רופאי מעקב - שרשור

רופאי מעקב - שרשור

בגלל שאני רואה שהרבה מחפשות רופא מעקב (וגם אני
) אז נראה לי רעיון טוב לעשות שרשור רופאי מעקב: 1. איזה אזור אתם - אצלי מרכז 2. איזה קופה - אצלי מכבי 3. האם אתן מרוצות מהרופא? - ממש לא, תמיד יש לי תחושה שהיא מנסה להפטר ממני כמה שיותר מהר 4. שם הרופא - דר' פינקל

רופא מעקב

1. תל-אביב 2. כללית 3. רופא חביב, לא נרשמו תלונות עד כה 4. משה ברזילי (אופו הסוגפניה שילי?)

ציפ1974

New member
רופאת מעקב

1. כפר סבא 2. מכבי 3. עניינית, דייקנית, וחביבה מאוד, מרוצה ממנה. 4. ד"ר אנה גרויסמן יש לי עדיין בחילה מהסופגניות של אתמול....

Lihi79

New member
רופא טוב למעקב הריון במאוחדת במרכז

שלום, אני כבר נואשת ! לא מצליחה למצוא רופא טוב במאוחדת שיעשה US, יתן יחס נורמלי (לא ביקשתי יותר), יסביר בסבלנות והעיקר שלא יבטל תורים. אני חייבת לשתף אתכן בחוויה לא נעימה שעברתי עם ד"ר יזהר ארז. פעמיים ברציפות,הוא פשוט הבריז לי ! פעם אחת היה צריך להוציא את הילד שלו מהגן, אז הוא סגר לי את הדלת בפרצוף ללא כל הודעה מוקדמת ובפעם השניה הוא לא הרגיש טוב ופשוט הלך ושוב נותרתי עומדת כמו מטומטמת נטולת רופא ומעקב מזה חודש וחצי בגלל כל הביטולים שלי. אני כ"כ שבעה מכל החובבנים ומאוד מבקשת את עזרתכן באיתור רופא מקצועי לפני שאני מתייאשת סופית ופונה לרפואה פרטית והיקרה ! ליהי

chamita

New member
ממליצה מאוד על ד"ר ראובן משיח

מקבל בשכונת המשתלה

Lihi79

New member
ראובן משיח

אפשר את הפרטים שלו (טלפון) ? הוא מקבל דרך מאוחדת או באופן פרטי ? הוא עושה אולטרסאונד ?

chamita

New member
יש לו מרפאה פרטית אבל מקבל

מטופלות של מאוחדת, ויש אצלו את כל המכשור שצריך לסקירות, אולרטרה' תלת מימד בקיצור נוח מאוד.

maracuja

New member
ד"ר גורביץ ברמת אביב

היא רופאה מדהימה, קשובה, מבינה, סבלנית, כל מה שחיפשתי.

miti29

New member
דר' ארז יזהר...

מקבל גם בת"א בשפרינצק וגם בבני ברק רופא מדהים, אדיב סמפטי . הגעתי אליו אחרי הפלה טבעית וחוויה נוראית עם רופאה אחרת מהקופה ואין מה להשוות... בהצלחה

miti29

New member
אופס..רק עכשיו שמתי לב שכתבת עליו

מצטערת שיצא לך לעבור את החוויות האלה איתו..אני מכירה אותו מהצד השני.. שיהיה בהצלחה מיתי

Lihi79

New member
ד"ר ארז

אני אתן לזה צ'אנס נוסף, כולן מאוד ממליצות עליו, אולי זה סתם חוסר מזל ? למרות שהוא ממש הרגיז אותי עם חוסר האחראיות הזאת, אבל אולי בכל זאת. נחיה ונראה.

C a t o m

New member
הוא רופא באמת מדהים!

אבל אין שום סיכוי שבעולם שהייתי עושה אצלו מעקב בגלל שהוא ממש לא זמין ברמות הסטריות. אותי מלחיץ לדעת שאין לי רופא זמין.

למעלה