האם ניתן לחסום גלישה סלולרית באייפון

eyePhonist

New member
האם ניתן לחסום גלישה סלולרית באייפון../images/Emo35.gif

שאלתי גם בפורום סלולרי: יש כידוע את האופציה לבטל את ה-3G דרך האייפון אבל זה לא חוסם את הגלישה אלא רק את ה-3G. כלומר גם אם ה-3G מבוטל, הגלישה (דור 2) תתאפשר. האם יש דרך באייפון עצמו לבטל לחלוטין את הגלישה (אבל לא דרך "מצב טיסה" כי אני צריך כמובן שהשיחות יאופשרו). תודה והמשך יום טוב וגשום!

חחח יא מציף

והנה גם פה בשביל הגולשים כאן, נכנסים דרך אייפון לקישור הבא : http://iphonenodata.com/ לוחצים על הכפתור ומבטלים את הגלישה, להחזיר אותה נכנסים שוב ומבטלים את הביטול
בהצלחה.

eyePhonist

New member
תכף תאשים אותי בהצפות בצפון ובדרום!

אפרופו התשובה שלך, עוד לא ניסיתי, יכול להיות שזו שיטה לא רעה אבל היא מחייבת אותי לחסום ולפתוח את הגלישה רק כאשר האייפון מחובר לרשת וזה הרבה פחות טוב מאופצייה לביטול הגלישה ישירות מהמכשיר עצמו בצורה מובנית (אם יש).

עופר אפשר להמליץ על תוכנה?bossprefs

התוכנה מותקנת באייפון כמובן . אני עשיתי מנוי data ב37 שקל בסלקום ל120 מגה. כאשר אני צריך אינטרנט למשל בעבודה אז אני קורא כמה דקות ואז סוגר את הedge. תוכנה נהדרת למי שצריך להשתמש מידי פעם בdata .תהנה איש

eyePhonist

New member
לא ציינתי שהאייפון שלי לא פרוץ. טעות שלי.

תודה על הנסיון

BravoMan

Active member
בדקתי את האתר

לאומרות שאין לי iPhone, סכרן אותי מאוד מה דרוש בשביל לבטל בו DATA, דבר פשוט יחסית במכשירי WM עליהם אני רגיל. ציפיתי למצוא הוראות, אבל לחיצה על הכפתור שבדף גורמת להורדת קובץ XML. פתיחתו בעורך טקסט מראה שמדובר במסמך provisioning (מסמך לקביעת הגדרות מכשיר סלולרי) שמשנה הגדרות APN להגדרות פיקטיביות שלא יאפשרו חיבור לשום רשת. הדבר מעלה עצלי מספר תהיות: 1) האם מכשיר iPhone לא פרוץ מאפשר לכל אתר לשלוח לו מסמכי provisioning כאלה ואלו דברים ניתן לשנות בעזרתם? יש כאן פוטנציאל לא קטן לפגיע באבטחה. 2) האם ניתן או לא ניתן לשנות ידנית הגדרות APN במכשיר לא פרוץ? בזמנו הצעתי כאן בדיוק את אותו הפתרון בתשובה לשאלה דומה (google בשמחה נותן קישור עם צילומי מסך איך לעשות זאת מהמכשיר), אבל לפי מה שהצלחתי להבין בחלק מהמכשירים יש עם זה בעיות. למי שלא מכיר: הגדרת APN דומה להגדרת חייגן אינטרנט במחשב השולחני. היא כוללת "שם רשת" (שמתפקד כמו מספר טלפון ואומר למה בדיוק להתחבר), שם משתמש וססמה במידת הצורך. הגדרות אלה שונות בין ספקיות סלולר ואם המכשיר לא נרכש דרך ספקית יש צורך להזין אותן ידנית. אם הגדרות נכונות ל-APN אינן מוזנות, המכשיר אינו יכול להתחבר לאינטרנט סלולרי. אגב, סתם מתוך סקרנות: במכשירי WM ו-Android ניתן להגדיר מספר רב של חיבורי APN ולבחור באיזה משתמשים בהתאם לנסיבות (למשל: כשיש רשת 3G, כשאין 3G או כשצריכים דווקא חיבור WAP). לפי מה שיצא לי לראות (בדיוק לשנייה), אייפון תומך בהגדרה בודדת בלבד. האם זה נכון?

kanabis34

New member
APN וירקות..

גם אני השבוע נתקלתי באותה בעיה, עברתי לאורנג' ועוד לא החלטתי על איזה חבילת גלישה ללכת אז בנתיים רציתי לבטל את הגלישה הסלולרית, כמובן שזה לא הלך חלק וכל מה שניסיתי פשוט לא עבד, כל פעם שנכנסתי ל- usage ראיתי שהוא מתעדכן, אחת הבעיות עם האתר שניתן פה בשירשור ואני לא יודע אם כולם מודעים לזה, שבעקבות הכנסת ערכים פיקטיביים להגדרות ה- APN הרבה משתמשים מדווחים על צריכת בטריה גדולה יותר מהרגיל, מה גם שלא כולם יכולים לערוך את הגדרות ה- APN זה תלוי בחברה הסלולרית ובסים שלה. The_k

למעלה