לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
88868,886 עוקבים אודות עסקים

פורום הדג נחש

ברוכים הבאים לפורום הרשמי של להקת הדג נחש להקת היפהופ Fאנק ותיק ומוכר המופיע ברחבי הארץ בפני קהל מעריצים רחב ורב גוני. "הדג נחש" הופכים כל הופעה למסיבת גרוב שבה האגן היחיד שאינו מתנועע הוא אגן הים התיכון. בפורום עדכונים מחברי הלהקה, צ'יטוטים בנושא הלהקה וכל מה שעובר בראש בנוגע ללהקה. חברי הלהקה - ראפ - הפה והפיאות של הדג נחש קבלו אותו, הוא האיש שהכניס את הקצב לעברית, האיש האדיש הדג נחש - שאנן סטריט פטיפונים, ראפ, MPC - צדיק כתמר, הוא מוכשר, גם שר - גיא מר [אופצייה ב' - הוא האיש עם הביט - גיא מרגלית ] על הגיטרה - אמב"ע, עמבה, קרמבו - אמיר בן עמי על הבס - הבוס - יאיא כהן אהרונוב חליל, שירה, סקסופון - קנו לילד בלון - שלומי אלון על הקלידים - בעל הבית - דודוש קלמס על התופים - אטרף - משה אסרף הקרו של הדג נחש, מי שהדג נחש אירחו, יארחו ומארחים בהופעות ובדיסקים: ראפ - MC שירי ראפ - רוי ראפ - AZ ראפ - כושי כלב קט שירה - תומר יוסף ראפ - הרביעיה הפותחת סקסופון - אילן ארד בולבולטארנג - אהובה עוזרי ראפ - ג'וני הקטן ראפ - אדמונדו ראפ - קוואמי ולירון ראפ - Babee Power שירה - ליאורה יצחק שירה - גליה ירון שירה - מומי לוי שירה - דפנה ארמוני שירה - גלית דהאן שירה - אודליה דהאן שירה - חיים אוליאל שירה - ברי סחרוף קולות רקע - תומר שרון סקסופון אלט - ירון מוהר חצוצרה - מתן גוב ארי [בחו"ל כרגע] חצוצרה - גיא דוד חצוצרה - אלכס נוריס [שהביא קאמבק היסטרי בהופעה במיאמי אחרי כ8 שנים שלא עבד עם הלהקה] חצוצרה - גבי פרנק חצוצרה - גיל מאירי חצוצרה - עידן רווה חצוצרה - מאיר "מאליבו" שאליבו סאונד - מנו סוויסה סאונד - ערן בן-צור באקליינר - שחר הורוביץ זורנה - אייל סטריט טרומבון - אבי לייבוביץ' טרומבון - יאיר סלוצקי פטיפונים - DJ ג'וני באליסטה פטיפונים - DJ G.A.B.I.E ראפ - Rahzel גיטרה - שחר מינץ גיטרה - יותם אפיק גיטרה - ניר גבעקלידים - קותימקווה שתהנו - עידו וערן!

אודות הפורום הדג נחש

ברוכים הבאים לפורום הרשמי של להקת הדג נחש להקת היפהופ Fאנק ותיק ומוכר המופיע ברחבי הארץ בפני קהל מעריצים רחב ורב גוני. "הדג נחש" הופכים כל הופעה למסיבת גרוב שבה האגן היחיד שאינו מתנועע הוא אגן הים התיכון. בפורום עדכונים מחברי הלהקה, צ'יטוטים בנושא הלהקה וכל מה שעובר בראש בנוגע ללהקה. חברי הלהקה - ראפ - הפה והפיאות של הדג נחש קבלו אותו, הוא האיש שהכניס את הקצב לעברית, האיש האדיש הדג נחש - שאנן סטריט פטיפונים, ראפ, MPC - צדיק כתמר, הוא מוכשר, גם שר - גיא מר [אופצייה ב' - הוא האיש עם הביט - גיא מרגלית ] על הגיטרה - אמב"ע, עמבה, קרמבו - אמיר בן עמי על הבס - הבוס - יאיא כהן אהרונוב חליל, שירה, סקסופון - קנו לילד בלון - שלומי אלון על הקלידים - בעל הבית - דודוש קלמס על התופים - אטרף - משה אסרף הקרו של הדג נחש, מי שהדג נחש אירחו, יארחו ומארחים בהופעות ובדיסקים: ראפ - MC שירי ראפ - רוי ראפ - AZ ראפ - כושי כלב קט שירה - תומר יוסף ראפ - הרביעיה הפותחת סקסופון - אילן ארד בולבולטארנג - אהובה עוזרי ראפ - ג'וני הקטן ראפ - אדמונדו ראפ - קוואמי ולירון ראפ - Babee Power שירה - ליאורה יצחק שירה - גליה ירון שירה - מומי לוי שירה - דפנה ארמוני שירה - גלית דהאן שירה - אודליה דהאן שירה - חיים אוליאל שירה - ברי סחרוף קולות רקע - תומר שרון סקסופון אלט - ירון מוהר חצוצרה - מתן גוב ארי [בחו"ל כרגע] חצוצרה - גיא דוד חצוצרה - אלכס נוריס [שהביא קאמבק היסטרי בהופעה במיאמי אחרי כ8 שנים שלא עבד עם הלהקה] חצוצרה - גבי פרנק חצוצרה - גיל מאירי חצוצרה - עידן רווה חצוצרה - מאיר "מאליבו" שאליבו סאונד - מנו סוויסה סאונד - ערן בן-צור באקליינר - שחר הורוביץ זורנה - אייל סטריט טרומבון - אבי לייבוביץ' טרומבון - יאיר סלוצקי פטיפונים - DJ ג'וני באליסטה פטיפונים - DJ G.A.B.I.E ראפ - Rahzel גיטרה - שחר מינץ גיטרה - יותם אפיק גיטרה - ניר גבעקלידים - קותימקווה שתהנו - עידו וערן!

לצפיה ב-'הספיישל של הספיישל'
הספיישל של הספיישל
<< ההודעה הנוכחית
24/07/2009 | 01:25
6
27
חברים וחברות
יום שישי(היום) ב 1400 עד 1600
יש ספיישל גיא מר והדג נחש ב -fm102
אתם מוזמנים להאזין ולשמוע
מובטחים קטעים נדירים של הדג !!!!
וקטעים מאלבומי הסולו של החברים

בנוסף ב 1.8 הופעה של גיא מר + הקרטל בירושליים בבאסס
וב 6.8 בקומפורט בתל אביב +מלכה באיה והמושבה וסבו מסוליקו

תפיצו את הבשורה
הדג נחש >>
לצפיה ב-'יש מצב שמישהו מקליט?'
יש מצב שמישהו מקליט?
24/07/2009 | 09:21
14
לצפיה ב-'גיא והקרטל בירושלים,וואי אני חייב להיות שם'
גיא והקרטל בירושלים,וואי אני חייב להיות שם
24/07/2009 | 15:28
1
12
ועכשיו אני פותח את הרדיו..
הדג נחש >>
לצפיה ב-'אני מקליט..אבל רק מעכשיו'
אני מקליט..אבל רק מעכשיו
24/07/2009 | 15:31
10
לצפיה ב-'מי מארגן הקלטה?'
מי מארגן הקלטה?
26/07/2009 | 22:10
2
15
לצפיה ב-'יש לי הקלטה של החצי שעה האחרונה'
יש לי הקלטה של החצי שעה האחרונה
27/07/2009 | 00:33
1
9
אבל אני לא חושב שיש טעם לעלות את זה..
כל הדברים זה דברים שכולנו שמענו ומכירים..זה או דברים מהאלבומי סולו,או מאלבומים של הדג +LIVE, והופעה אצל קוטנר..שלא מזמן היה פה לינק אליה..אולי היה עוד איזה משהו שפספסתי אבל אני לא חושב שהיה בחצי שעה האחרונה משהו שווה ונדיר..
הדג נחש >>
לצפיה ב-'אכן לא היה שום דבר יוצא דופן או חדיש'
אכן לא היה שום דבר יוצא דופן או חדיש
27/07/2009 | 07:56
13
אבל הרווחנו אחלה essential למתחילים
הדג נחש >>

הודעות אחרונות

19:35 | 30.05.12 אורחים בפורום
00:12 | 06.08.09 hadag
05:26 | 04.08.09 Funky Giraffe
20:13 | 01.08.09 Funky Giraffe
19:41 | 29.07.09 תירסAטיאס
23:11 | 25.07.09 ‡ Levo ‡
06:16 | 24.07.09 Funky Giraffe
01:25 | 24.07.09 hadag
17:23 | 19.07.09 כולם אוהבים את ישראל
14:50 | 18.07.09 מוסא החתול
14:00 | 17.07.09 boofy1

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ