המלצה על רופא נשים באיזור תל-אביב

madonna222

New member
המלצה על רופא נשים באיזור תל-אביב

שלום לכולם, ממש היום גיליתי שאני בהריון. עברתי להתגורר לא מזמן בתל-אביב. האם מישהו מוכן להמליץ לי על רופא נשים בעל שם ואחראי באיזור תל-אביב? אני מחפשת רופא שילווה את ההריון שלי. מדובר בהריון ראשון. ואני חברת קופת חולים לאומית

אוי הרופא שלי כל כך מקסים! ../images/Emo99.gif

ותאמיני לי שסבלתי רבות מגניקולוגים אנטיפטיים
ממליצה עליו מכל ה
- הוא הציל אותי! דר' דניאל קוגלר (נותן את עצותיו גם בפורום starmed)

liatka

New member
חשבתי שאני "הצלתי" אותך ../images/Emo6.gif

משאננות כמובן.....

יפ1

New member
ד"ר שגיא

ד"ר שגיא רופא מקסים - מקבל ברמת אביב ר"ח ברזיל 6. ממוחה לאולטרא סאונד.

t a l i t u

New member
מצטרפת להמלצות על ד"ר שגיא

אני גם ב"לאומית" וקיבלתי עליו המון המלצות הוא ליווה אותי בהריון ועשה לי את הבדיקות הפרטיות ואין לי ספק שבהריון הבא אני גם אלך אליו

אני עזבתי את דר' שגיא בהריון ה-1

שקיפות עורפית עשיתי אצלו, זה היה יקר, אז בסקירה ביררתי עוד מקומות והלכתי לתדמור. קודם כל לא מצא חן בעיניי שהפקידה שלו התקשרה אליי לברר למה לא קבעתי אצלו סקירה וכשאמרתי לה שקבעתי במקום אחר אז היא ניסתה לשכנע אותי לעשות אצלו, כולל להציע לי מחיר יותר זול - ממש מסחרה ולא נראה לי בכלל. אח"כ, בעלי התקשר אליו אחרי הסקירה כי היה לנו מימצא (עורק טבורי יחיד), הוא עוד לא ראה את הדיסק של הסקירה וכבר בטלפון הוא אמר שצריך לעשות מי שפיר. אני ביררתי וראיתי שעורק טבורי יחיד כמימצא יחיד בסקירת מערכות זו לא אינדיקציה למי שפיר והבנתי שההמלצה היתה יותר מכוונת לחשבון הבנק שלו, יעני אם לא שילמתי לו על הסקירה לפחות הוא יראה ממני כסף על המי שפיר. אז זהו, שלא. עזבתי אותו, עשיתי מעקב שכלל אקו לב עובר וממש לא כלל שום המלצה חוץ מההמלצה שלו (שכאמור ניתנה בטלפון בלי לראות את המימצאים בכלל) לעשות דיקור מי שפיר. מי שהולכת אליו למעקב דרך הקופה ועושה אצלו את הבדיקות הפרטיות בתשלום - אני לא מתפלאה שמרוצה ממנו, כשעשיתי אצלו את השקיפות הוא היה מאד נחמד...

liata17

New member
אכן ד" שגיא יוסף מרמת אביב.

הריון שעבר עשיתי אצלו שקיפות וסקירה ראשונה ובהריון הנוכחי עשיתי סקירה ראשונה והוא אכן רופא מומחה, יסודי ומקסים. מומלץ בחום.

רופא מעקב

רמת גן קופ"ח כללית ד"ר עודד הרט ממרפאה מרום נווה מקסים סבלני מצחיק דייקן סימפטי עדין יסודי מקצועי וכל מה שאפר לבקש מרופא נשים טוב

למעלה