עזרה הורדת תמונות מהאייפון למחשב

Barocg31

New member
עזרה הורדת תמונות מהאייפון למחשב

יש ברשותי אייפון 3G ואני מצלם תמונות,ולא יודע איך להוריד את התמונות, מהאייפון למחשב ? אנא הדרכה בסיסית להורדת התמונות התקועות, בתודה מראש,

austin power

New member
יש איזה דרך

ברגע השאתה מחבר את האייפון, כנס ל MY COMPUTER ושם תראה אייקון של מצלמה אם אות כונן שם נימצאות התמונות

Booz3D

New member
באייטונס כשהאייפון מחובר

תלחץ על האייקון שלו (בעמודה מצד שמאל) ובטאבים בחלון המרכזי לחץ על Pictures. סמן V בסנכרון תמונות ובחר את התקיות שאתה רוצה לסנכרן.

LinkTree

New member
הבחור רוצה להוריד מהאייפון למחשב

כלומר את התמונות שהוא מצלם באייפון חזרה למחשב

Booz3D

New member
הסינכרון הוא לא דו כיווני?

אני משתמש במקינטוש וזה עובד לי מצויין עם iPhoto. כשאני מחבר את האייפון למחשב ה-iPhoto עולה ומראה לי את התמונות ונותנת לא אופציה לייבא אותן. לא ניסיתי על PC אז אני בטוח. אם אני לא טועה, לאחר התקנה של האייפון יש אייקון ב'מחשב שלי'. אולי דרך שם ?

Booz3D

New member
אני נשמע קצת מפגר ../images/Emo163.gif

לא קראתי את זה שהגיב ראשון. (למרות שהגבתי לו)

LinkTree

New member
הוא לא דו כיווני

האייפוטו מזהה את האייפון שלך כמצלמה ומציע לך לייבא את התמונות - זה לא קשור לסינכרון תמונות מהמחשב לאייפון

Barocg31

New member
סליחה על הבורות

היכן הגישה ל- אייפוטו,ואיך אוכל להגיע אליו, אנא הסבר לי התהליך, או מה עליי לעשות במחשב,בכדי לראות את המצלמה,,במיי קומפיוטר, תודה ידידי

LinkTree

New member
iPhoto - היא תוכנת תמונות במקינטוש

ככה שאם אין לך מק אתה לא יכול להגיע אליה. כמו שכבר אמרתי כמה פעמים כאן בפורום - תתקין פיקאסה וזה אמור לעבוד מצויין

Barocg31

New member
בזה אין בעיה

הבעיה היא,,,תמונות שאני מצלם במצלמה,,, אוולי אפשר לסנכרן,,,לא בדקתי את זה,, אך איך אוכל להוריד את התמונות למחשב לתוך תיקיה,מבלי לסנכרן, כי צריך לפנות את המצלמה לתמונות חדשות,,,, בתודה מראש

Barocg31

New member
זאת הבעיה

שאין מצלמה ב- מיי קומפיוטר,,, האם ישנה דרך,בכדיי שאראה את המצלמה? הדרך אותי בבקשה, מה הם הפעולות שצריך לעשות בכדיי שיראו את המלמה ,,,,ב- מיי קומפיוטר בזמן חיבור האייפון למחשב, בתודה מראש,

LinkTree

New member
נסה לעשות RESET לאייפון

ונסה להתקין בפיקאסה או כל תוכנת סינכרון תמונות - אני יודע שפיאסה מזהה את האייפון כמצלמה

Barocg31

New member
איך עושים ריסט ?

ואחך מגיעים ל- פיקאסה,,,,(מה זה פיקאסה) או מהיכן אוכל להוריד את הפיקאסה, מתנצל על החוסר ידע,,,ועל הטירחה,

LinkTree

New member
גוגל מכיר

חיפוש קצת בגוגל היה מביא לך את פיקאסה http://picasa.google.com RESET לאייפון - לחיצה ארוכה על HOME וכפתור ה POWER עד שהמסך נכבה ורואים תפוח (כ 9-10 שניות)

Barocg31

New member
תודה לכולם

בעזרתכם,,איתרתי את הפיקסה,,למדתי לעשות ריסט, כאשר אוריד את הפיקסה,אודיע לכם תוצאות,, מודה לכם מכול הלב על הנכונות והעזרה הגדולה.

Barocg31

New member
הפיקסה לא עזרה בכלום

הורדתי את הפיקסה מגוגל, אך אין אפשרות להורדת התמונות מהאייפון למחשב, חברים יקרים,עזרו לי להוריד את התמונות מהאייפון, איזה פעולות אני צריך לעשות במחשב,שאוכל לראות את האייפון או את המצלמה,ליד הכוננים של מיי קומפיוטר, אנא עזרה דחופה,

למעלה