רופאי מעקב - שרשור

ח י פ י

New member
רופא מרחובות

אזור: רחובות ונס ציונה קופה: כללית אני די מרוצה. הלכתי אליו כי הוא עובד בימי ששי (וזה היה לי מאוד משמעותי). הוא נחמד, עדין, וזהו. אין לי תחושה שאכפת לו במיוחד. שם: ד"ר סרגיי דובניק

קפציץ

New member
איזור זכרון יעקב ואור עקיבא

לפני שעברתי לחיפה גרתי בזיכרון: קופ"ח כללית רופאה מקסימה שנותנת יחס אישי חם. מקצועית מאד. המטופלות שלה מתקשרות אליה לפלאפון הפרטי. דר' אסתר קנר יש לציין שלא עברתי אצלה מעקב הריון אלא רק מעקב "רגיל", אבל היא פשוט מקסימה, ולכן אני ממליצה עליה.

jen2003

New member
רופא מעקב - מרכז

איזור - מרכז, הרצליה
קופה - לאומית
מרוצה, הרופא שלי עוד מלפני ההריון. הוא אומנם רופא קופ"ח, כלומר עמוס בדרך כלל ויש קצת עיכובים, הוא מסביר ומאוד נחמד אבל לא "חופר" בכל הפרטים.
שם הרופא - ד"ר דסקלו

אזור מודיעין- קופ"ח לאומית

אני מטופלת אצל ד"ר חנוך יוסף מקופ"ח לאומית. רופא מקסים, נעים, סימפטי, קשוב, רגוע וכו' וכו' וכו'. הגעתי אליו במקרה ואני מאוד מרוצה ממנו!!!!! ממליצה בחום!!!

דובילרה

New member
רופא מעקב מכרמיאל

קופ"ח כללית מרוצה מהרופא מאוד שם הרופא דר' רמי מאור

מצטרפת אלייך

כרמיאל, קופ"ח כללית, ד"ר מאור רמי אני מרוצה מאוד, הוא מאוד עדין, סבלני, ועושה רושם של רופא מקצועי.

בלה22

New member
רופאה מקריית אונו

1. איזור מרכז 2. קופ"ח כללית 3. אני מאוד מרוצה ממנה, יחס חם אישי ועונה על הכל (גם על הדברים ה"דבילים") 4. ד"ר יפעת וינר

כרמל333

New member
רופא נשים מהקריות-ללא מעקב

אזור - קריות
שם הרופא - ד"ר יגודה
קופ"ח מכבי רופא נפלא, אני אצלו כבר 10 שנים, מאוד מרוצה, גם כשנודע לי שהוא לא עושה מעקב הריון(אני עושה מעקב בטיפת חלב), עדיין ידעתי שאותו אני לא מחליפה. מקבל במרפאה בק.מוצקין, יש לו US, אך אינו מבצע שקיפות/סקירות. בזכותו אני היום בהריון - זה לא היה פשוט כ"כ אבל הצלחנו

ifiks1

New member
אני במעקב אצל יגודה בלאומית כרמיאל

והוא באמת נפלא... רגוע ומצחיק

נועם@בת

New member
גם אני אצלו

שייכת ללאומית לכן צריכה לנסוע עד הקופה בעכו. עשיתי אצלו מעקב גם בהריון הקודם, ובחלק מהשנים הארוכות הוא היה רופא הפוריות שלי. בהחלט ממליצה עליו. נועם

../images/Emo41.gif ד"ר צחי בן ארויה../images/Emo41.gif

מלאך של רופא ! רק מילים טובות של אכפתיות, דאגה ומה לא. אזור השפלה, קופה - מכבי, תמיד יש לו את כל הזמן בשבילי ובשביל כולם, תמיד נותן אקסטרא מידע, אכפת לו מעבר לסתם רופא. ושמו שוב ד"ר צחי בן ארויה

כאלוש

New member
דר' דסקלו

1. איזור המרכז 2. מכבי 3. רופא מאוד סבלני ונחמד, מסביר, חשוב לו שאהיה רגועה ואצא ממנו עם תשובות לכל השאלות. 4. דר' דסקלו

לימידדי

New member
ממליצה על 2 רופאים

רופא ראשון- הייתי אצלו מתחילת ההריון ועד עכשיו אזור- מרכז , מקבל בקליניקה ברמת השרון רופא פרטי , מרוצה ממנו מאוד מאוד, סבלני ומקצועי , תמיד נמצא שם לשאלות/התייעצות בכל שעה ביום שם הרופא- פרופסור בני פיש רופא שני- הייתי אצלו מספר פעמים לאחרונה להערכות משקל והתייעצויות אזור-מרכז/שפלה, מקבל גם ברחובות וגם בלוד קופ"ח לאומית מרוצה ממנו לפי מה שהספקתי להתרשם, הוא מקצועי נעים וסבלני, לא מחפף ונותן את כל הזמן שאת רוצה לשאלות בדיקות והתייעצויות שם הרופא- ד"ר דורון הררי ועוד אחת על הדרך- דווקא שלא הייתי מרוצה ממנה רופאה שהייתי אצלה כמה פעמים בתחילת ההריון וגם לקבלת הפניות ולא אהבתי בכלל היא מקופ"ח לאומית, מקבלת ביבנה ובאשדוד התרשמתי שהיא חסרת סבלנות , לרוב לא בודקת בא"ס או בכלל.. מקבל מעט שעות, תמיד תמיד מאחרת ובכלל הרגשה של קצת מחפפת מהר שם הרופאה- ד"ר סבלטנה רוז'ינסקי

ליcות

New member
כללית בחיפה

ד"ר שפיגל דורון ממרפאת דניה. יחס של רופא פרטי במעקב רגיל. הוא פשוט מקסים, אדיב, מבין וחייכני. והבונוס - הוא לא עמוס מידי,ויש גם אחות שעושה מעקבי הריון.

למעלה