אי איבוד מידע מאייפוד למרות שהוא מחייב פירמוט

אי איבוד מידע מאייפוד למרות שהוא מחייב פירמוט

שלום לכולם. בשבוע שעבר פרסמתי הודעה על כך שהאייפוד שלי מחייב אותי לעשות RESTORE ושהמידע שיש לי עליו לא מגובה. לאחר כמה בדיקות מקיפות מצאתי את הפתרון והנה הוא לפניכם. כל מי שמקבל הודעה שמחייבת אותו מסיבה זו או אחרת לבצע פירמוט ואתחול האייפוד להגדרות המפעל (RESTORE) אך המידע שלו לא מגובה, לא משנה מה הסיבה, אם זה בעיה בעדכון קושחה שגרמה לכך או בעיית תוכנה או בעיית התקנת עברית או כל בעיית תוכן אחרת, אל תאמרו נואש ואל תאבדו תקווה כי קיים פתרון וזה הולך ככה, כל מה שצריך זה להצטייד בתוכנה המעולה הבאה, שנקראת RECOVER MY IPOD לתוכנה יש יכולת לשחזר דיסק הרוס / מחוק / מפורמט מכל התקן / מקור כלשהו נייד או קבוע. בעזרת התוכנה הצלחתי לשחזר ולשמור את כל המידע מהאייפוד שלי למחשב ולאחר מכן לעשות לו רסטור בלב שלם וללא חשש. ההפעלה של התוכנה פשוטה ביותר, מורידים, רוכשים, מבצעים סריקה יסודית (DEEP SCAN) ובגמר הסריקה שומרים את הקבצים שנמצאו באייפוד למחשב. תאמינו לי, זה אחד מפתרונות הקסם הנדירים. כמובן שעדיף לגבות את כל המידע על המחשב אבל לצערנו לא תמיד זה מתאפשר. בקיצור זה הכל, אני מקווה שלא תזדקקו לפוסט הזה, אבל אם וכאשר תזדקקו אתם תשמחו שהוא קיים. בהצלחה. (ממליץ לטגלן ולהכניס לFAQ) שיהיה לכולנו לילה טוב. סוף שבוע רגוע....

matancp

New member
תודה..

כאחד שצריך תודה רבה לך כרגע התכונה סורקת לשירים שעל האיפוד תודה לך הצלת אותי ;)

למעלה