בנוגע להודעה שנרשמה כאן בעבר, האם אפשר עם

krok007

New member
בנוגע להודעה שנרשמה כאן בעבר, האם אפשר עם

וידאורה להדביק תרגום לקובץ וידאו?

rafter

New member
קראתי באתר של וידאורה ומצאתי ש

וידאורה מדווחים שכעת התוכנה יודעת אוטומטית להמיר קובץ וידאו לקובץ מתאים לאייפוד ובו זמנית להדביק עליו את הכתוביות,זאת כמובן בגרסא החדשה-3.06: הנה מה שקראתי בבלוג של התוכנה:Improved Subtitle Support In version 3.06, we have automated this process so you no longer have to create these AviSynth scripts yourself. Videora iPod Converter will automatically detect if your video has an associated SUB, SRT, ASS or SSA file of the same filename. If it finds one of these subtitle formats, it will then use AviSynth and VSFilter to add these subtitles to your video. Burned-In/Hard Subtitles All subtitles are “burned” into the video, meaning when you play them back, you will not be able to turn the subtitles off. The iPod does not have soft subtitle support so the only way to have subtitles show up is by “burning” them into the video. כשחקרתי לעומק הסבירו לי כמה דברים על מנת שהכתוביות יוכלו לעבוד: 1.אסור שהוידאו המקורי שאתם רוצים להמיר יהיה בתקיית Documents and Settings של ווינדווס. 2.אסור שהוידאו המומר יווצר ויהיה בתקייה הזאת והתקיות שהיא מאכסנת. 3.שמות הכתוביות והקובץ צריכים להיות קצרים ועם תווים נורמליים לא-:) - . & $, !, 4.שתהיה נקודה אחת ואז הסיומת,כלומר בהרבה סרטים וכתוביות יש נקודות באמצע זה אסור,למשל:Lost.e16.s9. אני תירגמתי את מה שכתבו בבלוג של וידאורה מקווה שזה עוזר,אני אפילו ממליץ לשים בטאגליינס. לילה טוב

איכות כתוביות אחרי המרה לא משהו

לאחר שהמרתי סרט בתוכנה והוסיפה את הכתוביות שמתי לב שהאיכות של הכתוביות לא משהו, קטן ודי צפוף... האם אפשר לתקן את זה?

rafter

New member
יש תוכנות שעורכות כתוביות

יש תוכנות מיוחדות לשם העריכה....תבדוק בגוגל אני לא בטוח אבל אני חושב שBS PLAYER עורכת אבל אל תתפוס אותי במילה

למעלה