שאלה קצת מוזרה- האם מותר לשתות

ליאם5

New member
אתם מגזימות לגמרי לגבי הרדבול

גם לי ולחברה ולאחותי נתנו רד בול בסקירה

ליאם5

New member
ואני חייבת לציין שיצאו תינוקות

מושלמים
(כמובן בלי הוודקה)

cookie1

New member
שערוריה !!!

רד בול ?
יש לגביו מחלוקות גם לגבי מי שלא בהריון, אז לתת אותולהריונית ועוד במסווה "רפואי" ? אולי שווה תלונה.

יפ1

New member
קצת אחריות....

אני בתחילת חודש שמיני. כבר שתיתי פחית אחת של רד בול לסקירה בהמלצת הרופא שלי ואכן הייתה לי סקירה מצויינת (טפו טפו טפו). מדובר ברופא בכיר ומוכר מאוד בקופת חולים שלי. עד כה הבדיקות שלי היו תקינות. הוא בכל זאת סיים בית ספר לרפואה. אף אחת מכן לא אמרה שום דבר בדוק שהוכח מחקרית לגבי הנזק. (בניגוד לשתיית אלכוהול- יש מחקרים מוכחים). אולי זה נשמע לא טוב אבל בין זה לבין שערוריה, חוסר אחריות ואקסטזי יש הבדל. מה גם שאני כבר אחרי אז אין טעם להלחיץ אותי.

baffy

New member
גם ממני הרופא ביקש לשתות

רד בול לפני הסקירה
ואכן שתיתי. לא נראה לי, שמשתיה חד פעמית של רד בול עלול להיגרם איזשהו נזק. מכל המטופלות שלו הוא מבקש לשתות את המשקה, ולמיטב ידיעתי לאף אחד מהעוברים/תינוקות לא נגרם נזק. יפ1, אולי היה לנו אותו הרופא
ואם זה לא אותו אחד, אז יש כבר שני רופאים שדוגלים בשיטת הרד בול לפני הסקירה.

מ ט ר נ ה

New member
גם אני שתיתי רד בול לפני הסקירה

המוקדמת וגם לפי בקשת הרופא, כמובן. ואני מאוד סומכת עליו שהוא יודע מה הוא עושה. לא הבנתי מה הבעיה של הרד בול. הקופאין? אני שותה כל בוקר נס קפה - זה גם אסור? גם אם הילד הראשון עשיתי את זה... אני יודעת שלא בריא להגזים, אבל על איסור מוחלט של קופאין לא שמעתי... ואני קוראת די הרבה חומר על הריון גם בספרים וגם באינטרנט.

א י י

New member
ומה בנוגע לקולה?

אני שותה כל יום פחית קולה. האם עדיף לעבור למוגז אחר (פנטה, ספרייט)?

א י י

New member
זה לא שאני סובלת מנדודי שינה..

אני פשוט בעבודה. לא בארץ לצערי.

Tully Is Here

New member
גם אני ממשיכה עם הקולה

רק באמת מקפידה לא יותר מפחית ביום ובינתיים
הכל בסדר, אבל מצד שני אני לא שותה קפה. ממה שזכור לי, בספר מומלץ לא יותר משלוש כוסות קפה ביום, אז אם יש לך כח תחשבי כמויות קפאין
.

אדר שלי

New member
אני עברתי לבירה שחורה../images/Emo141.gif

גם יותר בריא וגם ללא קפאין. אגב, אני כבר לא בהריון (אבל מניקה, ההתנזרות ממשיכה...)

ענתש

New member
גם אני על בירה שחורה.... מכורה

וגם יש עכשיו בקבוקי ליטר וחצי מגניבים.

א י י

New member
אבל, מישהי יודעת אם

יש הבדל בין קולה למשקה מוגז אחר כמו פנטה?

niritcat

New member
את צריכה לבדוק אם יש קפאין.

זה בעיקר מה שיבדיל ביו קוקה קולה לשאר. משקה תוסס שאין בו קפאין זה ספרייט.

גם אנחנו התמכרנו..

גם האיש וגם אני מריצים כל יום איזה בקבוק בירה שחורה (לדברי האיש זה על הגבול בין טעים לדוחה, אבל הוא התרגל לטעם..)

palmera

New member
עדיף מוגז ללא קפאין

ולא כזה שהוציאו ממנו (כמו דיאט קולה נטול), אלא כזה שסתם מתוק.

למעלה