר (נניח כמו שכותבים על דף) ויש ״דיליי״ מסוים. לדעתי האישית, הייתרונות של מה שכן אפשר לעשות (יחסית לדף רגיל) עולים בהרבה על החסרון של ההאטה המסויימת בכתיבה. מצד שני, אם אתה פשוט לא תספיק לכתוב את כל מה שאתה רוצה ייתכן שעבורך זה לא יתאים. אבל אם לא תנסה - איך תדע?

בנוסף כאמור, תמיד אפשר להקליט תוך כדי השיעור וכך אם מפספסים חלק אפשר להשלים אחר כך. אגב, ייתרון נוסף להקלטה על אפליקציה כזו (יחסית להקלטה סתם) זה שההקלטה משויכת לדף שבו אתה נמצא כאשר אתה מקליט. כך שתמיד אתה יכול לרשום בראשי פרקים על מה מדובר באותו דף ואחר כך ניתן לחזור להקלטה בלי צורך לשמוע את כל השיעור מחדש אלא לבחור את הדף עם הפרק שמעניין אותך.

אגב, האפליקציה הייתה בהנחה לפני כמה זמן (ציינתי את זה כאן בפורום כשזה קרה) והיא עלתה אם אני לא טועה 4-5 דולר. אולי, אם זה לא דחוף לך כרגע, אתה יכול לחכות להנחה חוזרת. מה שכן, אני ממליצה לרכוש אותה קצת זמן לפני תחילת הלימודים. שווה ללמוד ולהתנסות איתה קצת לפני שקופצים למים העמוקים. מה גם, שאם יהיו לך שאלות לגביה אני אוכל אולי לעזור לך (כאן בפורום או במסר).

iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
16/07/2012 | 17:48
27
28
ראשית , תודה רבה על התגובה .
שנית , אין לי כל כוונה להשתמש בזיהוי כתב היד . ההפך הוא הנכון . אני מעדיף לכתוב באותיות דפוס ,כדי שלא יווצר מצב שלא אבין משהו , בדיעבד .
לגבי הדיליי, האם מדובר בהקלדה עם המקלדת של האייפד , או בכתב יד? ( או בשניהם?)
האם האפליקציה תומכת כראוי ב-RTL  ?
האם ניתן להעביר קו על מילים/משפטים לא רלוונטיים ב-PDF, כמו ב-Good Reader. מה לגבי קו תחתון ומירקור ? ( אני בטוח שאפשר , השאלה היא ,האם אהיה חייב להשתמש בסימון חופשי ,כלומר ,לא על ידי סימון הקטע הרצוי ובחירה במירקור מהתפריט ,כמו ב- GOODREADER ).
למעשה , הלימודים מתחילים מחר ( סימסטר קיץ)   כך שלהנחה לא אחכה , כנראה ,ואעדיף לרכוש אותה עוד היום כדי להתנסות בה .

אשמח לדעת כמה שיותר , מכיוון שבד"כ , לפני שאני קונה אפליקציה , אני נוהג לקרוא ולראות לא מעט ביקורות ורק אז מחליט . כאן אין לי הרבה זמן ולכן , ככל שיהיו לי יותר פרטים , כך טוב יותר .

תודה רבה לך

iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'תשובות...'
תשובות...
16/07/2012 | 22:30
26
38
הדליי הוא רק בכתב יד, לא בהקלדה.
האפליקציה תומכת כראוי ב-RTL.

לגבי השאלות האחרות...
חשוב לי להבהיר ששתי האפליקציות מאוד שונות ופועלות באופן שונה. כך שאני בכלל לא בטוחה שכדאי לך להצטער שקנית את ה- GoodReader כי בהחלט יש סיכוי שתשתמש בהן לפונקציות שונות.

ונחזור לשאלות. ב- Notes Plus קובץ ה- PDF הוא בעצם כמו רקע. אתה לא יכול לבחור מילה, לחפש מילה וכדומה (דברים שאתה למשל יכול לעשות לפעמים ב- GoodReader תלוי איך הוא מצליח ״לקרא״ את הקובץ). זאת גם בעצם הסיבה שאין שום בעיה ליבא קובץ PDF בעברית (או בסינית). על הרקע הזה אתה יכול לסמן מה שאתה רוצה אבל רק בכתיבה חופשית.

יש עוד המון המון אופציות עם האפליקציה הזו. מציעה לך להכנס לאתר שלהם ולראות את קטעי הוידאו שבהם הם מסבירים איך לעבוד איתה. וכמובן, אשמח לענות על שאלות נוספות.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'אני מבין '
אני מבין
16/07/2012 | 23:04
25
22
אם יהיו לי קבצי PDF מוכנים מראש , אשתמש ב-goodreader  בכדי להוסיף הערות בצורה נוחה . ב-note plus אוכל להשתמש לכתיבת מסמכים . את המסמכים אני יכול לשמור ב-PDF  ולייצא ל-goodreader . יכול להיות שהיא תתמודד איתם באופן תקין ויכול להיות שלא ( קרה שעל מסמכים מסויימים הוספתי בצורה נוחה את מה שצריך , אבל  עם מסמכי PDF אחרים עדיין הייתה בעיה . בכל אופן , אם אני לא יכול לסמן מילים וכ׳ו , אז לא עדיף כבר לקנות את note taker HD ? הרי היא עושה כמעט אותו הדבר ועולה 3 דולר פחות . הדבר המשמעותי שיהיה חסר לי הוא הקלטה קולית שדי יכול לעזור .

אם לא היה לי goodreader , אז לא הייתה התלבטות ...
מה דעתך?
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'אני אישית'
אני אישית
16/07/2012 | 23:43
24
40
מעדיפה את Notes Plus (למרות שגם ה-Note taker HD טובה).

ראשית ה- Note Taker HD לא תומכת בהתקדמות אוטומטית מימין לשמאל. לדעתי זה מינוס גדול, במיוחד אם כן תרצה לכתוב בכתב יד סיכומים/הערות (ולא רק לסמן הדגשות או להקליד).

שנית היא עושה הרבה יותר. האפשרות לגלוש בצד אחד, או לפתוח קובץ PDF בצד אחד ולעבוד על הצד השני. האפשרות להעתיק תמונות או קטעים מתוך העמוד שבו אתה גולש ו״להעיף״ אותם לצד השני (למחברת העבודה) מאוד מאוד שימושי.

למשל. נניח יש לך מאמר לקרא. יש קטע במאמר שמאוד חשוב לך. אתה פותח אותו בצד שמאל, מסמן את הקטע הרלוונטי, מעיף אותו למחברת העבודה שלך ועכשיו אתה יכול לכתוב סיכום/הערות/חישובים שקשורים לקטע הזה. זה כמובן יכול להיות איור שלא בא לך לטרוח ולצייר מחדש או גרף שמופיע במאמר וכו׳. בקיצור, מאוד מאוד נוח!.

בכלל, אחד הייתרונות של האפליקציה הזו (אחרי שלומדים לעבוד איתה) זה העובדה שהעבודה איתה פשוט כיפית. זוכר שכתבתי כאן שאני לא אוהבת יישום מסויים בגלל שהוא לא מותאם למסך מגע? אז האפליקציה הזו זה בדיוק ההיפך. היא בנויה לאייפד. בנויה לנצל את מסך המגע. ולכן כיף לעבוד איתה.

סתם לדוגמא: נניח אתה כותב על דף נייר עם עט. טעית, ואתה רוצה למחוק. מכיוון שכתבת בעט מה תעשה? תקשקש על המילה או תעביר עליה קו, נכון? ברוב האפליקציות של NOTES אתה חייב לבחור מחק ולמחוק את מה שרצית למחוק. ב- Notes Plus אתה עושה מה שהיית עושה על נייר - מקשקש על המילה - והיא נמחקת!

אלו אולי דברים קטנים, אבל לדעתי, הם עושים את ההבדל...

אגב, הערה חשובה! לדעתי הרבה, הרבה יותר נוח לעבוד על האפליקציה עם סטיילוס. זה לא חובה, אבל אם רוצים לכתוב בכתב יד (ולכתוב הרבה) זה מאוד מומלץ.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'השתכנעתי אני ניגש לקנות. '
השתכנעתי אני ניגש לקנות.
16/07/2012 | 23:52
23
28
אני מאוד מודה לך. מאוד עזרת לי !!!
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'טוב, עכשיו אני בלחץ '
טוב, עכשיו אני בלחץ
17/07/2012 | 00:28
22
30
שלא תהנה מהאפליקציה ואני ארגיש אחראית...
(במיוחד על רקע העקרונות הקשוחים שלך).

הכי חשוב, שיהיה לך בלימודים
(ושוב, אם אתה נתקל בקושי עם האפליקציה וזה משהו שאני יכולה לעזור, אני אשמח!).
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'תודה רבה ! בהחלט אפליקציה מרשימה '
תודה רבה ! בהחלט אפליקציה מרשימה
17/07/2012 | 00:56
17
30
אצטרך ללמוד אותה . אני עדיין מגשש באפלה...
לילה טוב .
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'קצת התרשמות עד כה '
קצת התרשמות עד כה
17/07/2012 | 14:11
16
30
האפליקציה בהחלט מרשימה. עם זאת יש באגים לתקן ופונקציות לשפר :

1.בחלק העליון , היכן שבוחרים את אופציות המחיקה , כתיבה , תיבת טקסט ועוד , לדעתי הפיצ׳רים הללו לא ממומשים בצורה נכונה . הדבר הנכון הוא לשים אותם באופן גלוי בחלק העליון כך שתהיה גישה מידית לאופציות , במקום שנצטרך ללחוץ לחיצה של 2 שניות כדי לקבל תפריט ולבחור ממנו . בעניין הזה GoodReader טובה יותר .

2. פעולת המחיקה על ידי ציור קו על מילה , לא תמיד מוחק אותה  . אולי אני עושה משהו לא נכון , אבל כמה מסובך זה כבר יכול להיות ...

3.ניסיתי להעתיק טקסט קיים לדף וזה עבד בסדר גמור , עם יישור לימין ,אבל שבחרתי באופציה ליצור דף חדש , אחרי הדף הראשון ואז חזרתי לדף הראשון , כל הכיתוב הוצמד לשמאל והייתי צריך להחזירו לימין . האם אני צריך להגדיר משהו ? אולי זה באג...

4.האם מישהו יודע , מה גודל קבצי האודיו כשמקליטים ? ( ביחס לגודל ,כמובן , אבל האם מדובר במגות , או מעבר , לגבי הרצאה של 3 שעות?)

5. מהיכן אני ניגש להקלטות ?

תודה.

אני מניח שיהיו עוד שאלות

3.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'תשובות...'
תשובות...
17/07/2012 | 17:28
15
23
1. אתה צודק ואתה לא היחיד שמתלונן על זה. הם עובדים באמת על שיפור ה-UI וזה אמור להגיע בגירסה 3.1 (הם אמורים לסיים לעבוד על גירסה 3.0.5 ואחריה הם הבטיחו לעבוד על גירסה 3.1).
בכל אופן, אני חושבת שאחרי שתתחיל לעבוד תראה עם איזה כלים אתה יותר עובד ואז פשוט תוכל לשים אותם גלויים ותצטרך להכנס לתוך ״גלגל הכלים״ רק לעיתים נדירות (ככה אני עובדת). כך שבסופו של דבר, בפועל, זה לא ממש מפריע.

2. אני בדרך כלל משתמשת בפעולת הקישקוש (זיגזג על המילה). לי זה תמיד עובד. שים לב שאם אתה רוצה למחוק ע״י קו אתה צריך לעבור עם הקו הלוך ושוב על מנת שהאפליקציה תדע שאתה רוצה למחוק ולא להעביר קו חדש. אולי בגלל זה זה לא עבד לך טוב?

3. אם הכיתוב (שהקלדת או שהעתקת מבחוץ פנימה) פתאום מוצמד לך לשמאל אל תבהל. זה באג אבל הוא מתקן את עצמו ברגע שתעבור לכלי אחר (תעבור מ- T לכלי של "יד״ או ל״עט״ למשל) זה יחזור לימין.

4. קבצי האודיו גדולים. לכן הם ממליצים כל חצי שעה להפסיק ולהתחיל קובץ חדש (אני לא יודעת כמה גדולים הם יוצאים, לא בדקתי).

5. בשביל לשמוע את מה שהקלטת יש שתי דרכים. הראשונה - כנס למחברת ששם הקלטת תעמוד על הדף שממנו אתה רוצה לשמוע את ההקלטה ותפתח ע״י משיכה שמאלה את האייקון של ההקלטה. שם תוכל ללחוץ על ״פליי״ ולשמוע את ההקלטה. אופציה נוספת - פתח את סייר הקבצים והכנס לאייקון של המיקרופון. שם יהיו לך כל הקבצים שהקלטת מסודרים לפי תאריך.

בהצלחה
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'אופס התבלבלתי '
אופס התבלבלתי
17/07/2012 | 17:35
18
בסעיף 5 כאשר אתה בתוך המחברת ששם יש לך הקלטה אתה אמור למשוך את האיקון של ההקלטה (המיקרופון) ימינה (ולא שמאלה כפי שכתבתי).
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'תודה רבה ! עוד מספר דברים '
תודה רבה ! עוד מספר דברים
17/07/2012 | 21:29
13
19
יש מספר באגים נורא מעצבנים שגורמים לי לחשוב האם זה בסדר ״להפקיד״ את החומר הלימודי שלי שם . אסביר:
כתבתי מסמך בהקלדה רגילה  ולאחר שסיימתי אותו התחלתי להדגיש חלק מהכותרות . לאחר שסיימתי , פתחתי דף חדש . בשלב מסויים חזרתי לדף הראשון והמצב היה כזה :
1.כל הטקסט מיושר לשמאל ( כבר ענית לי על זה).
2. מיקום הטקסט השתנה ברמה שהמרקור היה במיקום המקורי והטקסט במקום אחר .

מעבר לזה , כשמשנים למצב כתיבה חופשית ולאחר מכן חוזרים לטקסט , הטקסט חתוך , כלומר שורות טקסט מופיעות , אבל מעל אלה שמופיעות , חסר טקסט. אם אני עובר למצב מחיקה , פתאום רואים את כל הטקסט ( והרי מצב המחיקה הוא לא מה שאני צריך...) .

בנוסף , כאשר מציירים מעגל , יש זיהוי אוטומטי , שזה בסדר , אבל אם אני מנסה לצייר אחד נוסף , בתוך המעגל שכבר ציירתי , המעגל הנוסף  נעלם לאחר שאני יוצא מסימון האובייקט . כתוצאה מכך , נאלצתי להשתמש בצורות המובנות , שכן , איתן לא הייתה בעיה להוסיף נעגל בתוך מעגל ( טוב שיש אלטרנטיבה , אבל כל היתרון בציור החופשי שאפשר לעשות אותו מהר וןא לגשת לתפריטים בשביל זה .

שמחתי לגלות שהצלחתי לעבוד כראוי עם חצים וכיתוב בתוך רובליקת טקסט .
נתחיל בזה , שאמשיך להשתמש באפליקציה , אם כי אצטרך למצוא פיתרונות עוקפים לבאגים , לעת עתה .
שנית , אל תרגישי אחראית אני עדיין מרוצה ממנה , פשוט חשבתי שאפליקציה שקוצרת שבחים וכבר עברה לא מעט גרסאות  , תהיה יותר יציבה .  . עם זאת ההקלטה עובדת די טוב . הקלטתי את כל השיעור . הקלטה ראשונה שעה וגם השנייה .

עד שהדברים הללו יתוקנו , פשוט אכתוב את המסמך כרגיל ואז אייצא אותו ל-Goodreader . שם הוסיף מרקורים וכ׳ו .

תודה רבה !
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'אגב , לגבי סטיילוס '
אגב , לגבי סטיילוס
17/07/2012 | 21:32
6
17
האם  כתיבה עם סטיילוס יותר נוחה , משמעותית מכתיבה עם היד ? אני מדבר על כתיבה חופשית ולא בעזרת המקלדת .
אני חושב לרכוש סטיילוס , כך אופציית הכתיבה החופשית תשמש אותי יותר.
תודה.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'לדעתי כן'
לדעתי כן
17/07/2012 | 22:03
5
19
זה משמעותית יותר נוח אבל זה מאוד תלוי בסוג הסטיילוס ובאיכות שלו.

אני מאוד מאוד אוהבת לעבוד עם הסטיילוס של Aponyo. אבל לצערי הרב אני לא בטוחה שאפשר להזמין אותו מהארץ
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'תודה . לגבי הסטיילוס '
תודה . לגבי הסטיילוס
17/07/2012 | 23:34
4
19
בדקתי באיביי . ראיתי אחד ב-3 דול( משלוח 10 דולר ) , 9 דולר(משלוח 10 דולר ) ועוד ארבעה ב-18 דולר( די יקר) .

iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'אבל זה מגיע לארץ???'
אבל זה מגיע לארץ???
17/07/2012 | 23:40
3
20
אתה בטוח שזה Aponyo?

אם כן זה שווה כל גרוש (לדעתי! רק לדעתי! אחרי השרשור הזה, ועם כל הבאגים של Notes Plus שפתאום שמתי לב שבעצם יכולים להפריע ובכלל לא הפריעו לי, אז אני כבר לא כל כך בטוחה שאתה צריך לסמוך רק על הנסיון האישי שלי)
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'ותבדוק היטב '
ותבדוק היטב
18/07/2012 | 00:04
16
שאתה לא בטעות מסתכל על הסטיילוס של ponyo. זה סטיילוס מסוג לגמרי אחר והבנתי שהוא לא מוצלח (אין לי נסיון אישי...).
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'תשובות '
תשובות
18/07/2012 | 00:13
1
18
ראשית , אל תדאגי . יש באגים , אבל אין מה לעשות , שהרי את לא היחידה שמשתמשת באפליקצייה וכל אחד נחשף לבעיות , או שלא , לפי השימוש שלו . עצם העובדה שאת משתמשת בסטיילוס , פשוט ״העלים״ את הבאגים , אבל , כל עוד יש דרך עוקפת שבסוף נותנת את התוצאה הרצויה מבלי יותר מידי כאב ראש , אז אין בעיה ( בתקווה שבכל מקרה זה יטופל) .
לגבי הטקסט החתוך. רשמתי טקסט על גבי דף שלם ועברתי למוד אחר ( לא כתיבה ) , הכל היה בסדר . ברגע שחזרתי למוד כתיבה , 50% מתוכן הדף פשוט נעלם .
אגב , הסתמכתי גם על ביקורות ביוטיוב , PC Magazine וביקורות בחנות האפליקציות . חלק מהביקורות בחנות טוענות שמאז העדכון האחרון יש להם בעיות . אוולי זה העניין . ב-PC Magazine האפליקציה קיבלה 3 מתוך 5 לעומת Note Taker HD שקיבלה 4.5 . לקחתי בחשבון שהסקירה שהמגזין הזה עשה , התפרסמה לפני שנה , כך שבכל זאת יצאו כמה גרסאות מאז...
אם דברים יתוקנו  , אז הרכישה תהיה שווה יותר .  לגבי הסטיילוס , שולחים לארץ , אבל בדקתי אופציות גם בבאג ובאידיגיטל . יש באידיגיטל סטיילוס של גריפין שעולה 80 ש״ח . באג מוכרים סטיילוס של Wicom (?) במחיר של 150 ש״ח ( יקר לא?) .

בכל אופן , חבר ביא לי מחר את הסטיילוס שלו כדי שאבדוק איך אני עובד אותי . יהיה לי יותר קל להחליט.

תודה!
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'תודה על ההרגעה'
תודה על ההרגעה
18/07/2012 | 00:33
13
בכל זאת אני מרגישה אחראית אחרי כל התשבחות שלי

מקווה שבקרוב יצא לך להתנסות בכל הפונקציות המיוחדות שהופכות את האפליקציה הזו לשווה במיוחד (לטעמי). חבל לנצל אותה רק להקלדה והדגשה. בשביל זה יש אפליקציות אחרות זולות יותר...

לגבי הטקסט החתוך. יכול להיות שהקלדת טקסט מעבר לסוף הדף? כי כרגע אם יש יותר טקסט מגודל הדף הוא לא עובר לדף הבא ואז באמת הוא יראה חתוך. אם אני לא טועה הם עובדים על מנת לשנות את זה, אבל בנתיים פשוט נסה לשים לב אם נגמר לך הדף ועבור לדף הבא (או פתח דף חדש).

לגבי סטיילוס. יופי שתוכל להתנסות בעצמך! זה הכי טוב. למרות שאם אני לא טועה הסטיילוסים שציינת הם עם ראש גומי. אני אישית פחות אוהבת את זה, אבל אולי לך זה יתאים.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'לפני שאני עונה'
לפני שאני עונה
17/07/2012 | 21:59
4
18
יש לי שאלה. האם לאחר שחזרת לעמוד הראשון (שבו כתבת את הטקסט עם ההדגשה) והטקסט היה מיושר לשמאל וההדגשה לא במקומה, האם לאחר שלחצת על כלי אחר האם הההדגשה לא חזרה למקומה (כמו היישור לימין)?

בעקרון הכל אמור לחזור לקדמותו ברגע שיוצאים מכלי הטקסט. אגב, אם צריך להמשיך ולערוך את הכיתוב ורוצים להמשיך ולהקליד אין בעיה לעשות את זה (מלבד העובדה שזה מאוד מעצבן בעיניים). מה שחשוב הוא שבסיום ההקלדה יש לחזור לכלי שאינו כלי הטקסט ואז כל הכיתוב חוזר למקומו כולל ההדגשה.

בכל מקרה, הבאג הזה אכן מעצבן ובאמת צריך לפנות אליהם ולהגיד להם על כך!!! אני אנסה לשלוח להם שאילתה לגבי זה.

iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'חוזר לקדמותו . אבל '
חוזר לקדמותו . אבל
17/07/2012 | 22:22
3
17
כשאני לערוך זה מתפקשש שוב ולמען האמת , קשה לי לערוך ככה .
שנית , שמתי לב עכשיו שאם אני ממרקר ואז משנה גודל גופן , המרקור משנה מיקום . הייתי צריך למרקר שוב .
תודה.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'נכון זה מאוד קשה'
נכון זה מאוד קשה
17/07/2012 | 22:39
15
להמשיך לכתוב כך! שלחתי עכשיו הודעה על הבאג הזה. מאוד מקווה שימצא לזה פתרון

מצטערת שלא כתבתי לך על זה קודם. אמנם ידעתי שזה קורה אבל אני משתמשת בעיקר בכתיבה בכתב יד עם האפליקציה הזו ומעט מאוד עם ההקלדה כך שאני כמעט ולא נתקלת בזה.

iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'אגב, עוד הצעה'
אגב, עוד הצעה
17/07/2012 | 22:49
14
שאולי לא ממש תפתור את הבעיה אבל לפחות תעזור חלקית...

אחרי שאתה חוזר לכלי של הטקסט וכל מה שכתבת מיושר לשמאל אתה יכול לבחור את כל מה שכתבת (select all) וליישר לימין באמצעות החיצים.

אמנם הכיתוב יהיה קצת באוף-סט (סטייה קטנה) יחסית להדגשות שעשית, אבל אל תדאג ואל תנסה לשנות את זה. ברגע שתצא מהכלי של הטקסט, כמו קודם, הכל יחזור למקום. זה פשוט יקל עליך להמשיך ולערוך את מה שאתה כותב בלי שזה יעצבן בעין שיש שורות למעלה שמיושרות לשמאל...
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'רק לגבי גודל הגופן'
רק לגבי גודל הגופן
17/07/2012 | 22:57
14
לדעתי זה דווקא לא ממש באג. אלא זה די הגיוני. כי ברור שכשאתה משנה את גודל הגופן המיקום של ההדגשה (שהוא בעצם סתם ״ציור״ על הדף) לא יתאים יותר.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'ושכחתי לענות לגבי העיגולים'
ושכחתי לענות לגבי העיגולים
17/07/2012 | 23:11
22
כשאתה רוצה לצייר צורה בתוך צורה למשל עיגול בתוך עיגול פשוט צייר את העיגול השני ליד הראשון ואז ״תתפוס״ אותו ותזיז פנימה לתוך העיגול הראשון. (אגב, הבעיה הזו כמובן לא קיימת עם עיגולים שנשארים עיגולים של ״ציור חופשי״ אלא רק כאשר אתה בוחר שהעיגול שציירת יהפוך לעיגול מושלם כלומר ל״צורה״ אוטומטית).

ועוד משהו שאולי חשוב שתדע לגבי הציורים. לפעמים רוצים לצייר ציור קטן מאוד וזה קצת קשה לצייר כל כך קטן. אתה יכול לצייר את הציור בגדול, אחר כך להקיף את כולו בעיגול ואז לבחור group. עכשיו תוכל להקטין או להגדיל אותו, להעתיק אותו או להזיז אותו. אגב, לפעמים רוצים להקטין את הציור מאוד (מעבר למה שהאפליקציה מצליחה). במקרה כזה צייר במרחק מסוים מהציור שלך נקודה קטנה. הקף בעיגול את הציור שלך עם הנקודה הקטנה ועכשיו תוכל להקטין עוד את הציור (אחר כך, אם ממש רוצים אפשר למחוק את הנקודה הקטנה).

אגב, לגבי הטקסט החתוך לא הבנתי... תוכל להסביר?
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'את צריכה לקבל מהם אחוזים '
את צריכה לקבל מהם אחוזים
17/07/2012 | 13:56
3
12
לצפיה ב-'נכון!!!'
נכון!!!
17/07/2012 | 17:31
2
23
גם אני חושבת כך

אתה לא יודע כמה אנשים כבר קנו את האפליקציה הזו בגללי... במיוחד אחרי שרואים אותי עובדת איתה

iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-''
17/07/2012 | 17:32
7
לצפיה ב-'מה עם שרשור ההיכרות? את כל כך עסוקה בעשיית'
מה עם שרשור ההיכרות? את כל כך עסוקה בעשיית
17/07/2012 | 17:33
24
מליונים מהיישום שאין זמן להצטרף?...............
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'שני הסנט שלי בענין:'
שני הסנט שלי בענין:
14/07/2012 | 20:55
7
87
1. אני למדתי הנדסה. בהנדסה ורק בהנדסה - עדיף פשוט עפרון ונייר.
2. אתה לומד פסיכולוגיה. זה מקצוע שרובו מלל, למיטב הבנתי.
אני לא רואה שום סיבה להשתמש בcloudon על אייפד עם מקלדת חיצונית (מקלדת בלוטוס של אפל...יש לי את המקורית והיא מצויינת!!)
3. כן, השירות קצת איטי כאשר הוא רץ דרך גלישה סלולארית אבל זה סביל. אני מקווה בשבילך שיש במקום שבו אתה לומד אינטרנט אלחוטי (במקום שבו אני למדתי היה קו של 300 מגה...זה היה מספיק מהיר להריץ כל דבר אפשרי בערך) וזה בדיוק המטרה שלשמה הוא שם

בהצלחה!
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
14/07/2012 | 21:32
2
63
1.מלבד קורס בסטטיסטיקה , אין משהו שמתקרב למספרים.
2.אני משתמש במקלדת הרגילה של האייפד ולא במקלדת פיסית ( אני גם לא מתכוון לקנות , סתם יקר ואני יכול בלי זה).
3. לא אוהב להתחבר לרשתות אלחוטיות שהן לא הרשת שלי/רשת של בן משפחה , מכיוון שאני משתמש באייפד גם לדברים אישיים שצריכים להיות זמינים רק עבורי.  במצבים שאין לי את הליגיטימציה , אני מתחבר לרשת הסלולרית .

נ.ב - מצאתי אפליקציית כתיבה חינמית וטובה . היא מאפשרת שמירת מסמכים שכותבים דרכה כ -pdf . יש לה רק חסרון אחד
״ממש קטן״ כשמנסים לשמור קובץ בעברית , כ-pdf  , לא נשמר דבר ( הקובץ עצמו נשמר אבל הוא ריק..).

הבנתי שב-Goodreader יש אופציה , אבל זה פיצ׳ר ניסיוני . האם אני צודק?

תודה רבה .
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'מצאתי , ואפילו בחינם! '
מצאתי , ואפילו בחינם!
14/07/2012 | 22:39
1
69
האפליקציה נקראת Paperport Notes  והיא מאפשרת כתיבה על גבי ״מחברת״ . בנוסף , ניתן להוסיף פתקים , למרקר , להקליט האודיו , לייצא לשרותים מבוססי רשת ולשמור . אם בוחרים ב-Open In , ולאחר מכן בוחרים ב-GoodReader הקובץ נשמר כ-pdf . יחסית לאפליקציה חינמית היא מציעה הרבה ... עכשיו , אני חושב לעצמי ״ אם הייתי מוצא אותה לפני כן , אולי לא הייתי קונה את GoodReader . אשמח אם תאמרו לי מה יש ל-GoodReader שאין לאפליקציה הזו . זה יגרום להרגשה טובה יותר

קישור להורדה למעוניינים :

http://www.paperportnotes.com/
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'אין צורך '
אין צורך
14/07/2012 | 22:53
48
שתענו על השאלה שמתייחסת להבדלים בין Paperport Notes ל- GoodReader . הבנתי כבר , כלומר הייתי צריך לחשוב על כל הפונקציות המעולות שמציעה GoodReader .
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'ה-cloudon פשוט איטי כמו שאתה בעצמך יודע'
ה-cloudon פשוט איטי כמו שאתה בעצמך יודע
14/07/2012 | 22:38
3
66
לא חושבת שכדאי היות תלויים ביישום שאין מהירות תגובה מובטחת
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'אני גם '
אני גם
14/07/2012 | 23:48
2
42
חושבת שלא נוח לעבוד עם היישום הזה. הוא מאוד לא מותאם (לטעמי) למסך מגע.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'לא התנסתי בה , כי אני לא מעוניין בשירות '
לא התנסתי בה , כי אני לא מעוניין בשירות
14/07/2012 | 23:57
1
46
מבוסס רשת. אגב , מתוך 55 משתמשים שדרגו את האפליקציה בחנות האמריקאית ( רק  55?)  39 מהם נתנו דרוג של 5 כוכבים...
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'היישום מאוד'
היישום מאוד
15/07/2012 | 07:00
46
מזכיר אופיס ״אמיתי״. אולי בגלל זה אוהבים אותו. לטעמי זה בעוכריו. הקונספט של מסך מגע צריך להיות שונה. אחרת כל הכיף מהשימוש ביישום הולך.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
16/07/2012 | 20:00
15

הודעות אחרונות

10:22 | 20.11.19 עדינה מור
13:13 | 16.11.19 אורחים בפורום
17:31 | 15.11.19 יותר מחוט
09:21 | 31.10.19 אורחים בפורום
13:59 | 29.10.19 ללאשם2
12:23 | 24.10.19 רח22
15:44 | 18.10.19 יואב שניר
08:06 | 10.10.19 דר צבי ארצי
09:38 | 28.09.19 דר צבי ארצי
17:05 | 25.09.19 עדינה מור
23:05 | 24.09.19 kashtand
12:26 | 23.09.19 עדינה מור

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ