סקירות
נא ל ש ר ש ר הודעות

Rigas

New member
עדיין לא עשיתי

רק קבעתי את התורים. יש לי ב-11 אצל תדמור וב-14 אצל סילבר.

ע ו ד ל א

New member
גם לי יש היום סקירה מוקדמת...

אצל מי את עושה???
מחזיקה אצבעות לשתינו שנחזור עם בשורות טובות

אסתימ

New member
אני מזה רוצה ללמוד להיות אופטימית

כי אני מזה לא....איך עושים את זה?תלמדי אותי... ולגבי התיאוריה, אני יודעת שזה קיים, אבל איזה דברים למשל יכולים חס וחלילה לקרות?

אתי@

New member
אם את רוצה להיות אופטימית אל תשאלי

שאלות כאלה
את רוצה שנרעיל לך את הראש בצרות אפשריות??? עזבי את זה, לכי לבדיקה בראש שקט ובאמונה שהכל בסדר.

eilona

New member
לא סקירה- אבל אולטראסאונד ראשון

ראיתי
אני כל כך מתרגשת...כל היום עד הבדיקה הייתי במתח נוראי. ושאלה: איך הרופא שלכם מתייחס לזה שאתן עושות בדיקות אצל רופאים אחרים? אני אצל פרופ' צלאל הרבה שנים וכשאמרתי לו שאני רוצה לקבוע תור אצלו לשקיפות ומי שפיר, אז הוא ישר אמר: וסקירה... אמרתי: לא לסקירה, ולא שיתפתי אותו בכך שקבעתי כבר תור לסקירה אצל ד"ר תדמור בעקבות המחיר וההמלצות. היה לי לא נעים וגם פניו קצת התכרכמו, מה דעתכן?

27חומד

New member
אז ככה,

קודם כל זכותך לרופא אחר אם זה מה שאת רוצה. אני עשיתי אצל צלאל את השקיפות והסקירות והייתי מאד מרוצה ממנו ובחרתי בו בעקבות המלצות פה בפורום. אולי כדאי לך אם כמו שאמרת שאת אצלו שנים להסביר לו את מניעיך ולהגיד דוגרי אתה פשוט יקר לי מדי. אולי אם זו הסיבה הוא יבוא לקראתך? האם את מטופלת שלו דרך קופ"ח? אולי את הסקירות תעשי אצלו דרך קופ"ח ולא פרטי? בכל מקרה העיקר הבריאות

ענתש

New member
סקירות ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif נא ל ש ר ש ר הודעות

בנושאים דומים.

היינו בסקירה מאוחרת ביום ששי

אצל האדמו"ר תדמור. פיץ הפגין כישורי דוגמנות מתקדמים; עשה פוזות חמודות ללא הרף; נרשמה דמעת התרגשות מצד הסבתא לעתיד (אמא של האהוב) שהצטרפה אלינו. הכל תקין, למרבה שמחתנו. אורכו של הראשן הקטן 27 סנטימטר ומשקלו 607 גרם - מתאים לגילו המופלג (24 שבועות מלאים) זהו, מעכשיו רק ביקורות שגרתיות, אה? בלי יותר פעלולי תלת מימד ושאר שיגועים.

ארבעבא

New member
../images/Emo26.gifסקירה מוקדמת דר' מרקוביץ'../images/Emo41.gif

מי מכיר? מי יודע? עלויות? טלפון? ואיך הוא? מיומן? סבלני? ממליצות?

ממולדה

New member
מומלץ, כן

לוקח 850 שקל אם אני זוכרת נכון, בהסדר עם מכבי מקבלים החזר חלקי. הוא מקבל בגבעתיים.

1טלינה

New member
עשיתי אצלו סקירה מורחבת

לא מזמן כתבתי הודעה בשבחו.- עשה לנו סקירה דרך קופת חולים כללית - בת 50 דקות. היה נעים, סבלני ובעיקר עשה רושם של מקצוען אמיתי- מאוד מאוד מומלץ!!! ניתן לפנות לבי"ח מאיר מחלקת אולטראסאונד ולבקש אותו.

אני מכירה מקרים כאלו

והם אכן מיעוט, אבל מיעוט שממחיש כמה חשוב לא לזלזל בשום סקירה. בהצלחה
סביר שהכל בסדר. תצפי לטוב.

למעלה