רופאי מעקב - שרשור

pumikili

New member
רעיון טוב! רופא המעקב שלי -

אזור המרכז
קופת חולים מכבי
מרוצה מהרופא!! עברתי אליו בעקבות המלצות חמות ואחרי שהרופאה הקודמת הייתה ככ לא סימפטית ועשתה טובה שהסתכלה על תוצאות בדיקות (ועוד אחרי שאני ביקשתי ממנה)
הרופא הוא דר' גלון (גם פרטי וגם של הקופה) שנמצא בפתח תקווה

רותה87

New member
אזור חיפה קריות

קופ"ח מכבי, רופא מטפל (כבר שנים) ד"ר זמברג (מבי"ח בני ציון) פשוט מעולה, אבהי, חביב, מתחשב והכי חשוב שאפשר ללדת (לרוב) בבית חולים שהוא עובד בו..

הרופא שלי

1. איזור באר שבע - ירוחם 2. קופת חולים כללית 3. מאוד מאוד מאוד 4. ד"ר אמנון הדר אכלתי כבר 4 סופגניות החג ולא רוצה לראות יותר סופגניות...

merf

New member
../images/Emo207.gif ירושלמיות, זקוקה להמלצה

רופאת הנשים שלי נהדרת, ועברתי הרבה מדורי גיהנום עד שמצאתי אותה, אבל לצערי הרב היא לא עושה מעקב הריון. אנחנו עוד לא בהריון - אבל כבר בשלב הבדיקות היא הפנתה אותי לרופא אחר בתחילת הרבעון הקרוב. היא המליצה על ד"ר דרומבוס, אבל מחיפוש ברשת הבנתי שהוא בדיוק מה שאני לא אוהבת - "חפיפניק", נחמד אבל לא יסודי במיוחד, שאנטי. אני מעדיפה דווקא רופא/ה שיהיה "לחוץ", כלומר - שייתן/תיתן לי את כל המידע בכל רגע נתון, שידע/תדע לשים לב לכל פרט, ושלא ייתן/תיתן לי להרגיש שאני היסטרית (גם אם כן אהיה). אם יש גם אולטרסאונד אצלו והוא בקיא - זה יהיה עוד יותר טוב. יש למישהי המלצה לרשימת הדרישות המוגזמת הזו?

merf

New member
סליחה - מכבי

תודקת, לא ציינתי את הפרט החשוב הזה

Bebik

New member
קצת קשה למצוא

רופאים כאלה... יכולה להמליץ לך על רופא שלי שעשה לי את המעקב: ד"ר קלוד שוקרון. הוא יסודי,מקצועי, לא חפיפניק, יש לו אולטרסאונד בחדר ( מה שטוב גם שהוא מומחה לאולטרסאונד, ז"א עושה גם שקיפות/סקירות). במהלך ההריון הייתי מרוצה ממנו: ניהל כרטיס מעקב מסודר, שלח לבדיקות, ענה על השאלות, וזה שיש לו אולטרסאונד- זה פלוס רציני. מקבל במרכז מדיטון במלון מצודת דוד. אם יש לך עוד שאלות, תשאלי. אשמח לענות.

merf

New member
תודה בביק. ראיתי בחיפוש שעשית

חלק מהבדיקות אצל ד"ר קרייסברג - מי מהם יותר טוב לדעתך? האם קשה להשיג תורים אצל ד"ר שוקרון?

Bebik

New member
אז ככה

ד"ר קרייסברג לא עושה מעקבי הריון. הוא מקבל באופן פרטי לסקירות ושקיפות + מבצע סקירות מאוחרות במכבי המרכזית (אגריפס,40). ד"ר שוקרון לעומתו עושה את כל הבדיקות בקליניקה שלו+ מעקב הריון. לא עשיתי אצלו את הבדיקות (שקיפות וסקירה) מאחר ולא הכרתי אותו לפני כן והייתי אצל רופא אחר ( ד"ר לאור ) שלא היה אצלו אולטרסאונד ולכן הוא הפנה אותי לקרייסברג. באופן כללי אין בעיה לקבוע תור לשוקרון (עדיף לעשות זאת כשבועיים מראש ). במעקב הריון זה לא מפריע בכלל- סה"כ את באה למעקב בערך פעם בחודש, אז מקסימום קובעים תור ביציאה מהרופא לפעם הבאה. אף פעם לא היתה לי בעיה עם תורים אצלו. סה"כ אני מרוצה מד"ר שוקרון וכמובן זה שהוא מומחה לאולטרסאונד זה פלוס ענק. וגם אף פעם לא יושבים אצלו בחדר המתנה הרבה זמן: הוא מקבל בזמן

סמויה בד"כ אבל חייבת להמליץ....

דר' אורי חן- מדהים ומומחה. עובד בשערי צדק ובמרפאות בי-ם ובגוש עציון. מומחה לאולטרסאונד (עובד במכון במלחה) ולסכרת בהריון. אדיב, אנושי וחם

mebulbalit

New member
../images/Emo127.gif

איזה אזור אתם - דרום-ב"ש איזה קופה - מכבי האם אני מרוצה מהרופא? - אין על הרופא הזה אחרי שהייתי אצל שניים אחרים אחד מהם חסר סבלנות והשני לא התחבר לי, קיבלתי המלצה של שכנה על הרופא הנוכחי והודתי לה מקרב לב, הכי מקצועי,הכי רגיש וסבלנות וחיוך כל הזמן! שם הרופא - דר' אילן שוורץ

גמני יענה...

1. אני מאיזור מודיעין אבל מטופלת אצל הרופא הקודם שלי בשהם 2. אני בקופת חולים כללית 3. אני בסך הכל מרוצה מהרופא שלי והוא נהדר רק שהוא יוצא בתקופה האחרונה יותר מידי לחופשות.. מקווה שזה יעבור לו מהר.. 4. ד"ר משה מנור

berdog

New member
רופא של מכבי ברעננה

ד"ר פיליפ זאבו בסדר גמור. רציני ענייני . ממליצה.

גליל עליון צפת

גרה בגליל העליון קופח כללית מרוצה מהרופאה מעל ומעבר, היא תמיד אדיבה וקשובה ומקסימה שמה ד"ר מלכה וינשטיין ומקבלת בצפת

anna77

New member
ירושלים, מאוחדת- ד"ר גאולייב

בהריון קודם כשנאלצתי לעשות הפלה בגלל מום- הייתי מאוד מרוצה ממנו. הוא היה מקצועי, זמין, קשוב. הפעם- ברוך השם הכל בסדר. וד"ר גאולייב מתעקש לקבל אותי פעם ב- 2.5 חודשים וגם אז רק נותן הפניות לבדיקות, בודק דופק וזהו.

צופצופי

New member
ד"ר פרדי דוד

קופ"ח מאוחדת ת"א. מקבל גם ביהוד וכפר סבא. מקסים, ענייני ומקצועי.

ThaliaArt

New member
אני גם רוצה להחליף את שלי

1. אני גרה בר"ג, אבל הרופאה שלי בקרית אונו 2. מכבי 3. לא כ"כ מרוצה ממנה. אני גם מפחדת לשאול אותה כל מיני שאלות שלא תחשוב שאני היסטרית או נודניקית 4. שם הרופאה - דר' וואהל אם למישהי יש המלצה על רופא נשים בר"ג (שמעתי שישי אחד טוב במרום נווה איני זוכרת את שמו), אבל שגם אפשר לקבוע אליו תור בהתרעה של שבוע (ולא חודש מראש) אני אשמח לשמוע

אופס קפץ לי.. ממשיכה

קופ"ח מכבי מרוצה מהרופא, הוא נחמד, אבל לא יותר מזה. ד"ר גדעון פייט - פתח תקווה

מאי 972

New member
עשיתי אצלו את הסקירה הראשונה!

והוא היה מדהים, סובלני ומסביר פנים. לא ידעתי שהוא מקבל גם במכבי.

למעלה