תוכנות Must?

se7en7

New member
אני רואה שזה עולה 10$ וזאת גירסא חדשה מלפני

כמה ימים , גירסא 3 ... האם יש סיכוי לעברית :)

se7en7

New member
במקום אחר באייטונס אכו ראיתי ב-8$ ,מחכה למידע

האם התוכנה תומכת בעברית לפני שאני קונה.

CPUBOOM2

New member
לדעתי לא תומכת עדיין . ישנה עצומה

באתר במפתחים ,לדעתי, לטובת הוספת עברית אבל אין עדיין עברית באפליקציה ,לדעתי .

רענן 25

New member
לא עובדת בעברית בכלל

ולדעתי הם היו צריכים לציין את זה בפרסום בחנות. זה לא רק עברית אלא עוד שפות שאינן לטיניות.

רענן 25

New member
שלוש אפליקציות מושלמות! כולן של אותו מפתח

אני מעריצה נלהבת של מפתח האפליקציות Tapbots. כל מה שהם הוציאו הוא מודל לאפליקציה המושלמת בפשטותה. גם מבחינת השימושיות, גם הממשק, גם העיצוב המדליק ואפילו הצלילים המיוחדים. לא דומה לשום דבר אחר. אז האפ שלהם שעבורי הכי שימושי (בעוונותי...) הוא Weightbot. לרישום שוטף של המשקל. גם שומר את הנתונים, גם מעבד סטטיסקות שונות במספרים ובגרפים וגם פועל בשיטות שקילה שונות (פאונד, ק״ג וכו). זו התוכנה היחידה שאני מכירה שנותנת נתונים שונים במצב מאוזן בסיבוב ימינה ובסיבוב לשמאל. העיצוב שלה מושלם. התוכנה המאד שימושית השנייה עוסקת בהתמרת מידות. Convertbot. נכון שיש כאלה די הרבה וגם חלקן חינמיות אבל היא היפה מכולן!!! ולדעתי גם מכילה הכי הרבה קטגוריות של מדידה. אם אינני טועה יש לה גם גרסה חינמית. השלישית והצעירה בהן היא תוכנת העתק הדבק מצויינת. היא מאפשרת להדביק בין אפליקציות, שומרת ספריה של העתקות קודמות ומעתיקה גם תמונות. לבעלי מאק,בינתיים, גם מסנכרנת את כל זה למחשב. מאד שימושי בעת גלישה. שם התוכנה הזו: Pastebot אז שלוש התוכנות הן מבחינתי מאסט. גם בגלל השימוש וגם בגלל העונג שבאיכות.

למעלה