הגדרת שיר באייפון לצלצול..

קרנף12345

New member
הגדרת שיר באייפון לצלצול..

אהלן. אפשר להגדיר שיר שיש לי באייפון בתור צלצול?? חשוב לציין שהאייפון שלי לא פרוץ... שמעתי שיש דרך לעשות את זה דרך הitunes, זה נכון? אם כן, איך עושים את זה? תודה תודה.

billc

New member
אני מניח שיש כמה דרכים

דרך אחת, זה ללכת לשיר שקנית מאייטונס, ללחוץ לחצן ימיני על העכבר, ואז לבחור CREATE RINGTONE האפשרות הזאת עולה דולר אין לי מושג מה קורה אם אתה בוחר שיר לא חוקי

CPUBOOM2

New member
אפשרות יצירת הרינגטון דרך אייטונס

אפשרית רק על שירים שנקנו באייטונס.

eyePhonist

New member
לא. כנס לקישור שרונן העלה ותראה דרך פשוטה

להמיר כל שיר לרינגטון באמצעות אייטונז בלבד.

CPUBOOM2

New member
לא הבנת אותי . אני מודע לדרך הזו

ואני גם משתמש בה . הכוונה שלי הייתה שניתן ליצור רינגטון בעזרת אייטונס רק על שירים שנקנו באייטונס , כלומר ניתן להשתמש באופציה המובנת באייטונס רק על שירים שנקנו באייטונס

קרנף12345

New member
שאלה קטנה...

זה עובד גם על שירים שהעלתי מהספריית מוסיקה שלי במחשב?? או רק על שירים שמורידים מitunes? תודה רבה.

ניסיתי וזה לא עובד...

יש לי מק בוק פרו, ועשיתי את התהליך כמו שכתוב באתר שצירפת, אבל ברגע שלחצתי על הקובץ m4r והוא אמור לפתוח תיקיה של רינגטונים, הוא לא.. זה פשוט משמיע לי את השיר המקורי... מה לעשות?

CPUBOOM2

New member
קרה לי גם והפיתרון הוא

להמיר את השיר AAC . כשניסיתי לבצע זאת על שיר שבמקור הוא MP3 הייתה לי אותה בעיה . פשוט המרתי את השיר ל-AAC ואז שניתי את הסיומת .

האמת שבסופו של דבר

שמתי לב ששיניתי את הסיומת לשיר המקורי ולא לגירסא המקוצרת... אז אחרי שמתי לב ושיניתי את הדברים הנכונים, זה עבד

למעלה