לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2164921,649 עוקבים אודות עסקים

פורום iPod, iPhone ו-iPad

הפורום מיועד על מנת למצוא תשובות לבעיות העולות וצצות תוך כדי שימוש ב-iPhone, iPod לסוגיו וב-iPad, אך גם לדיונים בנושאים הקשורים לטלפונים חכמים בכלל.
אנא נהגו בסובלנות גם כלפי אותם ערלי לב שטרם גילו את האור, ומשתמשים רחמנא ליצלן לא עלינו  במכשיר שאינו נושא עליו תפוח נגוס .
הודעות הנוגעות לגופו של אדם במקום לגופו של עניין או הודעות המעניקות ציון  (בעיקר ציון גרוע )  לתשובתו של פלוני - תמחקנה.
אנא שמרו על סבלנות וסובלנות

את הודעותיכם אתם מתבקשים לשרשר. מה ה זו החיה הזו ואיך אוכלים אותה?
כל המידע - כאן.

איילת

הנהלת הפורום:

אודות הפורום iPod, iPhone ו-iPad

הפורום מיועד על מנת למצוא תשובות לבעיות העולות וצצות תוך כדי שימוש ב-iPhone, iPod לסוגיו וב-iPad, אך גם לדיונים בנושאים הקשורים לטלפונים חכמים בכלל.
אנא נהגו בסובלנות גם כלפי אותם ערלי לב שטרם גילו את האור, ומשתמשים רחמנא ליצלן לא עלינו  במכשיר שאינו נושא עליו תפוח נגוס .
הודעות הנוגעות לגופו של אדם במקום לגופו של עניין או הודעות המעניקות ציון  (בעיקר ציון גרוע )  לתשובתו של פלוני - תמחקנה.
אנא שמרו על סבלנות וסובלנות

את הודעותיכם אתם מתבקשים לשרשר. מה ה זו החיה הזו ואיך אוכלים אותה?
כל המידע - כאן.

איילת
x
הודעה מהנהלת הפורום
הודעות מכירה/קניה-בלוחות הפורום בלבד. אין לפרסם הפניות לישומים פרוצים וכד'! איתחול מכשירי IOS(לא מוחק כלום)  PDAce-Now You Know PDAs
המשך >>

לצפיה ב-'האפליקציה "evrit" כבר קיימת בחנות האפליקציות'
האפליקציה "evrit" כבר קיימת בחנות האפליקציות
09/06/2011 | 16:53
37
142
הורדתי אותה, אבל עוד לא יכולתי לנסות כי האייפד "שלנו" הוא בעצם "של הסבתא". לכשאגיע אליה, אכתוב איך האפליקציה.
אם מישהו מוריד ומנסה, אנא כתבו התרשמות.
ועוד: הם אומרים שאפשר לקבל רב מכר בחינם, למורידי האפליקציה. איזה? איך? כמה ולמה?
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'טוב, התרשמות ראשונית'
טוב, התרשמות ראשונית
09/06/2011 | 22:21
4
15
רב-המכר המדובר הוא "משחק הציד" של הרלן קובן.

ההפעלה פשוטה מאוד - נרשמים לאתר ומורידים את האפליקציה. ולהיפך:). באפליקציה יש כפתור "כניסה" - נכנסים עם אותם פרטי-חשבון. באתר עצמו יש הסבר תחת "רכישה וסנכרון ספרים לאייפד".

ולהתרשמות:

האפליקציה יפה ונוחה, אבל בסיסית מאוד. יש את "חנות הספרים", שכפי שצויין בפרומו שלה הספרים מתומחרים בדולרים, ובמחירים שאם אני לא טועה גבוהים באופן מובהק מהמחירים באתר. בכללי מתקבל הרושם של הכוונה ברורה לקנייה מהאתר ולא מהאפליקציה, מה שדי מתקבל על הדעת עם התנאים של אפל... פייר אינאף.
ויש את "הספריה שלי", שכרגע מופיע בה הספר מתנה הנ"ל.
מעבר לכך יש עוד חלק אחד, של "עזרה" - שיש בו כרגע רק הפנייה לשירות הלקוחות שלהם; ובתור אחת שתשבור ת'ראש ותגגל עד מוות לפני שתפנה לעזרה, אני מקווה שבעתיד יהיה גם חלק עזרה אמיתי...

לי חסרות מאוד "הגדרות". אפשרות לשנות פונט, הגדרות קריאה בסיסיות, שינוי ברירות-מחדל וכו'. כרגע יש רק אפשרויות של "תוכן עניינים", "ניגודיות" (בהירות המסך) ו"מידע על הספר". ונקודה שאני בטוח במיעוט לגביה - אבל ממש מציק לי שאי-אפשר לשנות את כיוון הדיפדוף. אני יודעת שהרוב מוצאים את ההיפך מעיק - הצורך לדפדף משמאל לימין בקריאת עברית - אבל ההרגל מנצח, וכרגע הכיוון "הנכון" די משגע אותי:). בכלל, מתקבלת התחושה, אצלי לפחות, של נסיון לשמור על המבנה הבסיסי והרגיל של הספר המודפס, על חשבון האפשרות לנצל את מלוא הפוטנציאל של הספרים הדיגיטליים. וחבל...

משהו לגבי האתר - בעיקר חסרה לי אפשרות ה "wish list".

וסיכום ראשוני - הכל בוטנים, הגדרות שמגדרות, היתפסות לקטנות - מוותרת על הכל תמורת ספרים... נכון לעכשיו אף-אחד מהספרים שניסיתי לרכוש לא מתאים לאייפד, אחרי שעברתי על כל הספרים באתר והצלחתי לדוג בסביבות העשרים (מאחר ואני מתארת לעצמי שהמבחר תלוי בהוצאות הספרים ולא באתר, ושאנשי "עברית" עצמם היו שמחים לכמה שיותר ספרים, אני לא נכנסת לענייני מבחר:).
אז קצת התבאסתי. אבל היי, המתנו לאפליקציה הנ"ל כ"כ הרבה זמן, נמתין עוד קצת למבחר שיגדל... אני רק מאוד מקווה שזה יקרה לפני תום מבצעי שבוע-הספר (הספרים באתר מוצעים עד סוף החדש במבצע של 1+1).

זהו לבינתים, ויהיה מעניין לקרוא התרשמויות נוספות...

iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'תודה רבה לך!'
תודה רבה לך!
09/06/2011 | 22:58
4
לצפיה ב-'נו, אז אני חושבת שהטענה שלי אליהם מלפני שבוע'
נו, אז אני חושבת שהטענה שלי אליהם מלפני שבוע
10/06/2011 | 09:13
3
עדיין עומדת: בשביל מה טרחתם והחזקתם אותנו "שבויים" כל כך הרבה זמן?
הייתם מכניסים את הספרים שלכם לחנות של אפל/אמזון/שתיהן, מרוויחים אותו הדבר ונותנים לנו הרבה יותר והרבה יותר מהר.

עוד יומרה ישראלית בלתי מבוססת.

לגבי ההכוונה לקניה מהאתר שלהם: בנוסף לכך שהם לא יצטרכו לתת לאפל את הנתח שלה, ההתקנה הזו מגבילה את הספר למכשיר בודד. בעיני - זה נוגד את מהות ה"ספר".
ספרים נוצרו כדי שתשאיל אותם הלאה ותרחיב את מעגל הקוראים שלהם (או שהם צריכים להיות ממש זולים ופה הם לא).
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'לפחות יש אפשרות לשנות גודל גופן'
לפחות יש אפשרות לשנות גודל גופן
10/06/2011 | 13:11
1
3
אמנם אין אפשרות ברורה בממשק, אבל אפשר להגדיל ולהקטין גופן באמצעות ״צביטה״ עם האצבעות.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'נכון וזה נחמד'
נכון וזה נחמד
10/06/2011 | 15:38
4
יחסית לבחירה של גופן גדול יותר.

מה שכן (לצערי) אין את חווית הדיפדוף (הדף המתקפל) שיש ב-iBook. עד כמה שזה אולי נשמע אידיוטי לי זה ״עשה את זה״.

iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
10/06/2011 | 13:00
2
לצפיה ב-'אוקי, הגעתי אל האייפד ויש התרשמות ראשונית'
אוקי, הגעתי אל האייפד ויש התרשמות ראשונית
<< ההודעה הנוכחית
11/06/2011 | 13:17
30
31
1. הספר של הרלן קובן מתקבל עם האפליקציה (לפחות כרגע). לא בדיוק חומר קריאה לסבתא שלנו, אבל מילא.
2. הסבתא (למי שזוכר, עם בעיית ראיה מתגברת) שמחה לגלות את האפשרות הנוספת באייפד שלה. הגדלת הטקסט למקסימום באמת מגדילה לגודל מצוין. אחרי כל שינוי גודל של הטקסט, הספר מסדר מחדש את העמודים.
יש גם שליטה על הבהירות.
3. חנות הספרים מתוך המכשיר מתומחרת בדולרים, כאמור, שזה די ברור ומובן, מה שחבל הוא שהם לא מציעים שום מבצעי שבוע הספר/השקה בחנות.
ספרים שנקנים בחנות "שלהם" (כלומר, ישירות מהאינטרנט) - לא עולים הרבה פחות למרות שהם כנראה מוגבלים למכשיר בודד. ובכלל הם מתומחרים יקר מדי, לדעתי.
4. באפליקציה עצמה יש קישור לתוכן העניינים וחיפוש (בד"כ לא רלוונטי כ"כ לספרי קריאה), בנוסף יש זכרון של הדף האחרון בו שהית. זה שאין סימניות מאוד מאוד מגביל ומעצבן, כי אם חזרת אחורה או קפצת קדימה מסיבה כלשהי - הוא כבר לא יודע מה הדף האחרון שבאמת קראת...
5. הדפדוף הוא ב"שוונג" ימינה ושמאלה. עובד לא רע, מהיר גם על אייפד1. כמובן שמדובר בקובץ טקסט פשוט, אז זה אמור להיות מובן מאליו.
6. לא הצלחתי לקנות ספרים מהאתר שלהם (רציתי לנצל את מבצע 1+1 של שבוע הספר, במיוחד עם המחירים המטורפים שלהם). הרישום דורש ID של הקורא, שכמובן מחפש את קורא ה"עברית" ולא את האייפד.
אז צריך לצלצל אליהם מחר...
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'טיגלנתי את ההודעה. אנא ספרי מה התוצאות מהשיחה'
טיגלנתי את ההודעה. אנא ספרי מה התוצאות מהשיחה
11/06/2011 | 13:29
29
3
לצפיה ב-'**עדכון: הצלחתי לקנות ספר(ים)'
**עדכון: הצלחתי לקנות ספר(ים)
11/06/2011 | 15:00
28
6
מסתבר שצריך לנסות להכנס לחנות דרך המכשיר ואז הוא מבקש את השם והסיסמא של היוזר שפתחת באתר.
אחרי שעושים את זה, הוא מקשר את המכשיר לחשבון באתר ואז אפשר לקנות ספרים.
אין ספק, שמישות במיטבה*...
אחרי שקנית ספרים באתר, אתה שוב חוזר למכשיר ולוחץ שם על כפתור sync באפליקציה (לזכותם יאמר שהם מראים באתר אייקון של הכפתור) ואז הספרים יורדים אל המכשיר.

יש שם גם כפתור של Delete. אני קצת חוששת ללחוץ עליו, כדי שהספרים לא ימחקו בלי יכולת להחזיר אותם למכשיר... יש הרגשה רעה בנושא
אבל אולי אני סתם פסימית, אולי אם מוחקים ספר ממכשיר אחד, אפשר לצרף אותו למכשיר אחר. המממ... מעניין.
בכל מקרה, כנראה שאין מנוס מלהתקשר אליהם כי אין שום מדריך כתוב עם תשובות לשאלות, רק קישור למוקד טלפוני (או אימייל).

(*למי שלא ברור, אני צינית פה)
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'ממתינה לעדכון לאחר צלצול...'
ממתינה לעדכון לאחר צלצול...
11/06/2011 | 15:32
2
תודה על השיתוף!
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'שאלה...'
שאלה...
11/06/2011 | 19:28
26
5
נכנסתי בפעם הראשונה לאתר שלהם דרך האפליקציה. אבל עכשיו נעלם לי הכפתור ״כניסה״ שדרכו נכנסתי לאתר ואני לא יכולה להכנס שוב לאתר דרך האפליקציה...

קרה למישהו?
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'לחצן כזה מנוגד לכללים של אפל'
לחצן כזה מנוגד לכללים של אפל
11/06/2011 | 20:01
25
7
לפי הכללים של אפל, אסור ליישום לבצע הפנייה לרכישת תוכן דרך אתר חיצוני. רכישת תוכן מתוך יישום חייבת להתבצע רק דרך חנות היישומים של אפל. מותר עדיין לטעון תוכן שנרכש דרך אתר חיצוני, אבל הרכישה במקרה זה חייבת להתבצע מחוץ ליישום (גלישה ישירה בדפדפן).
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'אבל נועה'
אבל נועה
11/06/2011 | 20:29
19
3
כתבה שבשביל לרכוש את הספרים באתר היה צריך להכנס דרך האפליקציה...

iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'קראי שוב, היא אמרה בדיוק את ההיפך'
קראי שוב, היא אמרה בדיוק את ההיפך
11/06/2011 | 20:34
18
2
לצפיה ב-'קראתי שוב.'
קראתי שוב.
11/06/2011 | 20:49
17
1
ועדיין אני לא מבינה.

בהודעה הראשונה היא כתבה ש״לא הצלחתי לקנות ספרים מהאתר שלהם״

בהודעה השניה היא כתבה שהיא הצליחה כאשר הדרך לעשות את זה היא: ״מסתבר שצריך לנסות להכנס לחנות דרך המכשיר ואז הוא מבקש את השם והסיסמא של היוזר שפתחת באתר. אחרי שעושים את זה, הוא מקשר את המכשיר לחשבון באתר ואז אפשר לקנות ספרים״.

את השלב הזה, קרי כניסה לאתר דרך האפליקציה תוך נתינת שם וסיסמה (שפתחתי באתר) *עשיתי*, ואכן קושרתי לאתר. אלא שעכשיו אני לא יכולה לעשות זאת *שוב*. וכשאני מנסה להכנס ישירות לאתר (דרך דפדפן) האתר לא מזהה את היוזר שלי.

iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'"הֿמכשיר" זה לא "האפליקציה"'
"הֿמכשיר" זה לא "האפליקציה"
11/06/2011 | 20:58
16
2
המכשיר כשמו כן הוא - האייפאד (דרך הדפדפן שלו). למה הוא לא מזהה את היוזר שלך - לא ברור.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'אבל כך *אני*'
אבל כך *אני*
11/06/2011 | 21:27
2
2
נכנסתי.

כלומר הייתה אופציה להכנס לאתר דרך האפליקציה...

ואני הבנתי את המילה ״המכשיר״ כטעות. כי ברור שבשני המקרים אתה נכנס דרך האייפד, לא?

iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'ייתכן שזה אפשרי בכניסה הראשונה לצורך רישום'
ייתכן שזה אפשרי בכניסה הראשונה לצורך רישום
11/06/2011 | 22:12
1
1
בכל מקרה, הכללים של אפל ברורים וחד-משמעיים. אסור בתכלית האיסור לקשר מתוך אפליקציה לקנייה של מוצר תוכן שלא דרך חנות היישומים של אפל. אין יוצאים מן הכלל, אין חריגים, אלה הכללים, נקודה.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'אז כנראה'
אז כנראה
11/06/2011 | 22:14
1
שזה היה לצורך הרישום... אלא שעכשיו אני די תקועה כי האתר לא ״זוכר״ את הרישום שעשיתי
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'לא, לא. לא הסברתי נכון:'
לא, לא. לא הסברתי נכון:
12/06/2011 | 06:02
12
4
לא נכנסתי לחנות שלהם דרך הדפדפן באייפד. רק מהמחשב.

יש שתי חנויות:
- חנות אחת, באתר שלהם:
כניסה עם הדפדפן (אני עשיתי את זה מהמחשב, מן הסתם אפשר גם מהאייפד). מחירים בשקלים, יש מבצעים, בהתחלה הוא דורש ID של מכשיר ה"עברית" שהם מוכרים, למרות שאתה לוחץ על קישור שכתוב עליו משהו כמו "קנייה לאייפד".
- חנות שנייה, מתוך האפליקציה:
שם זה In-App purchasing. מחירים בדולרים, אין מבצעים.

כשנכנסים לחנות שבתוך האפליקציה, הוא מבקש את פרטי המשתמש שיצרת בחנות האינטרנטית הרגילה שלהם.

מה שהפריע לי היה שזה הכל היה במקרה:
במקרה החלטתי לנסות שוב דרך המכשיר, במקרה ניסיתי לקנות דרך המכשיר ורק אז הוא ביקש את הפרטים.

אין בשום מקום הסבר שאתה חייב לפתוח חשבון בחנות האינטרנטית. אין כפתור "קשר את האייפד שלך לחשבון". אין הסבר שצריך את זה.
אם אתה מנסה לקנות מהאתר שלהם, הם אומרים:
1. הורד את האפליקציה
2. קנה ספרים
3. לחץ על כפתור "סנכרון" באפליקציה והספרים יגיעו. (נדמה לי שאפילו לא כתוב שהכפתור הזה הוא באפליקציה. רק השם שלו והאייקון)
וזה כמובן נכשל בשלב 2 אם לא קישרת בין המכשירים, כי אין לך מכשיר "רשום"

הקישור בין המכשירים יקרה רק אם תנסה לקנות מהחנות שבמכשיר. (אם אני לא טועה. לחצתי על כ"כ הרבה דברים שם מרוב יאוש. אסור לנסות כאלו דברים בשבת)

אם אתה מנסה לקנות מהמכשיר, הם מבקשים את המשתמש שפתחת באתר שלהם ואז (אולי) אתה מבין שאתה צריך גם להגיע לשם ולפתוח אחד כזה... אין אפשרות לפתוח יוזר שלהם מתוך האפליקציה ואין הסבר שצריך. יתכן שזה בגלל שאפל אוסרת שיהיה כתוב באפליקציה, אבל זה לא מסביר למה אין מדריך מסודר באתר.

בשורה התחתונה: חייבים גם להגיע לאתר שלהם ולפתוח בו חשבון. אי אפשר להשתמש במכשיר בלבד, גם אם אתה מתכוון תמיד לקנות רק מהחנות שבתוכו ובעזרת חשבון האייטיונז שלך.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'וכמובן ששכחתי עוד משהו'
וכמובן ששכחתי עוד משהו
12/06/2011 | 06:08
5
צ"ל:

בשורה התחתונה: חייבים גם להגיע לאתר שלהם ולפתוח בו חשבון. אי אפשר להשתמש במכשיר בלבד, גם אם אתה מתכוון תמיד לקנות רק מהחנות שבתוכו ובעזרת חשבון האייטיונז שלך. וחייבים להפעיל משהו דרך המכשיר, כדי שהחנות שלהם באינטרנט תתן לך לקנות.

יש פה איזה "צומת מזלג" כזה: חייבים לעשות "שתי התחלות" משני כיוונים שונים ואז הכל יכול להמשיך הלאה... אי אפשר להתחיל ולגמור תהליך של חנות-קניה-קריאה רק בצד אחד.

iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'אז זהו שלפי הכללים של אפל זה חייב להיות במקרה'
אז זהו שלפי הכללים של אפל זה חייב להיות במקרה
12/06/2011 | 08:23
9
2
אפל "הגמישו" לפני כמה ימים את הכללים והם מאפשרים להוריד למכשירים תוכן גם אם לא נקנה בחנות היישומים, אבל גם בכללים ה"גמישים" של היום - אסור שיהיה קישור מתוך האפליקציה לאפשרות לקנות את התוכן במקום אחר. אם את יודעת את זה מה שנקרא מידיעה אישית - אדרבא. אם לא, תתכבדי ותקני דרך אייטיונס.

ה"הגמשה" של הכללים מתבטאת בכך שבעבר מותר היה למכור תוכן מחוץ לחנות היישומים רק אם הוא נמכר גם בחנות היישומים במחיר זהה או נמוך יותר. היום הדרישה הזו בוטלה - אפשר להוריד תוכן גם אם לא נמכר בחנות היישומים, או אם נמכר בחנות במחיר גבוה יותר מאשר בחוץ - אבל עדיין אסור להוציא מהאפליקציה קישור לקנייה האלטרנטיבית.

בכל מקרה, אני מניח שמי שכתבו את עברית עשו את זה לפני "הגמשת" הכללים.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'ההגמשה של אפל שונה'
ההגמשה של אפל שונה
12/06/2011 | 09:23
8
4
הם תמיד התירו לקנות מחוץ לחנות, אבל הם לא הרשו שהמחיר "בחוץ" יהיה שונה מהמחיר "דרכם" - למרות שהמחיר "דרכם" צריך לשקף את הפרמיה שהם יגבו (כדי להיות תואם)

את זה ידעתי קודם.
אבל מה שקורה פה הוא שאתה חייב לפתוח חשבון "בחוץ" כדי שה"בפנים" יעבוד. אי אפשר להתכבד ולקנות דרך אייטיונז! חייבים קודם להכניס את החשבון שלך "מבחוץ". וכנ"ל להפך. (הניחוש שלי: משיקולי DRM).
הטרוניה שלי היא שההסבר בחנות "בחוץ" (באתר הרגיל שלהם) - לא מלא ולא לגמרי מדויק גם כשמדובר בקניה מחוץ לאייטיונז.

אני בטוחה שהם סגרו את הגרסה של "עברית" לפני ההגמשה ולדעתי אנחנו נראה בקרוב עלייה של המחירים של הספרים שלהם באייטיונז. כרגע המחירים די זהים (פלוס-מינוס מע"מ). כי הרי אם אפשר - למה לא? זה לא שיש להם מתחרים...

iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'לא מדוייק (בעניין ההגמשה)'
לא מדוייק (בעניין ההגמשה)
12/06/2011 | 10:23
1
נכון שהם תמיד התירו לקנות מחוץ לחנות, אבל עד לפני כמה ימים הם איפשרו לעשות את זה רק בתנאי שאותו מוצר נמכר גם בחנות ובתנאי שהמחיר בחנות לא גבוה מהמחיר בחוץ.

היום הם הורידו לא רק את הדרישה למחירים (המחיר בחנות יכול להיות גבוה מהמחיר בחוץ) אלא גם את עצם הדרישה למכור דרך החנות.

הניסוח הקודם שלהם היה:

Apps can read or play approved content... that is sold outside of the app... provided that the same content is also offered in the app using IAP at the same price or less than it is offered outside the app.

והניסוח החדש:

Apps can read or play approved content... that is subscribed to or purchased outside of the app, as long as there is no button or external link in the app to purchase the approved content.

(קיצרתי קצת למען הבהירות אבל לא השמטתי שום פרט למעט ההגדרה מה זה תוכן).
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'גם בעניין התחרות זה לא מדוייק'
גם בעניין התחרות זה לא מדוייק
12/06/2011 | 14:25
6
1
יש את "מנדלי מוכר ספרים"
הבעיה היא שהמבחר שלהם עוד יותר דל מזה של "עברית"
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'זו תחרות? הם אוכלים את מנדלי בלי מלח'
זו תחרות? הם אוכלים את מנדלי בלי מלח
12/06/2011 | 14:40
5
2
ע-ברית הוא אתר של מו"לים.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'קראת כל מה כתבתי? כנראה שלא '
קראת כל מה כתבתי? כנראה שלא
12/06/2011 | 16:50
1
2
הבעיה עם "עברית" שזה אתר מולי"ם ספורים, ןעם כל הכבוד יש עוד ספרים רבים שאינם נכנסים להיצע שלהם

גם אתה המולי"ם הזה, למכשיר העברית (כלומר מעבר ל-500 לאייפד) מציע היצע דל של אותם מולי"ם.
לכן יש תחרות אבל היא דלה עוד יותר
ובסיכומו של יום- שני הגופים לא ממש מספקים את הסחורה לצערי.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'גם אתה המולי"ם=גם אתר המולי"ם'
גם אתה המולי"ם=גם אתר המולי"ם
12/06/2011 | 16:51
1
לצפיה ב-'כתבתי: הבעיה היא שהמבחר שלהם עוד יותר דל...'
כתבתי: הבעיה היא שהמבחר שלהם עוד יותר דל...
12/06/2011 | 16:52
2
1
"הבעיה היא שהמבחר שלהם עוד יותר דל מזה של "עברית"
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'דל או לא דל יותר, מנדלי די מתקדמים'
דל או לא דל יותר, מנדלי די מתקדמים
12/06/2011 | 17:13
1
1
ומאוד נוח לעבוד איתם,
עכשיו ספר אחד נמצא לי ב3 מכשירים אייפון/אנדרואיד/מק,
האם אפשרי לבצע זאת ב"עברית" לא עד כמה שראיתי...
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'מנדלי מתקדמים בתפיסה שלהם, לא בהיצע'
מנדלי מתקדמים בתפיסה שלהם, לא בהיצע
12/06/2011 | 18:37
1
והסיבה ברורה: הוצאות הספרים מנסות לאכול את העוגה ולשמור אותה שלמה. גם להראות כאילו הן מתקדמות עם הטכנולוגיה (ובדרך לחסוך כספים על הדפסה, בלי להעביר ללקוח את ההפרש, כמובן) וגם לא בדיוק לתת ללקוח את כל מה שהטכנולוגיה מאפשרת ולנעול את הספר הרבה מעבר למה שספר פיזי יכול להיות נעול.

ספר פיזי אפשר להשאיל לאחר, אפשר למכור, אפשר לקרוא במקומות שונים.
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'בדיוק מה שעשיתי...'
בדיוק מה שעשיתי...
12/06/2011 | 14:42
2
רק שעכשיו אני חסומה באתר (בחוץ) כי הוא לא "זוכר" את הרישום שעשיתי ואני חוששת שאם אני אעשה רישום מחדש לא תהיה לי דרך לרשום ולקשר את האייפד שלי לאתר (כי כאמור הכפתור "כניסה" כבר נעלם מהאפליקציה).
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'ועוד משהו,'
ועוד משהו,
11/06/2011 | 20:39
4
4
כניסה כזו התאפשרה בפתיחה הראשונה של האתר...

ועוד משהו 2.
ניסיתי להכנס לאתר דרך הדפדפן ולא דרך האפליקציה אבל משום מה הוא לא מזהה יותר את שם המשתמש שלי (שהוכנס ברישום הראשוני ושאיתו נכנסתי דרך האפליקציה בפעם הראשונה).

iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'באתר דרך ה-PC מזהה?'
באתר דרך ה-PC מזהה?
11/06/2011 | 22:57
3
4
אולי יש לך (או היתה בעת הרישום) טעות באיזו אות/אות גדולה?
יש אפשרות לשחזר סיסמה?

בנוסף, כבר ניתקלתי במקרים כאלו. אחרי יום יומיים (כל השרתים סונכרנו...) זה הסתדר (לא עם "עברית " אלא עם אתרים אחרים).
iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'PC?'
PC?
11/06/2011 | 23:39
2
1
תזכירי לי מה זה?

הבעיה לא בסיסמה (ניסיתי לכתוב לו ששכחתי סיסמה) אלא הבעיה שהוא אפילו לא מזהה את המייל שהוכנס לו כ״יוזר״ רשום.

iPod, iPhone ו-iPad >>
לצפיה ב-'נסי כעבור יום יומיים כאמור...'
נסי כעבור יום יומיים כאמור...
12/06/2011 | 00:09
1
8
לצפיה ב-'הצליח!!! היפ היפ הורי'
הצליח!!! היפ היפ הורי
13/06/2011 | 18:08
3

הודעות אחרונות

15:55 | 11.11.18 יואב שניר
05:41 | 04.11.18 נירובי1
22:19 | 01.11.18 sandifer
17:19 | 30.10.18 נאנדה
09:54 | 28.10.18 אורחים בפורום
14:39 | 27.10.18 אורחים בפורום
22:44 | 26.10.18 oh711
14:44 | 25.10.18 שמוליק צלם Nats
20:55 | 21.10.18 אורחים בפורום
16:26 | 20.10.18 דר צבי ארצי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ