שרשור הקלטות הגדול

FunkyGiraffe

New member
../images/Emo19.gif../images/Emo19.gifשרשור הקלטות הגדול../images/Emo19.gif../images/Emo19.gif

זוכרים תמיד שאמרו בביוגרפיות בהתחלה שהדג נחש הוציאו מהדורה מוגבלת של 2 קלטות טייפ מהופעות לפני התקופה שהם חתמו בלבנטיני ועבדו על אלבום ראשון? אז ככה... מכל קלטת הודפסו 300 עותקים והם חולקו לאחר הופעות בסיבוב של "המכונה" ודודוש אפילו אמר באחד הראיונות ש"הם נחטפו כמו לחמניות טריות במאפייה ירושלמית" ושאפילו להם אין עותקים שלהם.. כשנשארו אקסטרה עותקים מכרו אותן ב20 שקל לאחת... אז מקודם העלתי את כל הצילומים משני ההופעות בירושלים [הצוללת הצהובה אוקטובר 98'] ובתל-אביב [אמפי וואהל אוגוסט 98'] ואף סריקה של העטיפה של הקלטת מתל-אביב
שניהן באו בקלטת שקופה ונכתב עליהן בהדפסה בפונט Narkis "הדג נחש LIVE".. לא מצורף פלייליסט [רשימת שירים למאותגרים לועזית] אך יצרתי בכבודי ובעצמי ובגדולתי ובליקוקי-העצמי ובאגואי לעצמי את הפלייליסט לת"א.. תבלו: 01. הווליום עולה 02. אני הדג נחש [גירסה ישנה] 03. מביט (איזה גנוב) 04. רק עם גראס 05. Wer'e gonna have some funk tonight 06. אני אצבע את השלכת בירוק 07. קוסאמאמק 08. שלום סלאם פיס (עם דפנה ארמוני) 09. אני הדג נחש (גירסה ישנה, אותו השיר רק עם סולו של שחר) ----------------- ההרכב באותה הופעה: גיטרה - שחר מינץ [שירד מהארץ לניו יורק בערך כמה שבועות אחרי ההופעה] זורנה - אייל סטריט [אח של שאנן, שנסע להולנד ממש שבוע שבועיים אחרי ההופעה] ראפ - שאנן סטריט בס - יא-יא כהן אהרונוב חצוצרה - מאיר "מליבו" שליבו תופים - "אטרף" משה אסרף קלידים - דודוש קלמס סקסופון אלט - ירון מוהר קולות רקע - דפנה ארמוני פטיפונים וסאמפלרים - DJ ג'וני באליסטה ----------------------------------- הופעה בצוללת הצהובה אוקטובר 98': 01. ג'רוזלם (שהוקלטה וגם נערכה טיפה ולאחר מכן יצאה לאור באוסף האוהדים של בית"ר ירושלים - ברוכים הבאים לגהנום) 02. המכונה של הגרוב 03. מביט (איזה גנוב) 04. טרומפלדור 05. הווליום עולה 06. סופר נינטנדו 07. קוסאמאמק 08. עבריין 09. רק עם גראס 10. אני אצבע את השלכת בירוק 11. אני הדג נחש (גירסה ישנה) 12. השדיים של נונה (לא פראיירים גירסה ישנה) --------------------- ההרכב באותה הופעה הוא: גיטרה - אמיר בן-עמי בס - יאיא כהן אהרונוב ראפ - שאנן סטריט תופים - משה אסרף סקסופון - ירון מוהר חצוצרה - מאיר "מאליבו" שאליבו קלידים - דודוש קלמס ועל תקן אורח הכבוד: פטיפונים - DJ גיא מר (שעם זמן הפך לחבר להקה לכל דבר ואף ביסס מעמדו כראפר שני) כדי לראות תמונות ועטיפות מהקלטות ומההופעות שבקלטות המחרתיות לחץ כאן

FunkyGiraffe

New member
באופן אישי

הפכתי עולמות כדי להשיג עותק מוחשי של הקלטת מת"א, והתאמצתי כדי להשיג עותק של הקלטת מי-ם אבל לא מוחשי בMP3..

RESTO

New member
ויש

מצב שאתה מקליט לי ושולח לי בדואר?! אני מוכן לשלוח לך כסף בחזרה על המעטפה הבול והקלטת.... תודה מראש!

FunkyGiraffe

New member
זה בדיוק מה שאני עשיתי עם הקלטת..

רק שלמי שהביא לי לא היה איך להקליט אז הואבסוף שלח לי את הקלטת עצמה כי גם ככה אין לו איך לשמוע אותה... אם אתה רוצה אני אכין לך עותק רק לא בזמן הקרוב כי אין לי זמן לזה אבל אני אשתדל אם אתה רוצה יש לי עותק מוכן של הקלטת מי-ם... מת"א זה סיפור

RESTO

New member
כל

דבר שתביא יתקבל בברכה! תודה רבה! ד"א את האוסף של ברוכים הבאים לגיהנום יש איפה לקנות?!

FunkyGiraffe

New member
תברר בקרב חברי היציע המזרחי

וכו' אפשר להוריד באתר של מחנה האוהדים בצורה חוקית

SHIKO2000

New member
עידו צר לי להגיד לך אבל התמונות

מהצוללת הן מהברבי הישן.....(לפי הקיר עם הריבועים והמנורות) וגם נראה לי שאמיר בתמונות כי לשחר מינץ היו רסטות בלונדניות.... דרך אגב קבל אתגר להשיג תוידאו של ההופעה של הדג שמדשרים מידי פעם בערוץ 2 בלילה עם ההרכב הישן....

FunkyGiraffe

New member
לא לא !

בצוללת אמיר כבר היה אמור להופיע, ככה שזה די תקני, שחר מינץ הופיע עד האמפי, והוידאו הישן? WHAT YOU TALKING ABOUT WILLIS? יש לי גם תמונות מהבארבי הישן שלא העלתי..

SHIKO2000

New member
טוב אז שוב

אמיר לא אמיר התמונות שכתוב עלים צוללת הם לא. הם מהברבי הישן... והוידאו זה הופעה שמדי פעם שמים בערוץ 2 באמצי הלילה עם ההרכב הישן ואח של שאנן ב:רק עם גראס...

למעלה