הורדת אפס לאייפון

kobi 23

New member
הורדת אפס לאייפון

הורדתי אפליקציה יקרה בתשלום לאייפון מהאייטונס ,מה קורה במידה ואני מוחק את האפליקציה מהמכשיר בטעות או שלא בטעות והמחשב שלי עבר פרמוט ? האם אני אצטרך שוב לשלם על האפליקצה אם ארצה להוריד אותה ?

kobi 23

New member
הורדת אפס לאייפון

הורדתי אפליקציה יקרה בתשלום לאייפון מהאייטונס ,מה קורה במידה ואני מוחק את האפליקציה מהמכשיר בטעות או שלא בטעות והמחשב שלי עבר פרמוט ? האם אני אצטרך שוב לשלם על האפליקצה אם ארצה להוריד אותה ?

ERICP1

New member
גם אני חדש אבל...

כל אפליקציה שאתה מוריד "חוקית" נישארת גם באייטוינס אז אחרי פירמוט או מחיקה אתה יכול להעלות אותה שוב מישם, ומה יקרה עם תהיה לך בעייה במחשב??? לא יודע

אתה לא צריך לשלם שוב

היא כבר רשומה כתוכנה שרכשת, הורדה מחדש תציג לך שרכשת אותה כבר ולא יחייבו אותך שוב בגינה, אתה גם אמור לקבל חשבונית מאיטונז סטור באימייל שמציג את הרכישה.

kobi 23

New member
רגע

אז אני פשוט צריך לבחור באפליקציה הזו ולהוריד אותה שוב ? הם יתנו לי ? ואם כן הם לא יכתבו לי שהורדתי אותה כבר ?

justlior

New member
פשוט להוריד שוב.

העניין הוא שצריך ללחוץ על כפתור הרכישה ורק אז תופיע ההודעה (פחות או יותר) שתגיד "מכיוון שרכשת את האפליקציה הזאת בעבר אין צורך לשלם עליה שנית". וההורדה תתחיל מיד.

30 Rock

New member
אני יודע שאתה "מתבסס" על הפרסומת בטלויזיה

אבל בבקשה אל תקרא לאפליקציה "אפס". תקרא לה "אפליקציה" או "אפ" אבל לא "אפס"... כל פעם שאני רואה את הפרסומת הזאת זה מביא לי את הסעיף! הם כאילו תרגמו את הפרסומת מאנגלית, שם אומרים The iPhone has all kinda Apps אבל שם מדברים ברבים. תודה על ההבנה ושיתוף הפעולה

AYELET1

New member
האמת שגם אפ די מעצבן.

אפליקציה (שזה לא ממש עברית אבל גם לא בדיוק אפליקיישן ..) או פשוט ישום , שזה הביטוי הנכון ביותר בשפת הקודש

AYELET1

New member
מי?? מי נתן להם???

איזה פרסומאי שרצה ליהיות מה-זה-מאג-ניב?! הוא גם כינה אותן ברבים אפס (zero?
)

30 Rock

New member
אנא עארף?

נראה לי שסטיב ג'ובס
הרי יש את ה-Appstore והאמריקאים לא אוהבים דברים מסובכים, הם צריכים שהכל יהיה קצר ומהיר... Application זה ארוך מידי (וכנראה מזכיר להם דברים לא נעימים כמו אפליקיישן לאוניברסיטה או להשכרת דירה) אז קיצרו ל-App (ברבים Apps
) אמריקה... לכי תביני...

AYELET1

New member
אבל אנחנו לא באמריקה ../images/Emo3.gif

מה ציפית ? שיקראו לזה שם isumstore (או סתם שומשום בשם חיבה...)? שם זה באנגלית. פה זה בעברית.

30 Rock

New member
רק זה היה חסר לי

אפסטור זה בסדר גמור, כל זמן שיהיה ברור לכולם שזה אפ-סטור (ולא אפס!) עברית שפה יפה, אבל אין מה לעשות... אנחנו גם גונבים מילים מאנגלית. זה לא כאילו תראי בעיתון פרסומות של חברת "כתום" ל"אייפון - השחרחוק המתקדם בעולם"

למעלה