אפליקציות לאייפד

AYELET1

New member
אם את נכנסת ל...

הגדרות ואז לנגיש ות יש שם סעיף הפעלתזום כשתפעילי אותו, הרי הקשה לסרוגין של שלש אצבעות על מסך ראשי ואף על מסכי פגישות (ועוד) תגדיל משמעותית את הכתוב. או ליתר דיוק באייפון זה משמעותי. באייפד בקושי מורגש

kiro

New member
אני משתמש בתוכנת Week Cal ומאוד מרוצה

אני משתמש בה גם באייפון וגם באייפד. למרות שאין לה גרסה לאייפד, זה טוב למי שרוצה לראות את התוכנה בגדול. בדרך כלל שתוכנה מותאמת לאייפד, אז הרזולוציה מתאימה למסך, אך הכתב יותר קטן. למרות המסך הגדול, גודל הטקסט נראה אמנם חד, אך קטן. אומנם ניתן להגדיל חלק מהפונטים אבל זה לא מספיק, לפחות לא עבורי. בגרסת האייפון, ניתן להגדיל את התוכנה לגודל המסך של האייפד. חדות התצוגה יורדת, אבל התצוגה הרבה יותר גדולה. לכן עדיין אני מעדיף להתקין את גרסת האייפון, גם אם תהיה גרסה לאייפד.

אגוזים1

New member
בדיוק../images/Emo45.gif

גם אני שמתי לב לכך עכשיו כשהורדתי את אפליקצת ה- calcetica שהומלצה. נראה לי שאני אקנה גם את Week cal לאייפון ולא אחכה ל- Week cal HD... למרות שחבל שזה כך. בכל זאת, מעצבן שהרזולוציה לא מתאימה למסך.

noa_f

New member
יש גרסת HD ל-week calendar אבל הם הורידו אותה

זמנית משום מה.

אגוזים1

New member
רענן ../images/Emo51.gif../images/Emo140.gif

קניתי את ה- Week cal וזה אכן יומן מעולה. נוח, צבעוני, ברור לקריאה (אותיות גדולות), קל לעריכה, מאוד אינטואיטיבי (הצלחתי בלי בעיה להכניס למשל את החגים). בקיצור, באמת מעולה. עכשיו נותר רק לראות איך תהיה גרסת ה- HD
אז שוב, תודה

רענן 25

New member
אם תסנכרני מול גוגל...

ואם בגוגל תבקשי שיוסיף גם יומן other calendars > jewish calendar אז אוטומטית ייכנסו לך כל החגים ליומן, גם בגוגל וגם באיפאד. חוסך הכנסה ידנית. אלא אם כן מצאת דרך אחרת. שמחתי לסייע

אגוזים1

New member
הכנסתי כבר את החגים../images/Emo13.gif

בצורה פשוטה וקלה דרך האפליקציה של Week cal. יש שם קטגוריה של ״חגים״ בוחרים את החגים שרוצים (במקרה שלנו חגים ישראלים) נרשמתי והם הוטענו על האפליקציה (ולמעשה על כל היומנים שלי כי מן הסתם הם מסונכרנים זה עם זה). למעשה אני מאמינה שהייתי יכולה לעשות זאת גם באפליקציות האחרות כנראה, אבל בגלל שהאפליקציה הזו, שהמלצת עליה, כל כך אינטואיטיבית ופשוטה לתפעול, אז בה הצלחתי

למעלה