לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5460654,606 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה על מי שפיר - דרך משרד הבריאות'
שאלה על מי שפיר - דרך משרד הבריאות
<< ההודעה הנוכחית
16/04/2006 | 21:53
22
2298
השבוע עשינו את סקירת המערכות המוקדמת (אצל תדמור בירושלים, שהוא אגב מדהים!) יש לנו בת ! והתאריך המשוער ללידה התארך לנו בשבוע, עכשיו הוא 2.10.06.

עכשיו עלינו לעשות חלבון עוברי - עם זה אין בעיה.

הבעיה היא בדיקת מי שפיר. אני מעל גיל 35, מה שמקנה לי את הזכות לבדיקה חינם ע"י משרד הבריאות.

השאלה שלי אם יש אפשרות לבחור רופא שעושה את הבדיקה הזאת, בדרך הזאת, או שאני פשוט "נופלת" על אותו רופא שבדיוק באותו יום עושה תורנות?

אני גרה באזור תל אביב, כך שחשבתי ללכת לבי"ח ליס או לאסותא - שם עושים את הבדיקה הנ"ל.

האם יש למישהי המלצות על רופא מסויים? (אם בכלל אפשר לבחור אחד כזה...).

בעקרון, הרופא שלי, ד"ר ואטס, עושה את הבדיקה בעצמו באופן פרטי, אני לא אצטרך לשלם לבית החולים אלא רק לרופא, וגם... אחרי יומיים הוא מזמין לבדיקה לוודא שהכל בסדר (גם אם זה נופל על יום שבת!). ואצלו הבדיקה תעלה משהו כמו 1,400 ש"ח.

בקיצור, התלבטות אם לעשות אצלו - וללכת על בטוח
או לעשות בבית חולים אצל רופא אחר (אולי מתמחה?)?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'נצל'ש- שקיפות עורפית וסקירה'
נצל'ש- שקיפות עורפית וסקירה
16/04/2006 | 22:20
1
203
האם השקיפות והסקירה מדייקת בגיל ההריון?
שמעתי על הרבה שגילו שגיל ההריון לא מתאים למה שהם חשבו. האם באמת אפשר לסמוך על זה?
ודרך אגב מזל טוב לך
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אמורה להיות מדוייקת'
אמורה להיות מדוייקת
17/04/2006 | 08:16
118
שי זה אולטרהסאונד יחסית מוקדם. העניין הוא, שיש שוני בין מכשירים ויש מכשירים שמעט מגדילים או מקטינים. בעקרון, אם הפער אינו שבועיים מגיל ההריון הרשמי, ממילא לא משנים.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני זכאית משרד הבריאות'
אני זכאית משרד הבריאות
16/04/2006 | 23:06
1
226
ועשיתי את מי השפיר אצל פרופ אפלמן במדיקל סנטר בהרצליה, חינם אין כסף. פשוט התקשרתי אמרתי שאני זכאית, שאלו אותי אם אני מעוניינת שהוא ידקר עניתי בשמחה שכן וכך היה.

אני מודה שהיו לי חששות, אבל כולן התאוששו, פרופ' אפלמן היה מאד מקצועי ואפילו מאד נחמד, חשבתי שהבדיקה תהיה ככה יותר בקטע של סרט נע בגלל שלא הגעתי אליו באופן פרטי - וזה ממש לא היה כך, הוא אפילו נתן לנו את כרטיס הביקור שלו למקרה שתתעורר בעיה, וברגע שהגיעו תוצאות הבדיקה התקשרו אלי מהמדיקל סנטר והדיעו לי טלפונית, לאחר מכן התשובה הגיעה בדואר. עבורי זו היתה הפעם השלישית שבצעתי את בדיקת מי השפיר, הפעמיים הקודמות היו באופן פרטי ולא ניכר שום הבדל.

שיהיה בהצלחה!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ממליצה על פרופ אפלמן גם'
ממליצה על פרופ אפלמן גם
17/04/2006 | 20:18
279
עשיתי במדיקל סנטר בהרצליה
לא עלה לי אגורה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לא יודעת לענות לך'
לא יודעת לענות לך
16/04/2006 | 23:42
139
אבל סתם רציתי להגיד לך שאני אוהבת אתכן

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'באסותא את יכולה לבחור את הרופא'
באסותא את יכולה לבחור את הרופא
17/04/2006 | 00:16
249
מתוך רשימה שלהם. הם עובדים עם 3 רופאים.
ממליצה לך על ד"ר מושונוב. הוא מאוד מקצועי ומיומן.
בכלל, מרבית הרופאים שבהסדר של משרד הבריאות מאוד מקצועיים, כך שאין לך מה לחשוש, ואת יכולה לשמור את הכסף לדברים אחרים.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הבנתי שבתה"ש שניהם טובים ומיומנים'
הבנתי שבתה"ש שניהם טובים ומיומנים
17/04/2006 | 07:37
1
202
דר' אדריאן ודר' X (תעשי חיפוש, בזמנו מצאתי בחיפוש)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בשני ד"ר אדריאן, וברביעי ד"ר פלדמן.'
בשני ד"ר אדריאן, וברביעי ד"ר פלדמן.
17/04/2006 | 07:54
153
לצפיה ב-'עשיתי מי שפיר בתל-השומר'
עשיתי מי שפיר בתל-השומר
17/04/2006 | 08:12
1
222
ע"ח משרד הבריאות
אין שם מתמחים שעושים את הבדיקה, יש שני מועדים: יום שני ויום רביעי
ביום שני מקבל ד"ר אדריאן ורביעי אני לא זוכרת אבל היו כאן שרשורים על כך בפורום
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'פעמיים עשיתי אצל ד"ר אדריאן'
פעמיים עשיתי אצל ד"ר אדריאן
17/04/2006 | 16:00
170
והוא מעולה (מרגיע, נחמד, עושה את הבדיקה בזריזות, הציץ על הפיצית אחרי הבדיקה והכי חשוב שהוא מדקר ממש הרבה). גם שמעתי על ד"ר פלדמן שהוא מעולה ושהוא עושה גם דיקורים כפולים בהריונות של תאומים
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אם את מתל אביב, בצעי באסותא'
אם את מתל אביב, בצעי באסותא
17/04/2006 | 08:15
243
את יכולה לבחור רופא מתוך רשימה שלהם. אישית, מכירה את ד"ר כהנא וד"ר מושונוב. שניהם ותיקים מאוד, מנוסים ומבצעים גם סיסי שליה (בדיקה הרבה יותר מורכבת).

בבתי חולים פרטיים (כמו אסתוא ומדיקל סנטר) אין מתמחים, כך שאת לא לוקחת סיכון מן ההבט הזה.

ואחרי הכל, אני מבינה את הרצון לבחור ברופא שלך, ואם זה מאוד חשוב, שלמי לו. (כלומר, "תקני" שקט נפשי).

בהצלחה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תודה לכולן, עזרתן לי מאוד'
תודה לכולן, עזרתן לי מאוד
17/04/2006 | 09:59
102
קבעתי תור לעוד שבועיים לפרופ' אפלמן במדיקל סנטר בהרצליה.

תודה!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אם את בקופ"ח כללית...'
אם את בקופ"ח כללית...
17/04/2006 | 11:09
2
247
אז אני ממליצה על פרופ' אפלמן שמקבל במדיקל סנטר בהרצליה.
הוא סגן מנהל (או מנהל?) המחלקה הגנטית בבי"ח קפלן.
הוא נחמד מאד ומקצועי (אם תקלידי את שמו ב"חיפוש" תמצאי המלצות נוספות.
הוא עובד עם הכללית ולכן את עושה את הבדיקה חינם (אני הייתי אצלו שבוע שעבר). לדעתי לא כדאי לשלם מעל 1000 שקלים לבדיקה שאת יכולה לקבל חינם-אין לזה שום הצדקה.

את יכולה להתקשר למדיקל סנטר ולבקש לקבוע לאפלמן-אין עם זה בעיה (רק אם את בקופ"ח אחרת תבררי לגבי ההחזר)

ובכל מקרה-
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אוי,סליחה רק עכשיו ראיתי את ההודעה'
אוי,סליחה רק עכשיו ראיתי את ההודעה
17/04/2006 | 11:10
164
הקודמת. אחלה, שיהיה בהצלחה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הוא כבר מנהל וההוא מומלץ ביותר. הוא'
הוא כבר מנהל וההוא מומלץ ביותר. הוא
17/04/2006 | 15:11
216
עשה לי סיסי שליה, בדיקה קצת יותר"בעייתית" מבחינת סיכון. אני הייתי מאוד מרוצה, לא כאב כל כך, היחס בסדר גמור ומקצועיות מעל הכל. אם את בכללית, שווה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני המומה!'
אני המומה!
17/04/2006 | 15:00
4
211
גם בהריון הקודם, וגם בנוכחי, בקשתי מהרופא שלי שיעשה לי את המי שפיר והוא הסכים בלי בעיה, שאלה או העלאת עניין כספי כלשהו!!!!!
הוא סידר את התאריך לפי ההריון, ביקש שיתקשרו אליו כשאני מגיעה (על מנת שיספיק להגיע) ו... עשה את הבדיקה לבד!!
גם הפעם, התקשרתי אליו כדי לבקש או יותר נכון לוודא שכך יהיה והוא אמר לי לא לדאוג!!
לא היה מזיק למערכת הבריאות להיות יותר אמפתית ורגישה ופחות כספרית!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'צודקת, בהריון הראשון שלי הרופא'
צודקת, בהריון הראשון שלי הרופא
17/04/2006 | 15:13
191
מהקופה כמובן הציע עצמו בתשלום ואילו הרופא הפרטי אמר לי שאם הייתי אשתו הוא כבר היה עושה אתמול. כמובן ללא תשלום!ככה זה במדינתנו...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'זה לא בדיוק חוקי '
זה לא בדיוק חוקי
17/04/2006 | 15:16
2
144
אני מבינה מבין השורות שמדובר בבית חולים ציבורי/ ממשלתי (לא פרטי). בבתי חולים אלו אסור לרופא לעשות את מה שעשה הרופא שלך. יש צוות של רופאים שעושה בשגרה מי שפיר והתורן של אותו היום אמור לבצע לכולן. מה שהרופא שלך עשה בהחלט מעיד על כוונתו הטובה, אבל למעשה אסור באופן רשמי. זאת ועוד: בפועל, רוב ברופאים המטפלים בוודאי לא יכולים לעשות זאת, מכיוון שלא בהכרח הם עובדים בבית חולים המעלים עין ממה שעשה הרופא שלך או שכלל לא עובדים בבית חוליפ ציבורי. בבית חולים פרטי גם לרופא יש עלויות (הוא למעשה שוכר את המקום והצוות). אישית, אני חושבת שאם רופא בא לעבודה במיוחד בשבילך (וזה המצב ברוב הדיקורים) הוא זכאי לשכר על כך.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני לא בטוחה שהבנתי. זה היה בבי"ח'
אני לא בטוחה שהבנתי. זה היה בבי"ח
17/04/2006 | 20:31
1
109
ציבורי ושילמתי עבור השימוש"במיטה" אבל לא עבור השימוש ברופא, אוף איזו שפה, אני מקווה שאת מבינה למה התכוונתי. מה שקרה הוא שתוצאות מי השפיר היו גרועות, אבל היה חסר 40 נקודות כדי שאקבל זאת על חשבון הקופה. אז בקופה רצו לעשות בתשלום. הרופא הפרטי סרב לקבל תשלום עבורו , רק עבור המחלקה. זה בערך מחצית. לזה התכוונתי, זה לא בסדר?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'זה לא בסדר'
זה לא בסדר
18/04/2006 | 23:43
75
כלומר, מצידו זה הגון ונחמד, אבל אם הוא לא שייך לסבב הרגיל של המדקרים (ולפי מה שכתבת הוא לא, כי הוא בא במיוחד עבורך, אני מניחה שממחלקה אחרת), אזי, באופן רשמי זה אסור (כי זו מעין רפואה פרטית בתוך בית החולים. יש כאן איפה ואיפה בין מטופלים). בפועל זה נעשה, אבל זה בהחלט לא לפי התקנות. באופן רשמי: רצית לבחור רופא, תשלמי (בבית חולים פרטי). אם את בבית חולים ציבורי ידקר אותך מי שמדקר את כולן באותו היום.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני הרגשתי בטוחה ביותר אצל הרופא של'
אני הרגשתי בטוחה ביותר אצל הרופא של
17/04/2006 | 15:25
185
שלי.

לא הרגשתי צורך ללכת למומחה בדיקור מכיוון שהרופא שלי הוא מנהל מחלקת אולטר' ואני סומכת על העיניים והידיים שלו.

פחדתי ש"דווקא" בגלל שאלך למומחה בעל שם בדיקור יקרה משהו. סתם תחושת בטן כזו שהיתה לי.

אני אמנם הייתי בת 25.5, לא זכאית לבדיקה, שילמתי לבי"ח 100 ש"ח (מדיקל סנטר), היתר מימן הביטוח המשלים. לרופא שלי שילמתי כ-1400 ש"ח. הבדיקה היתה קצרה ולא כואבת.

התקשר למחרת לשאול לשלומי ואחרי כיומיים הגעתי למרפאה שלו לביקורת.

שיהיה לך בהצלחה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני עשיתי על חשבון משרד הבריאות'
אני עשיתי על חשבון משרד הבריאות
19/04/2006 | 00:42
213
אני בת 27.5 ובגלל תוצאת X שביר גבולית עברתי בדיקת מי שפיר.

עשו לי את הדיקור בבי"ח איכילוב ולא יכולתי לבחור רופא...

עשה לי ד"ר הרטוב ומסתבר שהרבה היו רוצות לבחור לעבור אצלו את הבדיקה.
הוא היה מקצועי והבדיקה לא כאבה ועברה ממש צי'ק צ'ק
הריון ולידה - תמיכה >>

הודעות אחרונות

06:34 | 17.11.18 אורחים בפורום
18:14 | 16.11.18 אורחים בפורום
11:16 | 16.11.18 הייזואני
11:15 | 16.11.18 אורחים בפורום
17:15 | 15.11.18 אורית הלפגוט
17:20 | 14.11.18 אורחים בפורום
15:27 | 14.11.18 אורחים בפורום
13:08 | 14.11.18 kai83
12:04 | 14.11.18 אורחים בפורום
11:31 | 14.11.18 אורחים בפורום
08:34 | 14.11.18 דניאל5555551
10:43 | 13.11.18 נינה1969
10:34 | 12.11.18 גולי7613
10:16 | 12.11.18 אורחים בפורום
22:24 | 10.11.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ