הבהרה לגבי מקוריות אוזניות SENNHEISER

סהר דוד

New member
הבהרה לגבי מקוריות אוזניות SENNHEISER

במסגרת עבודתי ,החברה שלי שותפה בפרוייקטים עם SENNHEISER. לצורך כך ,אני נמצא כרגע באירלנד במפעל של החברה. דבר ראשון,אחרי ה"שלום, מה נשמע??" אני תופס את הקולגה שלי משם ושואל אותו לגבי ה MADE IN CHINA ... הוא מעדכן אותי שגם החברה שלהם לא יכולה לעמוד בפיתוי והם אכן מרכיבים את המוצרים הקטנים במפעל בסין. המפעל אמנם אינו מויגדר כמפעל יצור ישיר של החברה כי אם "קבלן יצור חיצוני.." באופן רשמי ובאתר שלהם הנושא לא רשום אבל בפועל -מזה שנתיים- המוצרים הקטנים אכן מיצורים בסין. אותו קבלן גם מייצר לפי מפרטים של SENNHEISER עבור יצרני אוזניות מוכרים אחרים שמשווקים אותן תחת המותג שלהן. עם זאת, חשוב לשים לב למספר פרטים על האריזה. לדברי הקולגה שלי- בפריטים מזויפים (הוא גם הראה לי) יש סטיות מההדפסה המקורית. אני מצרף כאן דומה של אריזה מקורית. שימו לב שיופיעו כל הפרטים כמו בדוגמה זו, וכן לרישום הקטן של MADE IN CHINA . אם אתם נתקלים באריזה שלא מופיעים בה כל הפרטים האלה- היא מן הסתם מזוייפת. נתבקשתי לציין כי מוצרים המוצעים באינטרנט במחירים מגוחכים הם אינידקציה לזיוף. SENNHEISER מקפידה שמשווקים מורשים שלה לא ימכרו במחירים החורגים מהמותר. לפחות בסוף היום רכשתי לי אוזניות CX500 (מקוריות....) ולהפתעתי - כמי שהשתמש הרבה זמן ב-300, יש הבדלים אדירים באיכות!. ממש חוית השמעה יוצאת מהכלל. שילמתי על האוזניות "מחיר עובד חברה".. 45 יורו

ashcara0

New member
תודה רבה על ההשקעה =]

הזמנתי את הcx500 שלי גם..אבל מאייבי. והן עלו לי 30 דולר..כנראה זיוף,אז אבדוק אם באמת זה נראה כך.

Impious

New member
במידה וכן

תשלחי הודעה זועפת למוכר שזה זיוף בלה בלה והוא התחייב למכור דגם כזה וכזה. קיצר, קצת חירטוטים והוא שמוכר את הדגם הזה כנראה בכמויות אדירות לא יהסס יותר מדי ויחזיר לך את הכסף. אם בכל זאת לא, פותחים dispute בפייפל שקיבלת זיוף ומהר מאוד הכסף חוזר. ואז הרווחת "cx500" חינם ;) אני עקצתי זיוף של cx300 ככה..

למעלה