מתי מתחילה העונה ה10?

IkMfNiY

New member
סביר להניח שרק אחרי ../images/Emo42.gif../images/Emo205.gif

שהעונה של פרוייקט מסלול תסתיים... יעל

העונהה הזוועתיתת ביותרר בתולדותת ANTNM ספוילר

עםם הפווטיושוטיםם המכועריםםם ביותרר אי פעםם והמשעממייםם ביותרר עם הזוכההה הכי פאתטייתתת ולאא מוצדקתתת שנבחרה רק בגלל שהיא שמנהה אבלללללללל עםם פטימההה האלוהההההההההההייתתת המדהיממהה שהיתהה חיבת לזכותת וגםם אניההה עם אחדד הפורטפוליוםם היפיייייייםםםם והיא מדהימהההההההה

NP16

New member
חכי,כל אחד ודעתו.

עבורי זאת אחת העונות היותר אהובות..היא מאד צבעונית עם חבורת בנות מעניינות. אני חושב שמי שאהב את עונה 7 (קארי די) יאהב את העונה הזאת. ("הטופ מודל הבא" שנא את עונה 7.)

NP16

New member
ואם בספוילרים../images/Emo58.gif בלי מקומות

וויטני ואניה$^$*%$U$^J$&תעשולי ילדים
קלייר המדהימה והמיוחדת
לאורן התותחית!
איימי
קתרז'נה וכל מילה מיותרת.
וכל העיוותי שמות שלה. הריבים עם דומיניק ופטימה
שגם היה להן את ההברקות שלהן בתמונות,חייבים להודות. סטייסי אן הגרועה אבל הדבר הכי מצחיק אי פעם בטופ מודל. ("ני ני ני ני ניייייייייייייייייייייייייי"
)

shesek17

New member
אולי ספוילר ../images/Emo58.gif

אני מודה שהפסקתי לראות את עונה 10 באמצע (גם כי ידעתי מי זכתה והיא ממש עצבנה אותי וגם כי היא הייתה ממש מעאפנה וכל הבנות היו ממש מעאפנות) אבל ראיתי את מי שזכתה (אני לא חושפת למקרה שמישהו נכנס לפה בטעות) והיא די אלוהית, כלומר היא ממש יפה! אבל היא נראית לי מזוייפת משהו ד"א עונה 11 הייתה מעולה אחרי שתי עונות מעאפנות

shesek17

New member
../images/Emo58.gifמתקנת את עצמי

ראיתי את מי שזכתה בעונה 10 כשהיא הופיעה בעונה 11 והיא די אלוהית וכו' וכו'. מדהים כמה מילים אתה יכול לפספס בשתיים בלילה

NP16

New member
../images/Emo58.gif נע-הא

עונה 10 היתה מעולה אחרי 2 עונות מעפנות
ועכשיו עונה 12 מעפנה אחרי 2 מעולות.

למעלה