עונה 12,פרק 6

• פותח הנושא NP16
  • פורסם בתאריך

NP16

New member
../images/Emo58.gif

נממ כמו שהיה די ברור לפני שהעונה התחילה היא באמת לא הכי משהו... אם כי יש משהו בכל אחת ואחת שנשארה כרגע,חייבים להודות. וזה לא כולל סנדרה, לכן אני שמח שהיא הלכה, היה צפוי שהיא תלך כי לא ראיתי איך זה יכולה להיות מישהי אחרת. והפרופילים שלה לא כאלה טובים, רק תמונה אחת! פו מדהימה,אבל למה כל החוסר זמן מסך הזה? ואותו דבר טיאנה. אמינה תזכה במליון אחוז, אבל אני לא מחבב אותה בגרוש בייחוד אחרי איך שנכנסה בטיפשות בנטלי. אני חולה על אליסון ולונדון, אבל הן די מדשדשות. נטלי יפהפייה, אבל כנראה תודח בפרק הבא. סיליה מעולה והיי פאשן, אבל נראית רע בתכלס.. את טהילה אני פשוט לא סובל, והיא לא קונה אותי עם השיפור הזה. פיינל 3 של טיירה: אמינה,פו,סיליה, לפי הסדר. שלי: פו, אליסון, לונדון, לפי הסדר. טיאנה רביעית בשני הדירוגים.

M o n t i

New member
../images/Emo109.gif ../images/Emo103.gif ../images/Emo58.gif

אליסון פשוט גאונית,אין לי מושג איך השופטים לא רואים את זה. לונדון לא מקבלת את הכבוד שמגיע לה אצל הפאנל. פו מהממת ביופיה,לא נראה לי שהיא תתקדם כזה רחוק והתמונה האחרונה שלה הייתה מעלפת. נטלי מאוד מאוד חמודה,יש בה משהו זאתי. סיליה מלכה בת מלכה.והיא פשוט גאונת אופנה!נסגדת! אמינה ממש עצבנה אותי הפרק וכל היופי שהיה לה,די הלך ממנה.חבל שהיא תזכה. טיונה לעומתה ממש חמודה,אני מקווה שבכ"ז היא אולי תיקח את הכתר במקום אמינה. על סנדרה מאוד חבל לי,כי היא יפיפייה,אבל פשוט אטומה. ועדיין כוס אמא של ט'ליה.איכסה פיכסה.

למעלה